Stebėkite nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę sistemoje „Windows 10“ naudodami šiuos puikius įrankius

stebėti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę

Nešiojamojo kompiuterio baterija laikui bėgant gali lengvai prarasti talpą, todėl svarbu dažnai tikrinti jo būklę.

Patikrinti akumuliatoriaus būklę yra gana paprasta, ir tai galite padaryti tiesiai iš „Windows 10“ naudodami šiuos įrankius.

Kokios yra geriausios priemonės patikrinti nešiojamojo kompiuterio baterijos būklę?

Baterijos ataskaita

„Microsoft“ pridėjo naudingą „Windows 8“ funkciją, leidžiančią pamatyti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę. Ši funkcija taip pat yra „Windows 10“ ir galite ją naudoti per kelias sekundes.

Norėdami sukurti „Windows 10“ akumuliatoriaus ataskaitą, turite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite komandų eilutę kaip administratorių. Norėdami tai padaryti, paspauskite „ Windows“ klavišą + X, kad atidarytumėte „Win + X“ meniu, ir pasirinkite Komandų eilutė (Administratorius) . Pastaba: vartotojams, turintiems naujesnes versijas, komandinė eilutė (administratorius) dabar yra „ Windows PowerShell“ (administratorius) .

  2. Kai atsidarys komandinė eilutė, įveskite komandą „ powercfg / batteryreport“ ir paleiskite ją.

Vykdžius šią komandą, „Windows 10“ sukurs ataskaitą jūsų vartotojo abonemento kataloge, pvz., C: UsersYour_username.

Ataskaita saugoma HTML faile, kuris leidžia lengvai pamatyti pagrindinę informaciją apie jūsų sistemą. Prieinama informacija apima kompiuterio pavadinimą, BIOS versiją, operacinės sistemos versiją ir kt.

Ataskaitoje taip pat bus parodytas akumuliatoriaus pavadinimas, serijos numeris ir chemijos tipas.

Žinoma, taip pat yra papildomos informacijos, tokios kaip projektinis pajėgumas, visas įkrovimo pajėgumas ir ciklų skaičius. Ši informacija yra gana svarbi, nes laikui bėgant baterijos praranda savo talpą.

Jei jūsų akumuliatorius yra naujas, jis turės tą patį projektinį pajėgumą ir visą įkrovimo pajėgumą. Tačiau naudojant akumuliatorių, visa įkrovimo galia sumažės.

Tai yra visiškai normalu ir tai atsitinka su kiekviena veikiančia nešiojamojo kompiuterio baterija. Dviračių skaičius taip pat yra svarbus, nes jis nurodo, kiek kartų jūsų baterija buvo visiškai išsikrovusi ir įkrauta.

Kiekviena nešiojamojo kompiuterio baterija palaiko tam tikrą ciklų skaičių, todėl gali būti naudinga žinoti, kiek jūs turite ciklų.

Akumuliatoriaus ataskaita taip pat gali parodyti naujausią naudojimo statistiką. Šiame skyriuje galite pamatyti akumuliatoriaus sunaudojimą per pastarąsias tris dienas.

Galite pamatyti tikslų laiką, kada nešiojamas kompiuteris buvo aktyvus arba sustabdytas, taip pat akumuliatoriaus įkrovos procentą ir mWh.

Šiame skyriuje taip pat pateikiama diagrama, rodanti akumuliatoriaus sunaudojimą per pastarąsias tris dienas.

Taip pat yra naudojimo istorijos skyrius, kuriame pateikiama išsami informacija apie akumuliatoriaus naudojimą laikui bėgant.

Skirtingai nei naujausias naudojimas, šis skyrius neapsiriboja paskutinėmis trimis dienomis ir gali lengvai parodyti senesnę informaciją.

Šiame skyriuje galite pamatyti, kiek laiko jūsų įrenginys praleido naudodamas akumuliatorių ar sieninį lizdą.

