NUSTATYTI: „Command and Conquer“: „Generals“ neveikia „Windows 10“

 • „Command and Conquer Generals“ yra vienas žymiausių kada nors sukurtų realaus laiko strateginių žaidimų. Tai atlaikė laiko išbandymą ir vis dar išlaiko aktyvią žaidėjų bazę net ir po beveik 20 metų. Bet šie žaidėjai susiduria su tam tikromis problemomis, kai žaidimą atlieka šiuolaikinėse „Windows 10“ mašinose.
 • Jei „C&C Generals“ arba „C&C Generals: Zero Hour“ kyla problemų, pvz., Nepaleisti į kompiuterį, tada mūsų vadovas padės jums juos išspręsti.
 • Realaus laiko strateginiai žaidimai yra vieni iš mūsų mėgstamiausių ir stengiamės žaisti kuo daugiau. Norėdami daugiau sužinoti apie šį žanrą, būtinai sekite mūsų RTS centrą, kuriame skelbiame naujausias apžvalgas!
 • Mūsų žaidimų portalas yra geriausia vieta atnaujinti naujausius žaidimus. Mes reguliariai skelbiame naujausių žaidimų apžvalgas, vadovus ir taisymus, kurie pasirodys rinkoje.
kaip išspręsti „Command and Conquer“: „Windows 10“ generolai nebus paleisti

„Command and Conquer Generals“ yra populiarus realaus laiko strateginis žaidimas, išleistas dar 2003 m., Todėl tikimasi turėti tam tikrų problemų su „Windows 10“.

Jei kyla problemų dėl „Command and Conquer Generalspan“ sistemoje „Windows 10“, turėtumėte atidžiau pažvelgti į mūsų sprendimus.

Kaip galiu išspręsti „Command and Conquer: Generals“ problemas?


Jei norite išspręsti „Com mand“ ir „Conquer Generals“ problemas sistemoje „Windows 10“, galite išbandyti vieną iš šių sprendimų.

1. Sukurkite naują failą „options.ini“

Pirmas dalykas, kurį ketiname padaryti, yra šiek tiek pakeisti vieną žaidimo failą. Štai ką jūs turite padaryti tiksliai:

 1. Eikite į C: UsersusernameDocumentsCommand ir Conquer Generals Data aplanką
 2. Viduje sukurkite naują teksto failą, vadinamą parinktimis, ir įklijuokite:
 • AntiAliasing = 1
 • Kampanijos sunkumas = 0
 • DrawScrollAnchor =
 • Ugniasienės elgesys = 1
 • FirewallNeedToRefresh = NETIESA
 • FirewallPortAllocationDelta = 0
 • „GameSpyIPAddress“ = 10.0.0.2
 • Gama = 50
 • IP adresas = 10.0.0.2
 • IdealStaticGameLOD = Žemas
 • LanguageFilter = klaidingas
 • „MoveScrollAnchor =“
 • „MusicVolume“ = 0
 • Rezoliucija = 1024 768
 • Kerštas = taip
 • SFX3DTūris = 79
 • SFX tūris = 71
 • „ScrollFactor“ = 16
 • SendDelay = ne
 • StaticGameLOD = Aukšta
 • UseAlternateMouse = ne
 • UseDoubleClickAttackMove = ne
 • „VoiceVolume“ = 70
 1. Išsaugokite failą ir pakeiskite failo plėtinį iš .txt į .ini. Norėdami tai padaryti, turite įgalinti žinomo tipo failų plėtinius. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą options.txt ir sąraše pasirinkite Pervadinti . Dabar pervardykite jį iš options.txt į options.ini .
 2. Sukūrę naują „options.ini“ failą, galite, jei norite, pataisyti žaidimą į 1.04 versiją.
 3. Pabandykite pradėti žaidimą ir pamatyti, ar jis veikia.

Norėdami gauti geresnę žaidimų patirtį, rekomenduojame atsisiųsti „Game Fire“ (nemokamą). Tai padės išspręsti įvairias žaidimų problemas, pvz., Užšalimą, avarijas, mažą FPS, atsilikimą ir lėtą kompiuterį.


