Įtartinas bandymas prisijungti prie „Instagram“? Patikrinkite šiuos metodus

  • „Instagram“ yra ne tik populiarus tarp tikrų vartotojų, bet ir įsilaužėlių bei šlamšto platintojų, kurie bando pasiekti atsitiktines paskyras.
  • Tokiais atvejais programa perspėja apie įtartiną prisijungimo bandymą, į kurį turėtumėte žiūrėti labai rimtai ir apsaugoti savo paskyrą.
  • Skaitykite daugiau su „Instagram“ susijusių naujienų ir vadovų mūsų atskirame „Instagram“ skyriuje.
  • Tikrai taip pat rasite keletą naudingų pamokų apie viską, ką reikia žinoti technologijų pramonėje, mūsų „How To Hub“.
įtartinas prisijungimo bandymas instagram

„Instagram“ praneša vartotojams apie bet kokią įtartiną veiklą dėl bendrų saugumo priežasčių arba siekiant užkirsti kelią šlamšto siuntėjams, pašalinti netikrą paskyrą ir sustabdyti įsilaužėlius.

Todėl daugelis „Instagram“ vartotojų kaskart gauna įspėjimą iš niekur, kad programa aptiko neįprastą prisijungimo bandymą . Programa taip pat siūlo keletą galimybių judėti pirmyn, pavyzdžiui, gauti pagalbos prisijungiant, gauti saugos kodą teksto pranešimu arba patvirtinti, kad turite paskyrą.

Minėtas įspėjimas paprastai pasirodo, kai bandote prisijungti iš kito įrenginio, kai „Instagram“ aptinka kitokį nei įprastas IP adresą, kai keičiate įprastą vietą (dažnai keliaujate, persikeliate į kitą šalį) arba kai kas nors bando pasiekti jūsų dėl įvairių priežasčių.


Kaip pašalinti įtartiną prisijungimo bandymą „Instagram“?

1. Priimkite saugumo patikrinimą instagram sąskaitos tikrinimas

Tai yra, patvirtinkite, ar tai buvote jūs, ar ne. Galbūt jūs ar kas nors kitas bandėte pasiekti jūsų paskyrą iš kito IP adreso ar neatpažinto įrenginio ar kompiuterio.

Jei tai buvote jūs, spustelėkite parinktį Tai buvau aš ir jums bus leista naudoti savo paskyrą.

Jei ne jūs, nepanikuokite, nes greičiausiai jų bandymas nepavyko. Tiesiog spustelėkite Tai nebuvau aš . Tada programa paragins jus pakeisti slaptažodį.

Šiame etape turėtumėte apsvarstyti galimybę pakeisti savo slaptažodį stipresniu ir dar niekada nenaudotu slaptažodžiu. Rekomenduojame naudoti slaptažodžių tvarkytuvę, kuri padės saugoti sudėtingus visų programų ir įrenginių slaptažodžius.

Pakeitę slaptažodį ir patvirtinę du kartus, bakstelėkite parinktį Pateikti ir turėtumėte būti geri.

Atminkite, kad kai kurie vartotojai, matydami įspėjimą, deaktyvino savo paskyrą ir negalėjo vėl prisijungti pakeitę slaptažodį. Tokiu atveju pabandykite pakeisti slaptažodį naudodami „Instagram“ tinklalapį (prisijungdami iš naršyklės). Be to, išjunkite bet kokį galimą VPN ar tarpinio serverio ryšį.


2. Įveskite saugos kodą (jei taikoma) instagram dviejų veiksnių autentifikavimas

Jei įgalinote dviejų veiksnių autentifikavimo metodą, „Instagram“ prisijungimui reikės saugos kodo.

Kodas siunčiamas el. Pašto adresu, susietu su jūsų „Instagram“ paskyra. Jūs tiesiog turite naudoti tą kodą ir gausite prieigą prie savo paskyros. 

Šis veiksmas reikalingas tik kai kuriais atvejais ir tik tuo atveju, jei įjungtas papildomas apsaugos sluoksnis. Vėlgi, rekomenduojame suaktyvinti šią parinktį, ypač jei dažnai bandote įtartinai prisijungti.

Norėdami tai padaryti, savo paskyroje palieskite savo profilį, pasirinkite Nustatymai  ir spustelėkite parinktį Dviejų veiksnių autentifikavimas. Tada tiesiog įjunkite parinktį Reikalauti saugos kodo .

Dabar kiekvieną kartą prisijungus prie „Instagram“ paskyros, programa išsiųs jums kodą teksto pranešimu. Iš tiesų, iš pradžių tai gali būti šiek tiek erzinantis, bet geriau saugus nei gaila.

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Visi komentarai ar pasiūlymai laukiami žemiau esančiame tam skirtame skyriuje.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Instagram“ prisijungimo procesą

  • Kas yra įtartinas bandymas prisijungti prie „Instagram“?

Įtartinas Vartotojas bandymas ant Instagram pranešimą pasirodo, kai jūsų sąskaita yra prieinama iš nepatvirtinto naujo įrenginio. Jei bandydami prisijungti matote kitas klaidas, peržiūrėkite mūsų „Instagram“ registracijos klaidų vadovą.

  • Kaip praleisti įtartiną prisijungimą „Instagram“?

Saugumo sumetimais negalima praleisti įtartino prisijungimo bandymo. Turite patvirtinti, ar tai buvote jūs, ar ne, spustelėdami atitinkamas nuorodas.

  • Kodėl „Instagram“ verčia mane prisijungti?

„Instagram“ turi labai griežtus saugos protokolus, todėl vykdant bet kokią įtartiną veiklą programa užblokuos jūsų paskyrą arba nustatys papildomą saugumo sluoksnį, įskaitant pakartotinius privalomus prisijungimus.