10 geriausių nemokamų „Android“ emuliatorių, skirtų „Windows 10“ [2020 vadovas]

 • Jei kyla problemų diegiant „Android“ tvarkykles iš „Windows“, peržiūrėkite mūsų greitus pataisymus
 • Panašiai, jei „Windows 10“ neatpažįsta „Android“, yra paprastų būdų tai išspręsti
 • Taip pat galima pridėti „Windows“ funkcijas į mobilųjį telefoną naudojant „Windows 10“ paleidimo įrenginius, skirtus „Android“
 • Apsilankykite mūsų „Android“ skiltyje, jei norite perskaityti daugiau šaunių mūsų redaktorių parengtų vadovų!

Čia mes visi apie „Windows 10 Mobile“, bet faktas yra tas, kad daug daugiau vartotojų naudoja „Android“. Tačiau nemažai „Android“ vartotojų taip pat naudoja „Windows 10“ valdomus kompiuterius.

Mes sujungsime šiuos du dalykus ir pristatysime jums geriausius „Windows“ kompiuterio „Android“ emuliatorius, kuriuos galite rasti.

Nors straipsnio pavadinime rašoma „Windows 10“, nes tai yra mūsų skaitytojų dažniausiai naudojama OS, visi šie „Android“ emuliatoriai veiks ir kitose jūsų naudojamose „Windows“ versijose, tokiose kaip „Windows XP“, „Windows 7“ ir „Windows Vista“.

Kaip paprastai, pirmoji pozicija yra ta, kurią mes siūlome laikyti geriausia ir pasižyminti daugeliu funkcijų, tačiau nedvejodami išnagrinėkite visas savo galimybes.

Reklama

Kokie yra 10 populiariausių „Android“ emuliatorių, skirtų „Windows“ kompiuteriui?

„BlueStacks“

„bluestacks“ „Android emulator“ programos langas

„BlueStacks“ yra neabejotinai garsiausias „Android“ emuliatorius (įkurtas prieš 8 metus) mūsų sąraše, be to, jis yra plačiausiai naudojamas. Ir teisingai.

Tai yra visiškai nemokama ir atlikę kelis bandymus, mes padarėme išvadą, kad tai yra geriausias „Android“ emuliatorius, skirtas „Windows XP“, „Windows 7“, „Windows 8 / 8.1“ arba „Windows 10“.

Jei naudojate „Windows XP“ ar naujesnę versiją, „BlueStacks“ naudoja 97% „Google Play“ parduotuvėje esančios jūsų „Windows“ kompiuterio dalies.

Būtent vieną „Android“ programų grotuvą rekomenduojame virtualizuoti visą „Android“ patirtį kaip „Windows“ programinę įrangą, nepakenkiant jūsų sistemai.

Apskritai „BlueStacks“ yra geriausia, jei norite žaisti „Android“ žaidimus savo kompiuteriuose, tačiau tai tinka ir kitiems tikslams. Be to, jį naudoti labai paprasta, todėl net jei nesate „pažengęs“ vartotojas, su šiuo emuliatoriumi padarysite gerai.

Skirtingai nuo kitų, „BlueStacks 3.0“ leidžia vienu metu paleisti kelias „Android“ programas ir žaidimus.

Be to, naujausias atnaujinimas - „BlueStacks + N Beta“ - yra pirmoji ir vienintelė „Android“ žaidimų platforma, turinti „Android 7“, o dauguma kitų „Android“ emuliatorių naudoja „Android 4.4“.

Tai reiškia, kad naudosite atnaujintą grafikos variklį, kad jūsų žaidimai būtų greitesni ir geriau atrodantys. Būtent todėl „BlueStacks“ yra vienintelė ir sąžiningiausia mūsų rekomendacija.

android-emuliatorius

Atsisiųskite „BlueStacks“ (+ nemokamas žaidimas)

Norėdami gauti papildomų „Pika“ taškų, būtinai atsisiųskite susietą žaidimą, kaip parodyta aukščiau esančioje ekrano kopijoje .

Galėsite juos naudoti specialioms funkcijoms ir produktams. Kai atsidarys nuoroda, gausite „Atsisiųskite„ Bla Bla Bla “žaidimą“. Spustelėjus jį, „BlueStacks“ automatiškai atsisiunčia ir galite tęsti.

„Nox“ grotuvas

„Android“ emuliatorius, skirtas „Windows“ kompiuteriui: „Nox Player 6“

„Nox Player“ yra dar vienas puikus „Android“ emuliatorius, skirtas žaisti „Android“ žaidimus kompiuteryje.

Norėdami užbaigti žaidimų patirtį, „Nox“ siūlo keletą papildomų paslaugų ir priedų, tokių kaip kompiuterio klaviatūros ir pelės palaikymas, taip pat žaidimų pultas.

