Jarvis atsisiųsti nemokamą AI programinę įrangą, skirtą „Windows 10“ [apžvalga]

„Jarvis“ logotipas Programa / nemokama programa / „Windows 10“, „Windows 7“ / atsisiųskite dabar

„Jarvis“ yra kontekstą suprantanti programinė įranga, atpažįstanti jūsų balsą ir vykdanti komandas. Jis buvo sukurtas veikti „Windows Vista“ ir XP. Ši programa yra ypatinga tuo, kad joje yra įvairių jutiklių. Nors jis buvo sukurtas dviem senesnėms „Windows“ versijoms, jis veikia ir „Windows 10“.

Programa leidžia jutikliams „klausytis“ įvairiose jūsų kompiuterio vietose ir atlikti veiksmus, kai suaktyvinami tam tikri trigeriai. Trumpai tariant, Jarvis mokosi iš tavęs, tada bando nuspėti tavo veiksmus pagal kontekstą, atsižvelgiant į jam nustatytas taisykles. „Jarvis“ yra vienas geriausių kada nors sukurtų kompiuterinių pokalbių įrankių.

„Jarvis“ sistemos reikalavimai

Natūralu, kad „Jarvis“, kaip ir bet kuris kitas programinės įrangos sprendimas, turi sąrašą reikalavimų, kuriuos reikia paleisti jūsų kompiuteryje. Taigi, negalite jo paleisti, jei jūsų kompiuteris neatitinka minimalių sistemos reikalavimų. Tačiau nedarykime išvadų prieš tai, kai iš tikrųjų pamatysime, kokios yra Jarviso sąlygos:

 • Operacinė sistema: Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3

Nereikalaujama beveik nieko. Tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, net jei neturite „Vista“ ar „XP“, tikriausiai aišku. Geriau, jei šias dvi aukščiau išvardytas sistemas matote kaip absoliutų minimumą. Mes išbandėme jį „Windows 10“ ir tai yra viskas.

Ekrano nuotraukos

 • Nustatykite kontekstą Jarvis
 • „Jarvis“ nuostatos
‹›
 • Nustatykite kontekstą Jarvis
 • „Jarvis“ nuostatos
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Tai nemokama
Tai lengva įdiegti
Gana tikslios prognozės
Minusai
Neveikia daug daugiau, išskyrus prognozes

Jarvis laisvas

Nors tikėjotės, kad tokia priemonė kainuoja daug, realybė yra visiškai kitokia. Jarvis jums nekainuoja nė cento.

Galite atsisiųsti nemokamai ir naudoti savo laisvalaikiui, taip pat nėra jokio laimikio. Nėra laiko apribojimų, jokių apribojimų.

Kaip įdiegti „Jarvis“ į savo kompiuterį

Darant prielaidą, kad jau atsisiuntėte MSI paketą, eikite į priekį ir paleiskite jį. Atminkite, kad montuotojas atliks trumpą jūsų sistemos apklausą, kad nuspręstų, ar ji tinkama palaikyti programą, ar ne.

Jei jums viskas aišku, galėsite tęsti diegimą. Nuspręskite kelionės tikslą, kur norite dislokuoti „Jarvis“, tada dar porą kartų paspauskite „Kitas“. Programos sąranka turėtų būti atlikta per trumpą laiką.

Jarvis veikia jūsų sistemos dėkle

Suteikiama, kad sąranka nevyko be įvykių, galite paleisti „Jarvis“ spustelėdami jo meniu Pradėti piktogramą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jis gali paleisti tyliai, o tai reiškia, kad jūs tikriausiai nežinote, kad jis paleistas. Taip yra todėl, kad Jarvis sumažina savo sistemos dėklo skaičių ir lieka ten, kol jums to prireiks.

Todėl atidarykite sistemos dėklą, suraskite Jarvis piktogramą ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją. Tai tas, kuris atrodo kaip mažas geltonas varpas. Pagrindinis programos meniu leidžia jums konfigūruoti taisykles, mokinius, numatymus ir jutiklius pagal savo skonį. Tame pačiame meniu taip pat galite pasiekti „Jarvis“ nuostatų skyrių.

Kaip naudoti Jarvis

Pirmiausia atidarykite įrankio langą „Nuostatos“ ir įjunkite sistemos pranešimus. Šis žingsnis yra būtinas, kad pamatytumėte, ką tiksliai Jarvis gali padaryti naudodamas sistemos pranešimus. Atkreipkite dėmesį, kad „Jarvis“ turi sužinoti apie jus keletą dalykų, kad galėtų interpretuoti jutiklio informaciją, todėl būkite kantrūs.