Taip pat yra skyrius „Akumuliatoriaus talpa“, kad galėtumėte lengvai pamatyti, kaip laikui bėgant keičiasi visa jūsų įkrovos talpa. Bene naudingiausia informacija pateikiama skyriuje „Baterijos tarnavimo laikas“

Šiame skyriuje galima įvertinti, kiek laiko jūsų baterija gali tarnauti, jei nepakito visa įkrovimo galia. Šios funkcijos dėka galite lengvai palyginti dabartinį akumuliatoriaus veikimo laiką ir numatomą akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

„Battery Report“ pateikia labai naudingos informacijos apie nešiojamojo kompiuterio bateriją, ir kiekvienas nešiojamojo kompiuterio savininkas turėtų žinoti, kaip naudotis šia funkcija.

Nors ši funkcija yra gana naudinga, ji reikalauja, kad kiekvieną kartą sugeneruotumėte naują ataskaitą iš komandų eilutės.


Įspėjimas apie epinį vadovą! Viskas, ką reikia žinoti apie nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus kalibravimą!


Baterijos valgytojas

Jei ieškote nemokamos programinės įrangos, kuri galėtų patikrinti jūsų akumuliatoriaus būklę, galite apsvarstyti „Battery Eater“. Tai yra maža ir nešiojama programa, todėl ji turėtų veikti bet kuriame kompiuteryje be problemų.

Programa parodys informaciją apie jūsų akumuliatorių, tačiau taip pat galite palyginti savo akumuliatorių keturiais skirtingais režimais. Jei reikia, programa taip pat gali sukurti akumuliatoriaus įkrovimo grafiką.

Programinė įranga taip pat leidžia peržiūrėti pagrindinę sistemos informaciją, kuri gali būti naudinga kai kuriems vartotojams.

„Battery Eater“ yra paprasta programa, kuri gali lengvai patikrinti jūsų baterijos būklę.

Programa nesiūlo jokių išplėstinių parinkčių, tačiau kadangi ji yra nešiojama ir paprasta naudoti, ji puikiai tiks pagrindiniams vartotojams.


Pamesti nešiojamojo kompiuterio įkroviklį gali būti baisi patirtis. Peržiūrėkite šį vadovą, kad sužinotumėte, ką reikia padaryti!


„BatteryCare“

Kita naudinga programinė įranga, kuri gali padėti patikrinti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę, yra „Battery Care“. Programa bus apatiniame dešiniajame kampe, o tiesiog užvedę pelės žymeklį, galite peržiūrėti pagrindinę akumuliatoriaus informaciją.

Be to, galite peržiūrėti temperatūros informaciją apie savo procesorių ar kietąjį diską. Programa taip pat leidžia greitai perjungti energijos vartojimo režimus vos keliais paspaudimais.

„BatteryCare“ taip pat gali parodyti jūsų akumuliatoriaus būseną, likusį akumuliatoriaus laiką ir esamą akumuliatoriaus talpą. Jei reikia, taip pat galite pamatyti išsamią informaciją, tokią kaip akumuliatoriaus modelis, suprojektuota talpa, bendra talpa ir dabartinė talpa.

Ši informacija yra labai naudinga, jei norite patikrinti, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų pajėgumai.

Programa taip pat siūlo tokią informaciją kaip įkrovimo ir iškrovimo greitis, įtempimas ir nusidėvėjimo lygis. Jei reikia, taip pat galite peržiūrėti bendrą iškrovimo ciklų skaičių.

Programa naudoja pažangų algoritmą, kuris gali lengvai aptikti visą iškrovimo ciklą. „BatteryCare“ taip pat pateiks pranešimą, kai pasieksite tam tikrą iškrovimo ciklų skaičių.

Verta paminėti, kad „BatteryCare“ palaiko automatinį maitinimo plano perjungimą. Todėl jūsų energijos planas pasikeis automatiškai, priklausomai nuo maitinimo šaltinio.

Jei reikia, taip pat galite išjungti reikalaujančias paslaugas tiesiai iš šios programos, kad išsaugotumėte akumuliatorių.

Pasak kūrėjo, „BatteryCare“ naudoja tik 0,1% jūsų išteklių, taigi tai jokiu būdu netrukdys jūsų sistemai. Tai patikima akumuliatoriaus būklės programa, kurią galima įsigyti nemokamai.

Taip pat verta paminėti, kad yra ir nešiojama versija, todėl galite paleisti šį įrankį be diegimo.