Kartais tai gali būti atsilikusi, tačiau bendras įspūdis tenkina. Dar vienas geras dalykas yra tai, kad jis neturi jokios papildomos programinės įrangos.

„nox“ grotuvo logotipasNox Player 6“ antroji vieta
 • Suderinama su „Windows“
 • Palaiko žaidimų pultą / klaviatūrą
 • x86 ir suderinama su AMD
Atsisiųskite dabar „Nox“ nemokamai

MEmu

best-android-emulators-2018-memu-emulator

„MEmu“ yra puikus „Android“ emuliatorius, sukurtas tik vienam tikslui: žaidimams. Šis įrankis, palaikantis tiek AMD, tiek „Intel“ lustų rinkinius, veiks kiekviename kompiuteryje.

Jis taip pat palaiko „KitKat“, „Lollipop“ ir „Android Jelly Bean“. Tai daro jį nepaprastai galingu ir pakelia gerą padėtį.

Galite žaisti ir paleisti beveik visas programas ir žaidimus (probleminės programos ir žaidimai yra problemiški kiekvienam emuliatoriui, tiesa?). Iš visų jo savybių, čia yra svarbiausios, į kurias turėtumėte atsižvelgti:

 •  Failų bendrinimas tarp „Android“ ir „Windows“ kompiuterių
 • GPS vietos modeliavimas
 • Žiūrėkite tiesiogines laidas ir televizijos kanalus
 • Greitas APK diegimas
 • Puiki patirtis su gerai suprojektuotu vartotojo darbalaukiu

Atsisiųskite „MeMu“


Remiksas OS grotuvas

remiksas-os-grotuvas-android-emuliatorius

„Remix OS Player“ yra vienintelis „Windows“ kompiuterio „Android“ emuliatorius, leidžiantis vienu metu žaisti kelis žaidimus. Dėl šio įrankio galite paleisti „Android“ programas ir žaidimus keliuose kompiuterio languose, taip pat kalbėtis su kitais žaidėjais.

„Remix OS Player“ galima visiškai nemokamai atsisiųsti, atkurti ir atnaujinti. Jis pagrįstas „Android Marshmellow“.

Rekomenduojami „Remix OS Player“ sistemos reikalavimai:

 • „Windows 7“ (64 bitų) arba naujesnė
 • „Core i3“ (rekomenduoti „Core i5“ arba „Core i7“)
 • 4 GB RAM
 • 8 GB atminties (rekomenduojama 16 GB)
 • Įgalinta virtualizavimo technologija BIOS

⇒ Atsisiųskite „Remix OS Player“


„Droid4x“

„Droid4X“ sąsaja

„Droid4X“ yra vienas geriausių pasirinkimų imituojant „Android“ kompiuteryje. Priedai yra vieni įdomiausių šio emuliatoriaus dalykų, kuriuos galite naudoti norėdami pagerinti programos funkcionalumą.

Jis pateikiamas su iš anksto įdiegta „Google Play“ parduotuve, taip pat pralenkia konkurenciją žaidimų srityje, nors yra keletas geresnių galimybių stabilumo požiūriu.

Kita puiki funkcija yra programa, kurią galite įdiegti „Android“ telefone, kad galėtumėte valdyti žaidimus savo kompiuteryje. Drąsiai naudokite šį nemokamą „Android“ emuliatorių „Windows“ kompiuteriui.

⇒ Atsisiųskite „Droid4X“


AMIDuOS

AMIDuOS Windows android emuliatorius

„AMIDuOS“ yra puikus nemokamas „Android“ emuliatorius, kuris yra dviejų versijų: vienoje veikia „Android Lollipop“, o kitoje veikia „Jelly Bean“.

Tačiau naudojant „AMIDuOS“ kainuoja, nes „Lolipop“ versija kainuoja 15 USD, o „Jelly Bean“ versija - 10 USD.

„AmiDuOS“ veiks nepaprastai gerai jūsų kompiuteryje, ir jis naudingas atliekant įvairias užduotis, pradedant produktyvumu ir baigiant žaidimais.

Tačiau šis emuliatorius nėra toks geras kūrėjams, nes nesuteikia jums konkretaus įrenginio konfigūracijų, tačiau įprastiems vartotojams tai yra labai geras pasirinkimas, jei, žinoma, norite mokėti už „Android“ emuliatorių.

⇒ Atsisiųskite „AMIDuOS“


Vindrojus

„Windroy Windows“ „Android“ emuliatorius

„Windroy“ veikia kaip ir bet kuris kitas įprastas „Android“ emuliatorius šiame sąraše, tačiau jis turi kažką unikalaus, jis visiškai veikia naudojant „Windows“ branduolį.

„Windroy“ yra paprasčiausias emuliatorius, kurį reikia naudoti šiame sąraše dėl savo lengvo dizaino.

