BSOD: sužinokite, kodėl atsiranda ši klaida ir kaip ją ištaisyti

BSOD klaidos langai 10

Kas yra mėlynas mirties ekranas

Priežastis, kad esate čia, yra ta, kad tikriausiai susiduriate su erzinančia BSOD klaida. BSoD veikia visas „Windows“ operacines sistemas ir jų taisymas yra gana sunki užduotis, reikalaujanti daug kantrybės.

Mėlynasis mirties ekranas (BSOD), taip pat žinomas kaip STOP klaida, „Deadscreen“, „Blue Screen Error“, „Bluescreen“ arba klaidų patikrinimas, yra klaidos kodas mėlyname fone, kuris pasirodo jūsų kompiuterio ekrane, kai sistema susiduria su kritine klaida, kuri sukelia sistemos gedimą.

Dažniausiai užduodami klausimai apie BSOD klaidas

Ar mėlyną mirties ekraną gali sukelti perkaitimas?

Jei jūsų kompiuteris perkaista, tikimybė gauti liūdnai pagarsėjusią BSOD klaidą padidėja eksponentiškai. Kai jūsų procesorius perkaista, darbo krūvis staiga nutrūksta ir tai sukelia sistemos gedimus su BSOD klaidomis.

Ar gali „Blue Screen of Death“ susitvarkyti? 

Po BSOD klaidos jūsų kompiuteris negali pats išspręsti. Norėdami ištaisyti „Blue Screen of Death“ gedimus, turite iš naujo paleisti įrenginį. Tiesą sakant, daugumoje BSOD klaidų pranešimų bus paprašyta iš naujo paleisti kompiuterį, kad būtų ištaisyta klaida arba pradėti trikčių šalinimo veiksmai.

Ar dulkės gali sukelti mėlyną mirties ekraną? 

Dulkių dėmės gali sukelti BSOD klaidas, ypač jei šios dulkių dalelės nutraukia ryšį tarp įvairių sistemos komponentų. Saugumo sumetimais rekomenduojame specialistui nuvalyti dulkes nuo jūsų kompiuterio, kad būtų išvengta klaidos perimant RAM vietas.

Ar „Blue Screen of Death“ reiškia, kad man reikia naujo kompiuterio? 

Jei jūsų kompiuteris dažnai sugenda su BSOD klaidos kodu, tai nereiškia, kad jums reikia nusipirkti naują įrenginį. Tai paprasčiausiai rodo, kad kažkas negerai su jūsų sistemos failais ar aparatūros konfigūracija, tačiau šias problemas galite išspręsti atnaujindami registrą, nuskaitydami kompiuterį, ar jame nėra kenkėjiškų ir virusinių infekcijų, ir įsitikinę, kad nėra aparatūros suderinamumo problemų ar sugedusių aparatūros komponentų.

Šalinkite BSOD klaidas

Mes išsamiai aptarėme BSOD klaidų kodų temą ir paskelbėme daugybę vadovų, kaip išspręsti konkrečias BSOD problemas. Kai kurios BSOD klaidos pasitaiko gana retai, o kitos, tokios kaip branduolio saugos patikros klaida, pasitaiko gana dažnai.

Jei susiduriate su tam tikra BSOD klaida, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį. Esame tikri, kad rasite tinkamą sprendimą, kaip ištaisyti kompiuterį.