5 geriausia medijos centro programinė įranga, skirta „Windows 10“ vartotojams

  • „Windows Media Center“ (WMC) buvo „Windows“ platformų dalis iki „Win 8.1“, tačiau ji buvo įdiegta su naujesnėmis „Windows“ versijomis. Tačiau tai nereiškia, kad vis tiek negalite savo kompiuterio paversti daugialypės terpės centru.
  • Specialūs trečiųjų šalių programinės įrangos sprendimai gali padėti jums kuo mažiau pakeisti WMC galimybes ir dar kartą mėgautis daugialypės terpės turiniu savo kompiuteryje.
  • Peržiūrėkite mūsų „Kodi“ skyrių, jei norite sužinoti daugiau.
  • Mūsų svetainė gali padėti jums pasirinkti geriausius daugialypės terpės sprendimus.

„Windows Media Center“ (WMC) buvo „Windows“ platformų dalis iki „Win 8.1“. Tačiau „Microsoft“ dabar nutraukė WMC, kuris iš esmės pašalino daugelį daugialypės terpės parinkčių iš „Windows 10“.

„Media Center“ suteikė jums centrinę vietą vaizdo įrašams, vaizdams ir muzikai tvarkyti bei namų kino sąrankai nustatyti. Jei jums reikia pakeisti „WMC“ sistemoje „Windows 10“, yra keletas trečiųjų šalių žiniasklaidos centrų, kurie gali užpildyti tuštumą.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį, kad medijos centro programinė įranga nėra tokia pati kaip medijos leistuvės. Daugialypės terpės grotuvai yra skirti muzikai ir vaizdo įrašams atkurti, jiems trūksta galimybių, kurias tikėtumėte rasti standartiniuose medijos centruose.

Daugialypės terpės centrai leidžia vartotojams tvarkyti savo vaizdo įrašus, žaidimus, muziką ir atvaizdus bei leisti daugialypės terpės turinį asmeniniame kompiuteryje ir prijungtoje televizijoje namų kino sąrankoje.

Programinėje įrangoje taip pat yra parinkčių, leidžiančių vartotojams transliuoti televizijos programas ir filmus, žiūrėti ir įrašyti tiesioginę televiziją bei leisti nuotraukų skaidrių demonstracijas.

Tai yra keli geriausi trečiųjų šalių medijos centrai, skirti „Windows“.

„MediaMonkey“ (rekomenduojama)

medijos beždžionių tvarkyklės langas

„MediaMonkey“ yra puikus pasirinkimas jums visiems, kurie netvarko savo vaizdo ir muzikos kolekcijos. Jei jūsų aplankai „Muzika“ ir „Filmai“ yra netvarka - tai tinkama programinė įranga. Galite žymėti, suskirstyti į kategorijas ir rinktis failus.

Jei turėsite pereiti iš „iTunes“ ar „Windows Media Player“, galėsite importuoti grojaraščius ir pasirinkimus iš „Media Monkey“ ir naudoti juos be jokių problemų. Galite pritaikyti savo išvaizdą, kad galėtumėte tinkinti sąrašus pagal žanrus, albumus, muzikantus, takelius.


Norite žiūrėti nemokamus filmus „Windows 10“ kompiuteryje? Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiomis turimomis programomis.


Taip pat galite bendrinti failus iš „Media Monkey“ televizoriuose, DVD grotuvuose ir kituose „UPnP / DLNA“ įrenginiuose. Žiūrėkite mėgstamus vaizdo įrašus keliais paspaudimais.

Galite be problemų įdiegti „Windows 7“, „8“, „10“ įrenginiuose - jis yra visiškai optimizuotas šioms versijoms. Jį galima naudoti daugiau nei 15 kalbų ir tai nemažina jūsų kompiuterio darbo.

Atsisiųskite dabar „Media Monkey“ nemokamai


Kodi

Iš pradžių ši programinė įranga buvo „XBMC“ („Xbox Media Center“), tačiau dabar plačiau žinoma kaip „Kodi“. „Kodi“ yra vienas svarbiausių trečiųjų šalių žiniasklaidos centrų, suderinamas su įvairiomis platformomis.

Programinė įranga suderinama su „Windows 10“, „Linux“, „Mac OS X“, „iOS“, „Android“, „Apple TV“ OS ir „Raspberry“. „Kodi“ taip pat yra atvirojo kodo programinė įranga, kurią galite įdiegti spustelėdami Diegimo programa , esančią šio tinklalapio mygtuke Gauti „Windows 10 “.