2. Pirkite „Command and Conquer Ultimate Collection“

Jei turite „Command and Conquer Generals“ kompaktiniame diske, jūsų žaidimas gali neveikti „Windows 10“ dėl kai kurių suderinamumo problemų, tada vienintelis sprendimas yra įsigyti „Command and Conquer Ultimate Collection“ arba tiesiog nusipirkti skaitmeninę versiją.

Skaitmeninėje versijoje nėra tam tikrų apribojimų ir problemų, tokių kaip kompaktinio disko versija.

Suderinamumo problemos yra dažnos „Windows 10“, ypač su senesniais žaidimais. Tačiau dauguma kūrėjų vis tiek neišleido oficialaus žodžio, jei jų „senesni“ žaidimai taps suderinami su naujausia „Microsoft“ operacine sistema.

Tačiau jei viskas nepavyksta, visada galite paleisti „Command and Conquer Generals“ virtualioje mašinoje. Jei jus domina geriausios „Windows 10“ virtualios mašinos, peržiūrėkite šį straipsnį.


3. Atnaujinkite „Windows 10“

Jei „Command and Conquer Generals“ neveiks jūsų „Windows 10“ kompiuteryje, galite pabandyti jį atnaujinti. Nors „Windows 10“ yra patikima operacinė sistema, gali atsirasti tam tikrų klaidų ir trikdžių.

„Microsoft“ stengiasi ištaisyti šias klaidas ir, jei norite, kad jūsų kompiuteryje nebūtų klaidų, svarbu jį nuolat atnaujinti.

Kad būtų lengviau, „Windows 10“ jau automatiškai tikrina, ar yra naujinių, todėl jums nereikės to daryti rankiniu būdu. Tačiau dėl tam tikrų klaidų galite praleisti svarbų naujinimą.

Šviesioje pusėje visada galite patikrinti, ar yra naujinių, atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programą „Nustatymai“ . Tai galite padaryti greitai paspausdami „ Windows“ klavišą + I spartųjį klavišą.
 2. Kai atidaroma programa „Nustatymai“ , eikite į skiltį „ Atnaujinimas ir sauga“ .

  „Command and Conquer Generals Zero Hour“ atidaroma, tada uždaroma

 3. Dabar pamatysite savo kompiuterio būseną ir paskutinį kartą, kai tikrinote atnaujinimus. Spustelėkite mygtuką Ieškoti naujinimų .

  „Command and Conquer Generals“ įvyko rimta klaida

„Windows“ dabar patikrins, ar nėra naujinių, ir atsisiųs juos fone. Atsisiuntę naujinimus, jie bus įdiegti iškart po to, kai iš naujo paleisite kompiuterį. Kai jūsų kompiuteris bus atnaujintas, patikrinkite, ar problema vis dar rodoma.

Jei tikrinant naujinimus kyla kokių nors problemų arba trūksta mygtuko Tikrinti naujinimus, peržiūrėkite šį vadovą ir įsitikinkite, kad greitai išspręsite problemą.


Jei kyla problemų atidarant programą „Nustatymas“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad išspręstumėte problemą.


4. Pakeiskite savo registrą

Pasak vartotojų, negalite paleisti „Command and Conquer Generals“ savo kompiuteryje, nes „SafeDisc DMR“ funkcija yra išjungta. Tačiau šią funkciją galite įgalinti atlikę keletą pakeitimų savo registre. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite „ Windows“ klavišą + R ir įveskite regedit . Spustelėkite Gerai arba paspauskite Enter .

  „Command and Conquer Generals“ prašome prisijungti su administratoriaus teisėmis ir bandykite dar kartą

 2. Kairiojoje srityje eikite į HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicessecdrv .
 3. Dešinėje srityje turėtumėte pamatyti secdrv DWORD, dukart spustelėkite jį, kad atidarytumėte jo ypatybes.
 4. Nustatykite reikšmės duomenis į 2 ir spustelėkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 5. Uždarykite registro rengyklę.

