6 geriausia programinė įranga fokusavimui ir makrokomandų redagavimui

 • Kaip ir HDR vaizdai, taip ir fokusuojant, reikia sujungti kelis vaizdus su skirtingais židinio taškais, kad būtų sukurtas ryškus vaizdas
 • Fotografijos entuziastai gali turėti daug gudrybių rankovėse, ir dauguma jų pasiekiama naudojant specializuotą fotografijos programinę įrangą
 • Jei svarstote fotografuoti kaip pomėgį, jums reikės patikimos kameros, kad galėtumėte pradėti
 • Domitės fotografija? Tada būtinai peržiūrėkite mūsų skyrių, skirtą fotoaparatui
laisvo fokusavimo programinė įranga

Kiekvienas fotografas žino, koks svarbus vaizdas, rodantis visas užfiksuotos scenos detales. Tai tampa ypač sunku fotografuojant iš arti (makrofotografuoti) naudojant fotoaparatą.

Jei susidūrėte su neįmanomu makro fotografijos darbu, susijusiu su produktų rodymu, jums būtų įdomu, kaip tai įvyko?

Šis konkretus triukas vadinamas „Focus Stacking“. „Focus Stacking“ yra procesas, kai naudojami keli to paties objekto vaizdai su skirtingais fokusavimo taškais ir sujungiami į vieną vaizdą, kad būtų gaunamas ypač ryškus vaizdas su visa fokusuotu.

„Focus Stacking“ koncepcija yra tarsi magija fotografo rankose, o „Focus Stacking“ programinė įranga yra lazdelė, kurią jums reikia padaryti.

Dabar, jei ieškote geriausios lazdelės, dar žinomos kaip „Focus Stacking“ programinė įranga, mes jums palengvinome paiešką.

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausią nemokamą ir mokamą programinę įrangą, skirtą fokusavimui kaupti, kad galėtumėte išsamiai parodyti kiekvieną vaizdo colį savo auditorijai.

Geriausia nemokama ir mokama programinė įranga, skirta „Focus Stacking“

Adobe Photoshop

„Photoshop CC 2020“ - „Focus stacking“ programinė įranga

„Adobe Photoshop“ yra labai galinga programa, kurią galima naudoti įvairiose srityse, pradedant žaidimo personažų dizainu, baigiant automobilių modelių kūrimu ir kitur.

Jo universalumas yra gerai žinomas visame pasaulyje, be to, jis leidžia jums sukurti gražiai gilius ir aiškius „Focus Stacking“ vaizdus.

Nepaprastai įvairūs ir galingi įrankiai, esantys šioje programinėje įrangoje, leis žmonėms, turintiems minimalius vaizdų redagavimo įgūdžius, pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Geriausia funkcija, kurią galima naudoti naudojant fokusavimo funkciją, yra galimybė kontroliuoti apatinių vaizdų suliejimo gylį ir pritaikyti, kaip atliekamas sluoksniavimas.

Štai kelios kitos pagrindinės „Adobe Photoshop“ funkcijos:

 •  Vaizdų redagavimas ir sujungimas rastriniu būdu sukuria profesionalius rezultatus
 • Lengva naudoti ir pritaikoma sąsaja, leidžianti greitai keisti įrankius ir savybes
 • Platus išankstinių nustatymų asortimentas, apimantis modelius, pavyzdžius, sluoksnius ir stilius
 • „Transform Warp“ suteikia galimybę lengvai padalyti vaizdus su tinkinamu tinkleliu
 • „Content-Aware Fill“, kuris gali padėti supaprastinti vaizdų pjaustymo ir sujungimo procesą
 • Beveik neribotas nuotraukų efektų ir filtrų kiekis

Atsisiųskite nemokamą „Adobe Photoshop“

„CombineZP“

„CombineZP“ sąsaja

 • Kaina - nemokama

Pradėkime nuo geriausios nemokamos židinio kaupimo programinės įrangos „CombineZP“.

„CombineZP“ yra nemokama programinė įranga, sukurta identiškų matmenų skaitmeniniams vaizdams valdyti, apdoroti ir tvarkyti.

Vienas įdomus dalykas apie „CombineZP“ yra tai, kad jis iš pradžių buvo sukurtas naudoti su mikroskopais; tačiau programinė įranga yra pakankamai pajėgi valdyti ir fokusavimą.

Programinę įrangą gana paprasta naudoti atliekant pagrindinę fokusavimo užduotį. Tačiau pažengusiems vartotojams galite pakoreguoti išplėstinį meniu, kad išgautumėte daugiau programinės įrangos.