Nešiojamojo kompiuterio baterija nebus įkrauta? Viskas nėra taip baisu, kaip atrodo. Peržiūrėkite šį vadovą ir greitai išspręskite problemą.


Akumuliatoriaus optimizavimo priemonė

„Battery Optimizer“ yra dar viena nemokama programa, kuri gali padėti stebėti akumuliatoriaus veikimą. Dėl pažangios diagnostikos programa gali optimizuoti ir prailginti jūsų baterijos veikimo laiką.

„Battery Optimizer“ taip pat palaiko įspėjimus ir galite gauti pranešimą, kai jūsų baterija sunaudojama iki tam tikros ribos.

Taikomoji programa tausoja jūsų išteklius ir leidžia lengvai persijungti tarp skirtingų galios profilių. Be to, naudodamiesi šia programa taip pat galite stebėti akumuliatoriaus naudojimo ir įkrovimo statistiką.

Taip pat yra galingas diagnostikos įrankis, kad galėtumėte lengvai patikrinti akumuliatoriaus būklę. Programa turi paprastą naudoti sąsają, ir kadangi ji yra visiškai nemokama, nėra jokios priežasties jos neišbandyti.

„BatteryInfoView“

Kita nemokama programa, leidžianti patikrinti akumuliatoriaus būklę, yra „BatteryInfoView“. Tai lengvas ir nešiojamas įrankis, kuris parodys jums reikalingą informaciją apie jūsų akumuliatorių.

Programa parodys jums tokią informaciją kaip akumuliatoriaus pavadinimas, gamintojo pavadinimas, serijos numeris ir pagaminimo data.

„BatteryInfoView“ taip pat gali parodyti dabartinę energijos būseną ir dabartinę talpos procentinę dalį. Be to, galite peržiūrėti ir pajėgumą mWh.

Taip pat yra visas įkrautas ir suprojektuotas pajėgumas, todėl galite lengvai palyginti, kiek jūsų pajėgumai pasikeitė laikui bėgant.

Programa taip pat leidžia pamatyti akumuliatoriaus nusidėvėjimo lygį, įtampą, įkrovimo ar išsikrovimo greitį ir baterijos chemiją. Taip pat yra tokia informacija kaip akumuliatoriaus temperatūra ir įkrovimo bei iškrovimo ciklų skaičius.

„BatteryInfoView“ taip pat gali parodyti numatomą akumuliatoriaus įkrovimo ar naudojimo laiką.

Taip pat yra akumuliatoriaus žurnalo funkcija, kurią galite naudoti norėdami sekti akumuliatoriaus talpą ir energijos būseną. Žurnalas atnaujinamas kas 30 sekundžių, tačiau galite lengvai pritaikyti atnaujinimo greitį.

„BatteryInfoView“ yra nemokama ir nešiojama programa, todėl puikiai tinka visiems vartotojams, norintiems sekti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę. Taikomąją programą paprasta naudoti, todėl ja naudotis galės net patys paprasčiausi vartotojai.

„BatteryMon“

Jei norite stebėti nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių ir patikrinti jo būklę, galite apsvarstyti „BatteryMon“. Programa leidžia grafike matyti įkrovimo ir išsikrovimo greitį, todėl lengviau sekti akumuliatoriaus būseną.

Taip pat yra išsami statistika, kurią galite naudoti problemoms diagnozuoti. Kalbant apie problemas, galite lengvai palyginti ir išmatuoti akumuliatoriaus veikimą su numatoma išsikrovimo norma.

Kalbant apie išsikrovimą, galite lengvai pamatyti kritines akumuliatoriaus išsikrovimo vietas.

„BatteryMon“ palaiko kelis akumuliatorių paketus ir galite lengvai pamatyti kiekvienos turimos baterijos būseną. Programa taip pat gali sukurti žurnalą, kad galėtumėte peržiūrėti išsamią akumuliatoriaus ataskaitą.

Jei norite nuolat stebėti savo akumuliatorių, yra mini lango režimas, kuris gali parodyti akumuliatoriaus įkrovą ir numatomą veikimo laiką.

Kalbant apie turimą informaciją, šis įrankis gali parodyti akumuliatoriaus būseną, taip pat įrenginio pavadinimą, serijos numerį, unikalų ID ir gamintoją.