„Kodi“ žiniasklaidos centras palaiko visus pagrindinius vaizdo ir garso failų formatus, kad juos būtų galima atkurti, ir jis leidžia jums perduoti turinį iš įvairių internetinės žiniasklaidos srautinio perdavimo paslaugų.

Naudodami nedidelę konfigūraciją, vartotojai gali pasiekti plačias TV laidų ir filmų bibliotekas, kuriose yra plakatų, diskų ir reklaminių antraščių. Tiesioginę televiziją galite žiūrėti ir įrašyti naudodamiesi „Kodi“ GUI.

Programinė įranga turi plačias GUI pritaikymo parinktis, kuriomis galite konfigūruoti „Kodi“ odą (arba temą), ekrano užsklandą, fono paveikslėlį, GUI garso efektus, pagrindinio puslapio mygtukus, šriftą, papildomas nuorodas ir dar daugiau.


„Kodi“ neveikia „Windows 10“? Pažvelkite į šį nuoseklų vadovą ir greitai išspręskite problemą.


„Kodi“ taip pat turi nuostabių muzikos vizualizacijos efektų.

Tačiau geriausias dalykas „Kodi“ yra jo priedai. „Kodi“ turi daugybę garso, vaizdo įrašų, paveikslėlių, ekrano užsklandų, žaidimų, orų prognozių, programų ir odų priedų, kuriais galite toliau tobulinti programinę įrangą.

Pavyzdžiui, naudodamiesi „ROM Collection Browser“, vartotojai gali naršyti ir paleisti retro žaidimus medijos centre.

„Exodus“ yra vienas žymesnių „Kodi“ trečiųjų šalių priedų, su kuriuo galite transliuoti ir žiūrėti daugybę populiariausių filmų ir TV laidų.

„MediaPortal“

„MediaPortal“ yra „Kodi“ palikuonis, nes jo pirminis šaltinio kodas buvo išsišakotas iš to žiniasklaidos centro. Tačiau „MediaPortal“ yra palyginti mažai panašus į „Kodi“. Tai atvirojo kodo medijos centro programinė įranga, skirta tik „Windows“.

Iš šio puslapio prie „Windows“ galite pridėti „MediaPortal 1“ arba „2“; nors MP2 yra naujausia versija, jame yra mažiau odų ir papildinių.

„MediaPortal“ pateikia vizualią ekstravagantiją, kurioje galite pasirinkti keletą nuostabių odų.


Jei ieškote „TV 10“ derintuvo programinės įrangos, skirtos „Windows 10“, patikrinkite šį sąrašą su mūsų populiariausiais pasirinkimais.


Programinėje įrangoje yra platesnis nei „Kodi“ odų pasirinkimas, kurios yra įvairių stilių ir turi viso ekrano ventiliatoriaus meną, alternatyvias temas, priedus ir daugybę pritaikymo parinkčių.

„MediaPortal“ taip pat turi odą, sukonfigūruotą konkretiems ekrano dydžiams, didelės raiškos raiškai ir jutiklinio ekrano įrenginiams.

„MediaPortal“ galite atkurti savo medijos failus tiesiogiai iš HDD atminties, DVD ar net „Blu-ray“. Vienas šios programinės įrangos naudojimo pranašumas yra tai, kad jis automatiškai nuskaito HDD, ar jame nėra medijos failų, todėl jums nereikės jų rankiniu būdu ieškoti ir atidaryti kaip „Kodi“.

Vartotojai gali žiūrėti tiesioginę TV transliaciją iš tūkstančių kanalų ir įrašyti programas į savo standžiuosius diskus, o „MediaPortal“ turi savo TV vadovą.

Galite klausytis ir įrašyti radiją, žaisti skaidrių demonstracijas su pereinamaisiais efektais, patikrinti orą ir žaisti „Tetris“ ir „Sudoku“ žaidimus, kurie pridedami prie programinės įrangos.

Taip pat yra 246 oficialūs „MediaPortal“ papildiniai, įskaitant „WiFiRemote“, leidžiantį vartotojams naršyti programinę įrangą naudojant įvairius nuotolinio valdymo įrenginius.

Plex

„Plex“ yra unikalesnė medijos centro programinė įranga su kliento-serverio modeliu. Kitaip tariant, programinė įranga leidžia srautu perduoti arba bendrinti savo laikmeną keliais įrenginiais.