„CombineZP“ lengva naudoti pagrindiniams dalykams ir gali jaustis bauginantis dėl kai kurių pažangių naudojimo būdų; tačiau yra nemažai pamokų iš panašių Viešpaties V, paaiškinančių „CombineZP“ naudojimą.

Paleidę „CombineZP“, jūs pereisite į redagavimo lentą ir pradėsite kaupti vaizdus, ​​arba peržiūrėsite programinės įrangos instrukcijas dėl įvairių naudojimo atvejų. Nurodymus galite pasiekti naudodami Žinynas> „CombineZP“ žinynas.

„CombineZP“ nesiūlo per daug galimybių, tokių kaip aukščiausios klasės kolegos, tačiau tai yra puikus įrankis norint padidinti makrokomandos lauko gylį ir jei nenorite išleisti daugybės lėšų perkant aukščiausios kokybės programinę įrangą pagrindiniam „Focus Stacking“ darbui.

 • Atsisiųskite „CombineZP“

PICOLAY

PICOLAY

 • Kaina - nemokama

PICOLAY yra dar viena nemokama nešiojama programinė įranga, skirta kaupti židinį. Panašus į „CombineZP“, „PICOLAY“ taip pat buvo sukurtas darbui su mikroskopu; tačiau programinė įranga gali apdoroti vaizdus, ​​skaidrių demonstracijas, animuotus GIF vaizdus, ​​fokusuoti ir pan.

„PICOLAY“ galima įdiegti į kietąjį diską arba USB atmintinę ir naudoti bet kuriame kompiuteryje, nes jo nereikia diegti. Jei norite diegti, „PICOLAY“ taip pat siūlo diegimo programą oficialioje svetainėje.


Ieškote geriausios HDR nuotraukų redagavimo programinės įrangos? Čia yra geriausi variantai.


Norint naudoti programinę įrangą, reikia šiek tiek priprasti - nors ir nėra per daug galimybių, kurias reikia ištirti, vis tiek reikia laiko skirti geriems rezultatams.

Iš to paties aplanko galite pridėti kelis to paties dydžio ir dydžio vaizdus. Norėdami redaguoti vaizdus, ​​naudokite funkciją „Pagerinti“, kad pakoreguotumėte šviesos ir spalvų kontrastą, spalvų sodrumą, pasukimą ir apvertimą bei kitas vaizdo savybes.

Taip pat galite naudoti pelės įrankius, kurie siūlo „Paintbrush“, neryškų, švarų foną, klonus ir daugiau įrankių vaizdams pagerinti.

Įkėlę vaizdus, ​​paleiskite programą, kad gautumėte sukrautą vaizdą. Galutinis rezultatas gali būti išsaugotas keliais formatais, įskaitant bitmap, jpeg, png ir gif formatus.

 • Parsisiųsti PICOLAY

„Helicon Focus“

„Helicon Focus“

 • Kaina - nemokamas bandymas / prasideda „Focus Lite“ 30 USD per metus - 115 USD licencija visam gyvenimui

„Helicon Focus“ yra fokusavimo programinė įranga, leidžianti kurti akį traukiančius vaizdus, ​​naudojant kelis vaizdus, ​​nufotografuotus skirtingais židinio nuotoliais, ir sukraunant juos kartu.

„Helicon Focus“ yra aukščiausios kokybės įrankis ir yra 3 versijų. Įvertinimui galite naudoti įrankio demonstracinę versiją. Būdamas aukščiausios kokybės įrankis, „Helicon Focus“ siūlo daugybę funkcijų profesionaliems vartotojams.

Naujausia programinės įrangos versija yra su „Run Benchmark“ įrankiu, leidžiančiu įvertinti aparatūros našumą ir „Folder Monitor“ funkcijas, kad automatiškai įvertintumėte ir apdorotumėte rietuvę, kai bus įkelti visi rietuvės vaizdai.

Programinė įranga apdoroja vaizdus 16 bitų tikslumu, kad išsaugotų visus atspalvius ir detales, suteikiančias puikų spalvų perteikimą. Jis taip pat gali tvarkyti RAW failus ir siūlo reguliuojamas kūrimo priemones kartu su įmontuotu ir gamintojo kodeku, kad patenkintų net ir reikliausius vartotojus.

Kai kurios žinomos „Helicon Focus“ siūlomos funkcijos apima RAW-in-DNG išvesties režimą, išmanųjį retušavimą, pagalbos tinklelį, mokslinę skalę, kad gautas vaizdas būtų pridėtas skalės juosta ir dar daugiau.

„Helicon Focus“ sugeba perteikti šimtus aukštos raiškos vaizdų, kad būtų sukurta rietuvė, nereikalaujant aukščiausios kokybės aparatūros vaizdams apdoroti.

