Belaidė pelė neveikia kompiuteryje? Štai kaip išspręsti šią problemą

belaidė pelė neveiks kompiuteriu

Belaidės pelės problemos yra gana dažnos. Tiesą sakant, buvo keli atvejai, kai pelė elgėsi netaisyklingai, kai naujovinote į „Windows 10“. Tačiau nesijaudinkite, nes problemą galima lengvai išspręsti, kad pelė būtų paleista ir paleista per kelias minutes.

Toliau paminėtos kelios dažniausiai pasitaikančios priežastys, kurios gali trukdyti pelei optimaliai veikti „Windows 10“ įrenginyje, taip pat būdai, kaip greitai ją apeiti.

Be to, kadangi belaidė pelė neveikia, turėsite turėti kitus žymėjimo prietaisus, pvz., USB pelę, jutiklinę kilimėlį ir tokius, kad atliktumėte kelis toliau nurodytus veiksmus. Nieko iš jų, jei jūsų įrenginyje įgalintas jutiklinis ekranas. Taigi pradėkime!

Kodėl neveikia mano pelė?

Nesuderinamumas su „Windows 10“ / aparatūros problemomis

pelės nesuderinamumas pc

Tai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, su kuria greičiausiai susidursite „Windows 10“ įrenginyje. Taigi pirmiausia turite įsitikinti, kad pelė suderinama su „Windows 10“. Daugelis naujų modelių turėtų būti. Tačiau jei pelei yra daugiau nei penkeri metai, yra tikimybė, kad ji nesuderinama su „Windows 10“. Jei taip yra, jūs neturite kitos išeities, kaip tik visiškai pakeisti.

Jei pelė yra neseniai pagaminta ir vis dar nereaguoja, kita jūsų galimybė bus užtikrinti, kad belaidis imtuvas būtų prijungtas prie veikiančio ar pakankamai galios turinčio prievado. Norėdami tai padaryti, pabandykite pakeisti savo prievadus ir pamatyti, ar viskas pasikeičia. Taip pat įsitikinkite, kad prijungėte imtuvą prie savo kompiuterio vietinių prievadų, o ne išorinių prievadų replikatorių. Be to, galite prijungti prievadą prie kito kompiuterio, kad įsitikintumėte, jog jis veikia.

Dažnai pakartotinis belaidžio ryšio jungties prijungimas gali padėti išspręsti problemas. Kai kompiuteris veikia, nuimkite imtuvą, palaukite 10 sekundžių ir vėl pritvirtinkite. Tai turėtų padėti atkurti dalykus.

Tačiau jei viskas vis tiek neveikia, prieš pereidami prie kito veiksmo patikrinkite, ar pelės akumuliatoriuje yra pakankamai sulčių. Kai baigsite pagrindus, dabar galėsite pereiti prie rimtesnių dalykų.

Vairuotojo klausimai

Eikite iš naujo iš naujo įdiegti pelės tvarkyklės programinę įrangą, kad atmestumėte galimybę, kad tai gali sukelti tvarkyklę. Štai šie veiksmai:

 1. Paleiskite „Device Manager“ (paspauskite „Windows“ mygtuką + X klaviatūroje)
 2. Raskite ir išplėskite „Pelės ir kitas žymėjimo prietaisas“
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite belaidę pelę ir spustelėkite „Pašalinti“.
 4. Tolesniame patvirtinamame laukelyje spustelėkite „Pašalinti“.
 5. Ekrane pasirodys dar vienas langelis, nurodantis, kad sistemą reikia paleisti iš naujo, kad pakeitimai įsigaliotų, ir paprašys jūsų sutikimo. Leiskite jam paleisti iš naujo.
 6. Kai sistema bus paleista iš naujo, pelės tvarkyklė bus įdiegta iš naujo.

Tai turėtų išspręsti problemą. Tačiau jei ne, tai galite padaryti toliau.

Pelės tvarkyklė nesuderinama su „Windows 10“

Viskas gali sugesti su pele, jei jos tvarkyklė nesuderinama su „Windows 10“. Štai ką galite padaryti:

 1. Paleiskite įrenginio tvarkyklę kaip ir anksčiau
 2. Raskite ir išplėskite „Pelės ir kitas žymėjimo prietaisas“
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite belaidę pelę ir spustelėkite parinktį „Atnaujinti tvarkyklę“.
 4. Kitame pasirodžiusiame lange pasirinkite „Automatiškai ieškoti atnaujintos tvarkyklės programinės įrangos“. Sistema ieškos tiek jūsų kompiuteryje, tiek internete, kad pasirinktų tinkamiausią ir atnaujintą programinę įrangą. Paleiskite iš naujo, kai būsite paraginti.