Kaip pažymėjome, programos ir žaidimai gerai veikia „Windory“, todėl jei norite patogaus, paprasto naudoti „Android“ emuliatoriaus „Windows“ kompiuteryje, tikrai atsižvelgsite į „Windroy“. Jis taip pat visiškai palaiko „Play Store“.

⇒ Atsisiųskite „Windroy“


Genymotion

„Genymotion Windows“ „Android“ emuliatorius

O dabar kažkas kūrėjams! „Genymotion“ yra geriausias geriausias „Android“ emuliatorius, kurį galite gauti, jei ketinate kurti „Android“ žaidimus savo kompiuteryje.

Ji mėgdžioja programas ir žaidimus įvairiuose „Android“ įrenginiuose, nereikalaudama, kad turėtumėte tą įrenginį.

Be to, „Genymotion“ įrenginio pasirinkimas „veiks“, taip pat galite nustatyti įvairias „Android“ versijas, kad galėtumėte sužinoti, kaip programos ir žaidimai veikia skirtingose ​​aplinkose.

Taip pat galite lengvai perjungti įrenginius pagal savo norą. „Genymotion“ yra kažkas panašaus į „AMIDuOS“, nes jis puikiai tinka kūrėjams, bet ne toks paprastiems vartotojams.

Atsisiųskite „Genymotion“

Andy

Andy Windows android emuliatoriusAndy yra mažiau žinomas „Android“ emuliatorius, skirtas „Windows“ kompiuterių vartotojams, tačiau jis yra visiškai nemokamas. Anksčiau ji pasirodė šiek tiek klaidinga, tačiau dauguma problemų buvo išspręstos nuo to laiko.

Tai taip pat tinka atlikti įvairias užduotis, tačiau, skirtingai nei „Bluestacks“, nors ji įdiegia medžiagą jūsų „Windows“ kompiuteryje, mes patys tai išbandėme ir pamatėme, kad jie bendradarbiauja su padoriomis, jei ne įspūdingomis kompanijomis (mūsų atveju tai buvo „Opera“).

Andy palaiko keletą unikalių funkcijų, kurių nepalaiko visi ten esantys „Android“ emuliatoriai, pvz., Nuotolinis žaidimų žaidimas kompiuteryje iš mobiliojo telefono, ARM palaikymas ir galimybė tiesiogiai įdiegti programas naudojant darbalaukio naršyklę.

Čia yra pagrindinės Andy savybės :

 • Užtikrina sklandų darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių sinchronizavimą
 • Prijungia „Win / Mac“ su „Android“ programomis, kad būtų galima paleisti, siųsti pranešimus ir saugoti
 • Įgalina programų atsisiuntimą iš bet kurios darbalaukio naršyklės tiesiogiai į „Andy OS“
 • Užtikrina naujausią „Android“ OS bet kuriuo metu
 • Atsineškite mėgstamiausias bendravimo ir pramogines mobiliąsias programas į darbalaukį

Atsisiųskite Andy


Koplayer

geriausi-android-emuliatoriai-koplayer

„Koplayer“ yra gerai įvertinta programa, kuri yra visiškai nemokama ir leidžia atidaryti visas programas iš „Google“ parduotuvės.

Šis emuliatorius naudoja visiškai naują „x86“ branduolio technologiją, kuri turėtų padaryti jį greitesnį, geresnį ir suderinamesnį nei kiti emuliatoriai. „Koplayer“ yra suderinamas su „Windows 7“, 8 / 8.1 ir 10.

Žaidimas palaiko žaidimų valdiklį, pelę ir klaviatūrą, todėl jūsų žaidimų sesijos gali būti malonesnės. Tai taip pat siūlo keletą įdomių fotoaparato, klaviatūros ir mikrofono funkcijų.

Tai leidžia įrašyti žaidimų sesijas, kurti ekrano kopijas ir dalintis ja su draugais.

Galite tai išbandyti ir komentarų skiltyje praneškite mums, kaip tai veikia.

⇒ Atsisiųskite „Koplayer“


Čia baigsime savo sąrašą. Kaip matote, „Windows“ yra daug naudingų „Android“ emuliatorių, o tai yra puikus patobulinimas per kelerius metus.

Iš esmės galite pasirinkti tinkamą emuliatorių, atsižvelgdami į savo poreikius, įgūdžių lygį ir norus, o tai yra puiku.

Be to, jei naudojate „iPhone“ ar „iPad“, taip pat rekomenduojame patikrinti geriausius 5 emuliatorius, kad „Windows“ kompiuteryje veiktų „iOS“.

Koks jūsų mėgstamiausias „Android“ emuliatorius naudoti „Windows 10“ kompiuteryje? O gal žinote kokį nors kokybės emuliatorių, kurio čia nepateikėme? Pasakykite mums komentaruose.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2016 m. Sausio mėn. Nuo to laiko jis buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.