Profesionalūs programinės įrangos darbo eigos įrankiai leidžia padalinti ir pritraukti kaminus, komandų eilute supaprastinti darbo eigą, sklandų integravimą su „Lightroom“ ir daugybę priedų, įskaitant „Helicon“ nuotolinio valdymo pultą vaizdams fotografuoti nuotoliniu būdu.

„Helicon 3D“ žiūrovas padeda atkurti natūralų trumpo objekto 3D vaizdą ir galimybę sukurti mikro panoramą naudojant trumpą, užfiksuotą jūsų mikroskopu ar DSLR, ir sujungiant jas, kad būtų sukurtas panoraminis vaizdas.

„Helicon Focus“ siūlo profesionalaus lygio įrankį su visomis veržlėmis ir varžtais, leidžiančiais fotografui pakelti savo dėmesį sukraunant žaidimą aukščiau. Tačiau „Helicon Focus“ siūlo daugiau nei vieną įrankio versiją, o paprastiems vartotojams „Lite“ versijos yra daugiau nei pakankamai.

 • Atsisiųskite „Helicon Focus“ 

Zerene Stacker

Zerene Stacker

 • Kaina - nemokama 30 dienų bandomoji / amžina licencija nuo 89 USD asmeninio leidimo

„Zerene Stacker“ yra aukščiausios kokybės fokusavimo programinė įranga, skirta makrofotografuoti, kad būtų galima kurti išsamius vaizdus naudojant fokusavimo kaupimo techniką.

Kaip minėta anksčiau, „Zerene Stacker“ yra aukščiausios klasės produktas ir yra keturių versijų. Pigiausia iš jų yra studentų versija, o licencija galioja tol, kol baigsite akredituotą institutą, todėl, norėdami tęsti naudojimą, turite įsigyti asmeninę arba „pro“ versiją.

Kitos versijos yra skirtos vartotojams, kurie daro atsitiktinę fotografiją, arba profesionalams, naudojantiems juos komerciniais tikslais. Visa licencija, išskyrus „Student“ leidimą, yra nuolatinė ir suteikia neribotą nemokamą naujovinimą.

„Zerene Stacker“ yra optimizuotas aukštos kokybės vaizdams sukurti per trumpesnį laiką naudojant „Focus Stacking“ techniką. Jis taip pat siūlo neribotą kamino skyrimą nuo 2 kadrų iki 1000 kadrų, gali apdoroti didelius iki 200 megapikselių vaizdus, ​​visiškai valdyti visus kaupimo parametrus, automatinį lygiavimą ir mastelio koregavimą, pažangius kaupimo algoritmus ir visą retušavimo įrankių rinkinį.

„Lightroom“ vartotojams „Zerene Stacker“ siūlo papildomą „Lightroom“ papildinį, kuris palengvina integracijos procesą. Nepaisant subjektų sunkumų, iš vieno vaizdo šūsnio taip pat galite kurti stereo ir 3D supamas animacijas.

Nuo „Hasselblad“ iki „Nikon“ programinė įranga yra suderinama su visų rūšių skaitmeniniais fotoaparatais padarytomis nuotraukomis. Jis taip pat palaiko įvairius fokusavimo metodus, įskaitant fotoaparato ir objekto judesius.

Tai taip pat yra kelių platformų programinė įranga, todėl ją galite naudoti „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“ kompiuteriuose. Nors programinė įranga yra visiškai suderinama tiek su 32, tiek su 64 bitų mašinomis, 32 bitai yra riboti išteklių ir negalės visapusiškai pasinaudoti programinės įrangos pranašumais.

 • Atsisiųskite „Zerene Stacker“

Bendrų interesų nuotraukos

Bendrų interesų nuotraukos

 • Kaina - nemokama bandomoji versija / 49,99 USD

„Affinity Photos“ yra aukščiausios kokybės vaizdo redagavimo programinė įranga, kuri taip pat pateikiama su „Focus Stacking“ funkcija. Palyginus su „Photoshop“, „Affinity Photos“ fokusavimo procesas yra daug lengvesnis.

Norėdami naudoti židinio kaupimo funkciją, atidarykite „Affinity Photos“, spustelėkite File> New Focus Merge. Dabar pasirinkite visus vaizdus, ​​kuriuos norite naudoti, ir spustelėkite Gerai.

Viskas. Programinė įranga atliks likusį darbą ir automatiškai užbaigs fokusavimo procesą naudodama visus pateiktus vaizdus, ​​tuo pačiu rodydama jo eigą ekrane.

Jei galutiniuose rezultatuose yra kokių nors klaidų, galite redaguoti sluoksnius, kad ištaisytumėte klaidas. „Affinity Photo“ puikiai sufokusuoja fokusavimą, su sąlyga, kad vaizdai yra pakankamai kokybiški, kad būtų sukurtas tobulas kaminas.

