Kaip ištaisyti „The Sims 4“ modeliavimo atsilikimą [EASY STEPS]

simsai 4

„The Sims 4“ yra vienas labiausiai priklausomybę sukeliančių ir iššūkių sukeliančių žaidimų, šiuo metu galimų rinkoje, tačiau kartais tam įtakos turi daugybė problemų, kurios gali apriboti žaidimų patirtį ar net neleisti žaidėjams iš viso to žaisti.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, turinčių įtakos „Sims 4“ sistemoje „Windows 10“, yra vėlavimas Daugelis žaidėjų praneša, kad žaidimas gerai veikia kelias minutes, o tada staiga pradeda vėluoti, paprastai žaidėjams įdiegus naujausius atnaujinimus.

Štai kaip vienas žaidėjas apibūdina šią problemą:

Šią savaitę mano žaidimas pradėjo atsilikti tikrai blogai. Tai buvo visiškai atsitiktinis dalykas. Vienintelis dalykas, kurį padariau tarp žaidimo, kuris veikė puikiai ir nepakenčiamai, buvo išjungti kompiuterį ir vėl jį įjungti. […]

Aš išbandžiau kiekvieną variantą kelis kartus, prieš ir po naujų dalykų įdiegimo. Aš net nuėjau taip toli, kad visiškai pašalinau „Sims 4“ ir viską, kas su juo susiję, ir iš naujo įdiegiau. Niekas neveikė. […] Mano paminėtas atsilikimas susideda iš žaidimo, kuris puikiai veikia maždaug penkias sekundes, duoda ar ima ir veikia labai lėtai maždaug tiek pat laiko. Tai tęsiasi amžinai, naujuose, senuose, iš esmės visur be klaidų.

Kaip galima atsilikti „The Sims 4“ atsilikime?

„The Sims 4“ sistemoje „Windows 10“ yra keli būdai kovoti su atsilikimais, kai kurie iš jų yra daugiau problemų nei faktiniai sprendimai.

Tačiau toliau pateiktas sąrašas neabejotinai turėtų jums padėti, todėl būtinai atlikite ten pateiktus veiksmus.

 • Atžymėkite šias parinktis: Internetinės funkcijos ir Bendrinti vartotojo duomenis
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „The Sims 4“ plytelę „Origin“, pasirinkite „ Game Properties“ ir pakeiskite  nustatymą „ Paleidžiant šį žaidimą“ į „ The Sims 4“ 32 bitų.
 • Įdiekite naujausius grafikos tvarkyklės naujinimus savo kompiuteryje.

Norite naujausių GPU tvarkyklių? Pažymėkite šį puslapį ir visada atnaujinkite naujausius bei geriausius.


 • Išjunkite pokalbį žaidime.
 • Išvalykite „Origin“ talpyklą:
 1. Paspauskite mygtuką Pradėti> eikite į Valdymo skydas> Išvaizda ir pritaikymas> Aplanko parinktys
 2. Spustelėkite skirtuką Rodinys> eikite į Išplėstiniai nustatymai> spustelėkite Rodyti paslėptus failus ir aplankus> spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus
 3. Jei „Origin“ veikia, meniu juostoje spustelėkite „Origin“> pasirinkite „Exit“
 4. Spustelėkite Pradėti> Kompiuteris> atidarykite C: diską> Atidarykite aplanką „ProgramData“> pasirinkite aplanką „Origin“> ištrinkite visus jame esančius failus ir aplankus, išskyrus „LocalContent“
 5. Eikite į C ::> atidarykite aplanką Vartotojai> atidarykite aplanką su savo kompiuterio vartotojo vardu
 6. Eikite į „AppData“> Tarptinklinis ryšys> Kilmė> ištrinkite visus failus ir aplankus
 7. Grįžkite į aplanką „AppData“> atidarykite vietinį aplanką> Kilmė> ištrinkite visus failus ir aplankus.

Negalite atidaryti valdymo skydo sistemoje „Windows 10“? Pažvelkite į šį išsamų vadovą, kad rastumėte sprendimą.


 • Atsisiųskite „Simulation Lag Fix“ mod . Jei nė vienas iš aukščiau išvardytų metodų jums nepadėjo, šis tikrai atliks triuką: vienas išradingas grotuvas sukūrė specialų „Simulation Lag Fix“ modą, kurį galite atsisiųsti iš „Sims 4“ mod puslapio.

Jei jus domina kai kurie kiti svarbūs „The Sims 4“ klausimai, mes daug rašėme apie tai, kad „The Sims 4“ nepaleidžiama „Windows 10“, o „The Sims 4“ neišsaugos „Windows 10“. Patikrinkite tuos straipsnius ir suraskite keletą lengvų sprendimų.

Po šio sprendimo „The Sims 4“ atsilikimas „Windows 10“ turėtų būti istorija. Naudokitės žemiau esančia komentarų skiltimi, kad pasakytumėte, kuris metodas buvo jūsų triukas!

SUSIJUSIOS ISTORIJOS, KURIAS REIKIA TIKRINTI:

 • „Sims FreePlay“ nebepalaiko „Windows Phone“
 • „Sims 4“ nebus atnaujinta [FIX]
 • Kaip ištaisyti „The Sims 4“ klaidos kodą 22
 • Kaip ištaisyti ateivių užmaskavimo klaidą „The Sims 4“
 • Ištaisykite „The Sims 4“ mikčiojimo problemas sistemoje „Windows 10“

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gegužę ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.