Kaip tokia, reikalinga „Plex Media Server“ programinė įranga kartu su „Plex“ sąsajos programa, kurią galite pridėti prie „Windows 10“ iš šio tinklalapio.

„Windows“ programa gali būti laisvai prieinama, tačiau ji leidžia apriboti medijos atkūrimą iki vienos minutės, nebent ją atrakinsite įsigydami programoje arba kas mėnesį mokėdami 4,99 USD „Plex Pass“ prenumeratą.

„Plex“ yra puiki programinė įranga, skirta organizuoti muziką, vaizdo įrašus ir vaizdų rinkinius. Programinė įranga palaiko beveik visus muzikos ir vaizdo formatus, o jos bibliotekos vartotojo sąsaja pateikia jūsų laikmeną su meno kūriniais, biografijomis, siužeto santraukomis ir dar daugiau.

Vartotojai gali gauti internetinio turinio iš daugybės šaltinių, tokių kaip NPR, „Comedy Central“ ir „Spike“. Muzikos grotuvas taip pat gali parodyti jums skirtą dainų tekstą, o tai yra naujovė.


„Plex Media Server“ nebus įdiegta „Windows 10“? Ištaisykite tai atlikdami kelis veiksmus atlikdami šį naudingą vadovą.


Skirtingai nuo kitų medijos centrų, „Plex“ suteikia galimybę nustatyti kelias vartotojų abonementus ir nustatyti netinkamo turinio apribojimus. Naujausi atnaujinimai taip pat pridėjo DVR įrašymą prie „Plex“, suteikdami prieigą prie 86 žiūrimiausių „Nielsen“ laidų.

Kas iš tikrųjų išskiria „Plex“ iš kai kurių kitų žiniasklaidos centrų, yra turinio srautas.

Turėdami „Plex Pass“ prenumeratą, vartotojai gali sinchronizuoti daugialypę terpę tarp įvairių įrenginių, tokių kaip telefonai, planšetiniai kompiuteriai, skaitmeninių laikmenų leistuvai ir žaidimų konsolės.

Taip pat galite sinchronizuoti laikmeną su „Google“ disku, „Dropbox“ ir „Box“ debesies saugykla. Taigi, jei nešiojamame ir planšetiniame kompiuteryje turite nuotraukų, muzikos ir vaizdo įrašų, galite greitai atidaryti visą laikmeną abiejuose įrenginiuose naudodami „Plex“ programas.

Embis

„Emby“ yra dar vienas žiniasklaidos centras, turintis centralizuotą duomenų bazę keliems klientams. Taigi, „Emby“ turi savo serverį, panašų į „Plex“.

Jis turi apps daug operacinių sistemų ir įrenginių, ir jūs galite pridėti Emby teatras į daugiau naujausių Windows platformose spausdami Parsisiųsti šiame puslapyje esantį mygtuką.

Arba galite pridėti programinės įrangos programą prie „Windows 10“ mobiliųjų įrenginių iš „Store“ puslapio. Jums reikės kasmetinės 49,99 USD „Emby Premiere“ prenumeratos, kad programose leistumėte mediją.

„Emby“ namų kino programa teikia tiesioginę TV ir programų vaizdo įrašų palaikymo funkciją. Elegantiškame medijos pristatyme rodomi viršelio iliustracijos ir metaduomenys, o GUI suteikia greitą ir nesudėtingą naršymą naudojant išplėstines paieškos priemones.

„Live TV Guide“ yra patogus teatro programos priedas, o naudodami „Emby DVR“ galite planuoti televizijos įrašus. „Emby“ taip pat turi keletą patogių papildinių, tokių kaip „Cover Art“, kuriuo galite pagerinti medijos vaizdus, ​​ir „GameBrowser“, kuris įgalina žaidimų palaikymą.

Medijos srautas yra didžiausias „Emby“ turtas, todėl jis apima centralizuotą duomenų bazių valdymą, kurį vartotojai gali naudoti naudodami nesudėtingus žiniatinklio įrankius.

„Emby“ turi 20 programų, skirtų „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, žaidimų konsolėms ir skaitmeninės medijos leistuvams, įskaitant „Amazon Fire TV“, „Roku“, „Android TV“ ir „Apple TV“.

Taigi galite suderinti savo laikmeną įvairiose aparatūros srityse. Medijos srautas taip pat leidžia sinchronizuoti ir kurti atsargines muzikos, vaizdo įrašų ir nuotraukų kopijas debesies saugykloje.