Be to, „Affinity Photos“ taip pat siūlo tokias funkcijas kaip „Neapdorotas“ redagavimas, HDR sujungimas, „Panorama“ susiuvimas, profesionalus retušavimas, paketinis apdorojimas, PSD redagavimas, skaitmeninis dažymas, 360 laipsnių vaizdo redagavimas, daugiasluoksnė kompozicija ir dar daugiau.

„Affinity Photos“ yra daugiafunkcinė aukščiausios kokybės vaizdo redagavimo programinė įranga su įmontuota „Focus“ kaupimo funkcija ir yra puikus pasirinkimas, jei norite programinės įrangos su tiesioginiais židinio kaupimo elementais ir standartinėmis vaizdo redagavimo funkcijomis.

 • Atsisiųskite „Affinity Photos“

Adobe Photoshop

Pagrindinis „Adobe Photoshop 2020“ langas

 • Kaina - nemokamas bandymas / „Premium“

Jei turite prieigą prie „Photoshop“, židinio kaupimui nereikia jokios kitos programinės įrangos. Skirtingai nuo „Zerene Stacker“ ir „Helicon Focus“, „Photoshop“ nėra būdingas krovimui, todėl gali jaustis prislėgtas dirbant profesionaliai.

Tačiau „Photoshop“ yra pramonės standartas, kai kalbama apie geriausią vaizdo redagavimo programinę įrangą, todėl galite ne tik sutelkti dėmesį. Internete yra daugybė vadovėlių, kaip naudoti „Focus“ kaupimą „Photoshop“, todėl patikrinkite.

Kita vertus, „Photoshop“ nėra dėmesio kaupimo specialistas, o tai reiškia, kad vartotojai turi atlikti reikiamus prisilietimus, kad išspręstų derinimo ir maišymo proceso metu įvykusias krovimo klaidas.

„Photoshop“ naudokite fokusavimui kaupti tik tuo atveju, jei jį jau turite įdiegę savo kompiuteryje. Jei ne, geriau naudokitės viena iš šiame straipsnyje išvardytų nemokamų arba mokamų židinio kaupimo programinės įrangos.

 • Gaukite „Adobe Photoshop“

Išvada

Kai norite spustelėti kliento produkto vaizdą, klientas reikalauja sutelkti dėmesį į visą produktą. Čia atsiranda dėmesio kaupimas.

Ši technika leidžia fotografui lengvai susidoroti su makro kadrais, nereikia kompromisų dėl dėmesio. Su tinkama kamino fokusavimo programine įranga procesas tampa daug lengvesnis.

Visa šiame straipsnyje išvardyta programinė įranga palaiko fokusavimą. Jei ieškote nemokamos programinės įrangos, „PICOLAY“ ir „CombineZP“ siūlo tik tiek, kad galėtumėte pradėti ir gauti puikių rezultatų, kai būsite pasirengę pereiti mokymosi kreivę.

Nors aukščiausios kokybės parinktys, tokios kaip „Helicon Focus“ ir „Zerene Stacker“, yra pramonės standartas, kai kalbama apie rietuvių fokusavimą, „Affinity Photos“ siūlo paprastą vieno paspaudimo sprendimą, leidžiantį sukurti stulbinančius vaizdus iš fokusavimo.

DUK

Ar galiu padidinti skiriamąją gebą kaupdamas fokusą?

Taip, galutinis jūsų fokusavimo operacijos rezultatas bus ne tik ryškesnis, bet ir didesnė skiriamoji geba bei sumažintas triukšmo lygis.

Kaip fotoaparatu fotografuoti fokusavimo kaminas?

Procesas teorijoje yra gana paprastas, tačiau iš tikrųjų tam reikia tam tikrų kameros įgūdžių. Būtinai atlikite šiuos veiksmus, kad padarytumėte puikias nuotraukas, paruoštas fokusavimui sukrauti:

 • Sufokusuokite objektyvą ant artimiausio objekto ir užfiksuokite nuotrauką
 • Nustatykite fokusą šiek tiek toliau nuo pradinio objekto ir užfiksuokite kitą paveikslėlį
 • Pakartokite antrą veiksmą, kol turėsite pakankamai nuotraukų

Ar „Focus Stacking“ yra tas pats, kas HDR?

Ne, nors principai yra labai panašūs, galutiniai rezultatai labai skiriasi. Dėmesio kaupimas reiškia efektyvaus lauko gylio (DOF) padidinimą, o HDR - efektyvaus dinaminio diapazono padidinimas.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ir buvo atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir išsamus.