Tai atlikę patikrinkite, ar problema išspręsta. Atminkite, kad šis sprendimas jums neveiks, nebent galėsite pasiekti raktą atlikdami 2 veiksmą . Jei neturite šio rakto savo kompiuteryje, galite tiesiog praleisti šį sprendimą.


Negalite pasiekti registro rengyklės? Nesijaudinkite, mes turime keletą lengvų sprendimų, kurie tikrai padės.


5. Naudokite komandinę eilutę

Jei „Command and Conquer Generals“ nebus paleisti jūsų kompiuteryje, galbūt galėsite išspręsti šią problemą paprasčiausiai paleidę vieną komandų eilutę. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. „Windows“ paieškos laukelyje įveskite cmd dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pirmąjį rezultatą ir pasirinkite Vykdyti kaip administratorius.
 2. Kai atsidaro komandinė eilutė , įveskite sc config secdrv start = auto ir paspauskite Enter, kad ją paleistumėte.

  „Command and Conquer Generals“ vis mažina

Tai atlikę turėtumėte sugebėti paleisti „Command and Conquer“ savo kompiuteryje.


Jei kyla problemų pasiekiant komandų eilutę kaip administratorius, geriau atidžiau pažvelkite į šį vadovą.


6. Paleiskite žaidimą suderinamumo režimu

„Windows 10“ yra nauja operacinė sistema ir kartais senesnės programos gali tinkamai neveikti. Laimei, „Windows“ turi naudingą funkciją, vadinamą suderinamumo režimu, kuri gali padėti išspręsti šią problemą.

Ši funkcija leidžia kompiuteryje paleisti senesnes programas ir gali padėti jums naudoti kai kurias senesnes programas. Norėdami naudoti suderinamumo režimą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Suraskite nuorodą „Command and Conquer Generals“, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir meniu pasirinkite Ypatybės .

  „Command and Conquer Generals Zero Hour“ neprasidės

 2. Dabar eikite į skirtuką Suderinamumas ir pažymėkite Paleisti šią programą suderinamumo režimu . Iš sąrašo pasirinkite „ Windows XP“ ir pažymėkite Vykdyti šią programą kaip administratorių . Dabar spustelėkite Taikyti ir Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

  „Command and Conquer Generals“ nepaleidžia

Tai atlikę, pabandykite dar kartą paleisti „Command and Conquer“ ir patikrinkite, ar problema vis dar išlieka. Nors suderinamumo režimas yra naudinga funkcija, jis nėra universalus sprendimas, todėl gali nepavykti išspręsti problemos naudojant „Command and Conquer“.


7. Nukopijuokite žaidimo failus

Pasak vartotojų, jiems pavyko išspręsti „Command and Conquer Generals“ problemą paprasčiausiai nukopijuojant porą žaidimų failų. Tai skamba kaip savotiškas sprendimas, tačiau keli vartotojai pranešė, kad jis veikia, todėl galbūt norėsite jį išbandyti.

Norėdami atlikti šį sprendimą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Eikite į žaidimo diegimo katalogą.
 2. Raskite failą game.dat ir sukurkite to failo kopiją tame pačiame kataloge.
 3. Dabar ištrinkite originalų failą game.dat .
 4. Pervardykite nukopijuotą failą game.dat į game.dat .
 5. Dabar suraskite generals.exe , sukurkite kopiją, pašalinkite originalą ir pervardykite kopiją į generals.exe .

Tai padarę pabandykite pradėti žaidimą iš naujo. Keli vartotojai pranešė, kad šis sprendimas jiems pasiteisino, todėl drąsiai išbandykite.


8. Sukurkite naują vartotojo profilį

Pasak vartotojų, šią problemą galite išspręsti paprasčiausiai sukurdami naują vartotojo profilį. Kartais jūsų vartotojo profilis gali būti sugadintas, sukeldamas šią ir daugelį kitų problemų. Norėdami sukurti naują vartotojo profilį, tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programąNustatymai“ ir eikite į skyrių „ Paskyros“ .

  „Command and Conquer Generals“ vis mažina

 2. Kairėje srityje pasirinkite Šeima ir kiti žmonės . Dešinėje srityje pasirinkite Pridėti ką nors kitą prie šio kompiuterio .