„JRiver Media Center“

„JRiver MC“ iš pradžių buvo „Media Jukebox“, tačiau leidėjas išplėtė programinę įrangą taip, kad dabar ji būtų visiškai veikiantis medijos centras.

Tai išsami žiniasklaidos centro programinė įranga su plačiomis parinktimis ir įrankiais bei garso, vaizdo, muzikos, televizijos ir net DLNA tinklo įrenginių palaikymu. „JRiver MC“ yra patentuota „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ programinė įranga, kurios mažmeninė prekyba siekia 49,98 USD.

„JRiver MC“ ypač tinka vaizdo ir televizijos atkūrimui. Programinė įranga gali pasigirti inovatyvia „Red October“ sistema, kuri automatiškai sukonfigūruoja „DirectShow“ filtrus, kad būtų užtikrintas kokybiškas vaizdo įrašų atkūrimas.


Reikia 4k monitoriaus, kad galėtumėte žiūrėti aukščiausios kokybės filmus ir TV laidas? Peržiūrėkite šį sąrašą su geriausiais.


Žiniasklaidos centras palaiko daugelio gamintojų TV derintuvus tiesioginiam televizijos atkūrimui ir netgi leidžia vartotojams įrašyti didelės raiškos televiziją.

Vartotojai gali žaisti internetinius vaizdo įrašus naudodami „JRiver MC“ integruotas „YouTube“, „Hulu“ ir „Netflix“ paslaugas. Programinė įranga taip pat turi penkis alternatyvius vaizdo režimus, o „Theater View“ idealiai tinka televizoriams ir jutiklinio ekrano įrenginiams.

„JRiver MC“ nėra visiškai toje pačioje lygoje kaip „Plex“ ar „Emby“, kai kalbama apie žiniasklaidos srautą, tačiau su savo DLNA („Digital Living Network Alliance“) palaikymu vis tiek galite bendrinti savo laikmeną darbalaukiuose, nešiojamuose kompiuteriuose ir kituose įrenginiuose, palaikančiuose DLNA protokolą .

Programinė įranga turi laikmenų tinklą, kuriame galite bendrinti laikmeną. „Media Network“ taip pat palaiko išorines sąsajas, todėl galite konfigūruoti „Android“ ir „iOS“ įrenginius kaip nuotolinius valdiklius ar serverius.

„JRiver MC“ netgi turi savo ID tinklo aparatinę įrangą, kurią galima įsigyti įvairiomis konfigūracijomis.

Tai yra penkios geriausios „Windows Media Center“ alternatyvos. Naudodami „JRiver MC“, „Kodi“, „MediaPortal“, „Plex“ ir „Emby“ galite savo darbalaukį ar nešiojamąjį kompiuterį paversti namų kino kompiuteriu, prijungtu prie televizoriaus.

Net jei jums nereikia pilno HTPC, programinė įranga vis tiek yra puiki platforma naršyti ir tvarkyti muzikos, vaizdo įrašų ir nuotraukų bibliotekas bei groti medijos turinį.

Jei turite kitų klausimų, nedvejodami palikite juos toliau pateiktame komentarų skyriuje.

DUK: Sužinokite daugiau apie medijos centro programinę įrangą

  • Kokia yra geriausia medijos centro programinė įranga?

Galite naudoti bet kurį žiniasklaidos centro programinės įrangos sprendimą, kurį įtraukėme į savo sąrašą, nes visi jie žada duoti ne tik patenkinamus rezultatus. Tačiau jei norite aukščiausios kokybės ir paslaugų teikimo, siūlome naudoti „MediaMonkey“ arba „Kodi“.

  • Ar galiu įrašyti vaizdo įrašus naudodamas „Media Center“ programinę įrangą?

Taip, bet tai labai priklauso nuo jūsų naudojamos programinės įrangos ir nuo to, ar ji turi vaizdo įrašymo galimybes. Bet kokiu atveju turėtumėte žinoti, kad vaizdo įrašų turinio įrašymas dažniausiai yra nepatenkintas, jei ne visiškai neteisėtas.

  • Ar galima žiūrėti televizorių iš medijos centro programinės įrangos?

Taip, daugelyje žiniasklaidos centrų programinės įrangos sprendimų integruotos vientisos IPTV galimybės. Tačiau turėtumėte įsitikinti, kad jūsų IPTV srauto šaltinis yra teisėtas.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Kovo mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn. Dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.