Kur galiu atsisiųsti „Windows Live Mail“, skirtą „Windows 10“?

 • Jei esate nostalgiškas, po naujovinimo į „Windows 10“ vis tiek galite naudoti „Windows Live Mail“.
 • Tačiau kai kurie sistemos pakeitimai yra būtini, ir mes jums tiksliai parodome, ką reikia padaryti.
 • Šią temą plačiai aptarėme „Windows Live Mail“ srityje, todėl būtinai patikrinkite.
 • Atskirame „Windows 10“ atsisiuntimo centre rasite naudingų vadovų, kaip gauti programinę įrangą, suderinamą su jūsų OS.
Atsisiųsti „Windows Live Mail“

Kol „Microsoft“ pristatė „Outlook“ ir „Mail“ kaip universalią programą, vartotojai daugiausia naudojo „Windows Live Mail“ kaip pagrindinę el. Pašto programą.

Kai kurie žmonės vis dar nori naudoti „Live Mail 2012“, prieš naudodamiesi universalia „Mail“ programa. Bet, deja, „Live Mail“ buvo nutrauktas „Windows 7“ ir jis nėra „Windows 10“.

Tačiau net jei jis nėra iš anksto įdiegtas „Windows 10“, „Windows Live Mail“ vis tiek yra suderinamas su naujausia „Microsoft“ operacine sistema.

Taigi, galite jį įdiegti vėliau, tačiau turėsite atlikti keletą dalykų daugiau, kad „Windows Live Mail“ be problemų veiktų „Windows 10“.


Kaip įdiegti „Windows Live Mail“ sistemoje „Windows 10“

Gaukite „Windows Essentials“

„Windows Live Mail“ yra „Windows Essentials“, „Microsoft“ programų paketo, debiutavusio sistemoje „Windows 7“, dalis.

Jį sudaro nuotraukų galerija, „Movie Maker“, „Windows Live Writer“, „OneDrive“ ir, žinoma, „Windows Live Mail“.įdiekite „Windows“ pagrindus, kad gautumėte tiesioginį paštą

Norėdami įdiegti „Windows Live Mail“ (kaip „Windows Essentials“ dalį), atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsisiųskite „Windows Essentials“ iš šio trečiosios šalies šaltinio.
 2. Paleiskite diegimo programą
 3. Paleisdami diegimo programą, norimų įdiegti programų sąraše pasirinkite „Windows Live Mail“ (žinoma, iš paketo galite įdiegti ir kitas programas)
 4. Palaukite, kol baigsite diegimą

Dar visai neseniai pakaks tiesiog įdiegti „Windows Live Mail“, kad jis būtų normaliai paleistas „Windows 10“, tačiau taip nebėra. „Microsoft“ neseniai paskelbė apie savo „Outlook“, „Hotmail“, „Live“ ir MSN paslaugų pakeitimus. Kad jis veiktų, turite įdiegti tam tikrą naujinį.

Taigi, įdiegę „Windows Live Mail“, tiesiog eikite į šį puslapį, atsisiųskite ir pašalinkite naujinimą KB3093594, kuris leis jums paleisti „Windows Live Mail“ sistemoje „Windows 10“.

Nors jūs galite paleisti ir naudoti „Windows Live Mail“ sistemoje „Windows 10“, mes negalime pasakyti, kiek laiko tai tęsis, nes „Microsoft“ ragina vartotojus pereiti prie įmontuotos universalios „Mail“ programos ir gali būti, kad palaikymas „Windows Live Mail 2012“ galiausiai baigsis.


Ar „Windows Live Mail“ neveikia sistemoje „Windows 10“? Ištaisykite tai kaip tikras technikas su mūsų vadovu!


Jei norite išbandyti naujus dalykus, taip pat primygtinai rekomenduojame išbandyti „ Mailbird“ ."Windows Live Mail" alternatyvus paukštis

„Mailbird“ yra puiki el. Pašto kliento programa, palaikanti kelias el. Pašto paskyras. Galite atidaryti HTML el. Laiškus ir lengvai ieškoti konkretaus el. Laiško iš vienos iš savo paskyrų.

Taip pat galite grupuoti ir pritaikyti savo el. Pašto kategorijas, kad jūsų darbas būtų malonesnis ir lengvesnis. Mes primygtinai rekomenduojame jums šį nuostabų įrankį, kuris šiuo metu yra geriausias rinkoje.

 •   Atsisiųskite dabar „Mailbird“ nemokamai
„Mailbird Personal“

„Mailbird Personal“

Naudokite mokamą „Mailbird“ planą, kad galėtumėte naudotis visomis funkcijomis ir kad visos el. Pašto paskyros ir kontaktai būtų patogūs vienoje konsolėje. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Kaip perjungti iš „Windows Live Mail“ į „Outlook“?

Jei atsisiųsti konkretų naujinimą (KB3093594) ir nustatyti „Windows Live Mail“ užtrunka per daug laiko, visada galite pereiti prie „Outlook“.

Visus „Windows Live Mail“ duomenis galite lengvai eksportuoti į naują „Outlook“ paskyrą, įskaitant kontaktus, pranešimus ir priedus.


Čia yra nuoseklus vadovas, kaip sukonfigūruoti „Windows Live Mail for Outlook“ sistemoje „Windows 10“.


Koks yra jūsų mėgstamiausias „Windows 10“ el. Pašto klientas? Ar naudojatės „Windows 10“ „Mail“ programa, ar norite eiti į senąją mokyklą ir gauti el. Laiškus sistemoje „Windows Live Mail“?

Pasakykite mums komentaruose ir taip pat įsitikinkite, kad peržiūrėjote geriausių „Windows“ kompiuterio el. Pašto klientų sąrašą.


DUK: Sužinokite daugiau apie tiesioginį paštą

 • Ar vis dar yra „Windows Live Mail“?

„Windows Live Mail 2012“ vis dar pasiekiama, nors ji nebeatnaujinama. Laimei, pranešimus galite naudoti ir „Windows 10“.

 • Ar „Windows Live Mail“ veikia „Windows 10“?

Vis tiek galite naudoti „Windows Live Mail“, bet dažnai su klaidomis, nes programa nebepalaikoma ir neatnaujinama.

 • Kaip sukonfigūruoti „Windows Live Mail“, skirtą „Outlook“?

Konfigūruoti „Windows Live Mail“ yra gana paprasta, ir tai galite padaryti patys, vadovaudamiesi šiuo paprastu vadovu.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2015 m. Gruodžio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Liepos mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.