  „Command and Conquer Generals Zero Hour“ neprasidės

 3. Dabar pasirinkite Neturiu šio asmens prisijungimo informacijos .

  „Command and Conquer Generals“ nepaleidžia

 4. Dabar pasirinkite Pridėti vartotoją be „Microsoft“ paskyros .

  „Command and Conquer Generals“ prašome prisijungti su administratoriaus teisėmis ir bandykite dar kartą

 5. Įveskite norimą vardą ir spustelėkite Pirmyn .

  „Command and Conquer Generals Zero Hour“ juodas ekranas tada išeina

Tai atlikę pereikite prie naujo vartotojo profilio ir vėl bandykite įdiegti „Command and Conquer Generals“. Jei kyla problemų su „Microsoft“ paskyra, jas išspręskite čia.

Ar taip pat kyla problemų dėl senesnių žaidimų sistemoje „Windows 10“? Ir ar yra koks nors žaidimas, kurio negalite žaisti po naujovinimo? Pasakykite mums komentaruose. Nepamirškite palikti kitų klausimų, kuriuos jums kils, ir mes būtinai pažvelgsime.


„Windows 10“ žaidžia jūsų gudrybes ir neleis pridėti naujos paskyros? Laikykite tai patikrinę su šiuo vadovu.


DUK: Dažniausios „Command and Conquer“ problemos: generolai

 • Ar „Command and Conquer Ultimate Collection“ veiks „Windows 10“?

„Windows 10“ turėtumėte turėti galimybę atlikti „C&C“ su tam tikrais patobulinimais, kaip parodyta mūsų vadove.

 • Kodėl „Command and Conquer Generals Zero Hour“ neprasidės?

C & C: Generolai nepaleidžiami, nes trūksta failų ar administratoriaus teisių. Norėdami sukurti failą „options.ini“, atlikite šiame vadove aprašytus veiksmus.

 • Kodėl „Command and Conquer Generals“ nepaleidžia?

Jei žaidimas nepaleidžiamas, įsitikinkite, kad tiek jūsų žaidimas, tiek „Windows 10“ yra atnaujinti. Jei nesate tikri, kaip tai padaryti, pateikėme nuoseklų vadovą, kaip atnaujinti žaidimą ir sistemą.

 • Kaip pataisyti „Command and Conquer Generals“, prisijunkite su administratoriaus teisėmis ir bandykite dar kartą?

Ši problema gali pasirodyti, jei žaidimo pradžiai nenaudojate administratoriaus paskyros. Norėdami išspręsti šią problemą, galite tiesiog sukurti naują administratoriaus abonementą.

 • Kodėl „Command and Conquer Generals Zero Hour“ atsidaro, tada užsidaro, juodas ekranas tada išeina?

Tai yra dažna „Command and Conquer Generals“ ir „Zero Hour“ plėtimosi problema. Sprendimas yra sukurti failą „options.ini“, kaip parodyta aukščiau.

 • Kodėl komandų ir užkariautojų generolai susidūrė su rimta klaida?

Kartais galite susidurti su šiuo klaidos pranešimu bandydami paleisti „Command and Conquer“. Jei taip atsitiks, galbūt norėsite įsigyti „Command and Conquer Ultimate Collection“ arba įdiegti žaidimą iš „EA Origin“ paleidimo priemonės.

 • Kodėl „Command and Conquer Generals“ vis mažėja ?

Tai dar viena dažna klaida, apie kurią pranešė vartotojai. Šios klaidos taisymą galite rasti mūsų trikčių šalinimo vadove.

 • Kaip įdiegti „Generals Command and Conquer“?

Jei žaidimą turite CD / DVD diske, paprasčiausiai įdėkite diską į savo kompiuterį ir paleiskite diegimo programą. Arba, jei įsigijote žaidimą kaip skaitmeninį atsisiuntimą, bet negalite jo įdiegti, turėtumėte išbandyti pataisymus, siūlomus mūsų „Origin“ diegimo taisymo vadove.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2018 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Kovo mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.