Arba galite apsilankyti oficialioje pelės gamintojo svetainėje ir rankiniu būdu atsisiųsti naujausią tvarkyklę. Tokiu atveju spustelėkite antrą parinktį spustelėję „Atnaujinti tvarkyklę“, tai yra „Naršyti mano kompiuteryje, ar nėra tvarkyklės programinės įrangos“. Nurodykite kelią, kuriame yra programinė įranga, kad „Windows“ ją įdiegtų. Vėlgi paleiskite iš naujo, kai to paprašysite.

Atlikite švarų įkrovą

Taip pat galite atlikti švarų įkrovą naudodami tik mažiausią tvarkyklių skaičių, kad išvengtumėte galimybės, kad kita programinė įranga prieštarautų pelės programinei įrangai.

Štai šie veiksmai, kuriuos reikia atlikti:

 1. Paleiskite dialogo langą Sistemos konfigūracija (paieškos laukelyje įveskite msconfig ir pasirinkite Sistemos konfigūracija).
 2. Pasirinkite skirtuką „Paslaugos“ ir atžymėkite žymės langelį „Slėpti visas„ Microsoft “paslaugas“.
 3. Spustelėkite mygtuką „Išjungti viską“.
 4. Viršuje pasirinkite „Startup“ skirtuką ir spustelėkite „Open Task Manager“.
 5. Užduočių tvarkyklėje pasirinkite kiekvieną elementą spustelėdami jį ir pakeiskite būseną į „Išjungti“.
 6. Uždarykite užduočių tvarkyklę.
 7. Pagrindiniame sistemos konfigūracijos dialogo lange spustelėkite Gerai.
 8. Iš naujo paleiskite kompiuterį, kad pakeitimai įsigaliotų.

Kai kompiuteris bus paleistas iš naujo, prijunkite pelę. dabar turėsite išskirti programą, kuri gali trukdyti pelės veikimui. Tam atlikite šiuos veiksmus.

 1. Dar kartą paleiskite sistemos konfigūraciją
 2. Dar kartą pasirinkite skirtuką „Paslaugos“, kaip ir anksčiau, ir spustelėkite žymės langelį „Slėpti visas„ Microsoft “paslaugas“.
 3. Kai atliksite, rankiniu būdu iš paslaugų sąrašo pasirinkite tik pusę.
 4. Spustelėkite „Gerai“, kad uždarytumėte sistemos konfigūracijos dialogo langą
 5. Kai būsite paraginti, kad pakeitimas įsigaliotų, spustelėkite iš naujo

Paleidus kompiuterį, patikrinkite, ar pele veikia. Jei taip nėra, pakartokite anksčiau nurodytus veiksmus, bet naudodami kitą paslaugų rinkinį, pasirinktą skirtuke „Paslaugos“, kol nenustatysite problemos, sukeliančios konkrečią programą.

Tačiau jei problema vis dar išlieka, kaltininkas yra tarp pasirinktų paslaugų. Pakartokite tą pačią procedūrą dar kartą, bet naudodamiesi mažesniu paslaugų skaičiumi, nurodykite tikslią paslaugą, kuri gali sukelti problemą. Tai yra dvejetainiai paieškos algoritmai, dažnai naudojami ieškant tarp rūšiuojamų masyvų.

Radę programą, neleidžiančią belaidžio pelės veikti, laikykite ją nepažymėtą ir paleiskite įrenginį iš naujo. Viskas nuo šiol turėtų veikti gerai. Tuo tarpu taip pat galite susisiekti su konkrečios problemos, susidūrusios su belaidžiu pele, kūrėjui, kad sužinotumėte, ar jie turi veiksmingą sprendimą.

Iš naujo įdiekite „Windows 10“

Tai suteikia jums dar vieną variantą, kuris tinka daugeliui. Jei ta pati belaidė pelė gerai veikė su kita „Windows“ versija, galite grįžti prie tos pačios, prieš pradėdami naują „Windows 10“ diegimą.

Galų gale akivaizdu, kad tai nėra per didelis vargas, jei atsidūręs pelėje, kuri žaidžia negyva, po to, kai persijungi į „Windows 10“. aukščiau išvardytus metodus.

Tuo tarpu čia yra keletas kitų susijusių istorijų, kurias galite patikrinti.

 • Kaip išspręsti pelės judėjimo problemas „Windows“ kompiuteryje
 • Pataisymas: „League of Legends“ pelės ir klaviatūros problemos
 • Pataisymas: pelė peršoka ant „Surface Pro 4“