Jei norite pasižiūrėti, kokią informaciją Jarvis surenka iš jūsų, pažvelkite į jutiklių lango turinį. Matysite tokius duomenis kaip USB įrenginiai, veikimo laikas, vartotojo aktyvumo lygis, „Explorer“ atviri keliai, maitinimo jutiklio tipas, savaitės diena, galimos sąsajos, neaktyvios sąsajos, IPv4 tinklo adresas ir vykdomi procesai.

Atkreipkite dėmesį, kad taip Jarvis jus „mato“.

Mokyti modelį Jarvisui

Jei norite sukurti šio įrankio mokymo modelį, paleiskite bet kurią norimą programą ir naudokite klavišus „Ctrl“ + „Alt“ + C, kad išgautumėte mokymo langą. Tinkinkite vertes, kad jos atitiktų jūsų dabartinį kontekstą. Sėkmingai sukūrę modelį, Jarvis naudodamas sistemos pranešimus informuos jus, jei pasikeičia kontekstas.

Gerai, todėl sukūrėte treniruočių modelį. Jei norite pamatyti, kaip Jarvis prognozuoja jūsų kontekstą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite piktnaudžiavimo piktogramą ir pasirinkite Nuspėjimai. Įrankis sukuria mažą langą ir automatiškai atnaujina jį kiekvieną kartą, kai Jarvis prognozuoja jūsų konteksto pasikeitimą.

Tai neturi įtakos įrankiui, jei nuspręsite uždaryti numatymo langą. Ši programa ir toliau stebės jūsų kompiuterio naudojimą ir bandys pateikti tikslias prognozes. Spustelėdami pranešimo piktogramą kairiuoju pelės klavišu galite pereiti prie labiau diskretiško spėjimo rodymo būdo. Konteksto prognozės bus rodomos kaip nedideli patarimai sistemos pranešimų srityje.

Kaip sukonfigūruoti „Jarvis“

Kaip minėta aukščiau, konfigūravimo meniu galite rasti pagrindiniame „Jarvis“ meniu. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mažą geltonos spalvos varpelio piktogramą, esančią jūsų piktogramoje, ir kontekstiniame meniu pasirinkite Preferences. Tai pagimdys kuklų langą, kuriame galėsite koreguoti bendruosius nustatymus, bet taip pat parinktis, susijusias su besimokančiaisiais, prisijungimu ir tinklu.

Pavyzdžiui, galite pakeisti programos paleidimo elgseną (ty nustatyti ją paleisti paleidimo metu), automatiškai patikrinti, ar yra naujinių, ir įjungti arba išjungti sistemos pranešimus. Taip pat galite atlikti rankinį atnaujinimų patikrinimą spustelėdami atitinkamą mygtuką.

Kas yra Jarvisas?

Jei jus domina mašininis mokymasis ir norite eksperimentuoti su lengvai prieinamu projektu, „Jarvis“ tikrai yra tai, ko ieškote. Tai leidžia jums kurti taisykles, peržiūrėti numatymus ir stebėti jutiklius, kad patikrintumėte, ar programa „mato“ jus teisingai.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad „Jarvis“ greičiausiai buvo atsisakyta nuo paskutinio atnaujinimo, kurį jis gavo 2009 m. Tačiau programa vis dar yra stabili, nes mums pavyko nesukelti jokių strigčių ar užšalimų per jos vykdymo laiką mūsų kompiuteriuose.

DUK: sužinokite daugiau apie Jarvisą

 • Ar galiu naudoti „Jarvis“ užduotims automatizuoti?

Ne, „Jarvis“ galite naudoti tik kontekstą suvokiančioms programų prognozėms atlikti. Kitaip tariant, jūs įdiegiate „Jarvis“, ją paleidžiate, padedate išmokti jūsų programos sąveikos modelius ir analizuojate jo generuojamas prognozes.

 • Ar Jarvisas laisvas?

Taip, „Jarvis“ yra nemokama programinė įranga, be jokių apribojimų.

 • Ar Jarvisas saugus?

Jarvis yra 100% saugus. Jame nėra kenkėjiškų programų, todėl galite atsisiųsti, įdiegti ir naudoti savo kompiuteryje be problemų.

Visos specifikacijos

Licencija
Nemokama programa
Paskelbimo data
2020 m. Balandžio 1 d
„Jarvis“ logotipas

Jarvis

Parsisiųsti dabar
 • „Windows 10“
 • Windows 7
 • Komunalinės paslaugos ir įrankiai