Taip pat yra papildomos informacijos, tokios kaip pagaminimo data ir akumuliatoriaus temperatūra.

„BatteryMon“ taip pat gali parodyti jūsų akumuliatoriaus chemiją, projektinę talpą ir visą įkrovimo pajėgumą. Taip pat galite peržiūrėti pavojaus lygius, įkrovimo ciklų skaičių, įtampą ir įkrovimo greitį.

„BatteryMon“ yra tvirta nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių sveikatos programinė įranga, kuri asmeniniam naudojimui yra nemokama. Turime paminėti, kad ši programa taip pat veikia su UPS įrenginiais, todėl ją galima naudoti ir staliniuose kompiuteriuose.


Žinokite savo nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būseną ir sveikatą! Peržiūrėkite šį testavimo įrankių sąrašą!


BATE ekspertas

„BATExpert“ yra lengva nešiojamojo kompiuterio baterijos sveikatos programinė įranga. Programa siūlo paprastą sąsają, kad galėtumėte lengvai pamatyti reikalingą informaciją apie akumuliatorių. Visa informacija yra rūšiuojama skyriuose, todėl ją lengva pasiekti.

„BATExpert“ leidžia lengvai pamatyti akumuliatoriaus gamintoją, bet taip pat galite pamatyti pagaminimo datą ir serijos numerį. Turimoje informacijoje taip pat pateikiama akumuliatoriaus chemija ir jo nusidėvėjimo būsena.

Kalbant apie akumuliatoriaus būklę, taip pat galite pamatyti akumuliatoriaus temperatūrą ir įkrovimo ciklus.

Kaip ir naudojant bet kurią kitą panašią programinę įrangą, programa leidžia jums pamatyti akumuliatoriaus būseną. Tai apima įkrovimo greitį, numatomą akumuliatoriaus laiką, talpą ir kt.

„BATExpert“ trūksta pažangių funkcijų, tačiau tai kompensuoja paprastas dizainas. Ši programa yra paprasta ir visiškai nemokama, todėl puikiai tiks pirmą kartą vartotojams.

Taip pat turime paminėti, kad yra nešiojama versija, todėl galite paleisti šį įrankį be diegimo.


Ar jūsų nešiojamas kompiuteris jaučiasi tarsi krosnis? Venkite to naudodami geriausią aušinimo programinę įrangą!


„BatteryBar“

Kita naudinga programa, kuri gali padėti stebėti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę, yra „BatteryBar“. Tai yra lengva programa, todėl ji nenaudos per daug jūsų kompiuterio išteklių.

Programa stebės jūsų akumuliatorių ir įvertins likusį akumuliatoriaus energijos kiekį, atsižvelgdama į jūsų ankstesnį našumą.

Šis įrankis taip pat leidžia greitai pereiti prie kitos maitinimo schemos, kad būtų išsaugotas akumuliatoriaus veikimo laikas. „BatteryBar“ taip pat palaiko diagramas, todėl galite lengvai stebėti akumuliatoriaus įkrovą ar išsikrovimą.

Šis įrankis palaiko pritaikymą ir netgi galite nustatyti įspėjimus, kurie informuos jus, kai jūsų akumuliatoriaus įkrovimas pasieks tam tikrą ribą.

Programa gali parodyti dabartinę baterijos talpą procentais arba mWh. Be to, tai parodys įkrovimo normą ir akumuliatoriaus nusidėvėjimo procentą.

„BatteryBar“ siūlo pagrindines akumuliatoriaus būklės funkcijas, todėl tai gali būti ne pats pažangiausias įrankis mūsų sąraše. Turime paminėti, kad ši programa nėra nemokama, o kai kurios pažangios funkcijos yra prieinamos tik „Pro“ versijoje.

Tačiau jei norite naudoti tik pagrindines funkcijas, galbūt norėsite išbandyti „BatteryBar“.

Baterijos būsenos monitorius

Ši programa leidžia stebėti akumuliatoriaus būklę, tačiau taip pat leidžia stebėti kitą aparatūrą.

„Battery Status Monitor“ turi slankųjį valdiklį, kurį galite pastatyti bet kurioje ekrano vietoje, kad atidžiai stebėtumėte akumuliatorių.

Jei reikia, taip pat galite perjungti į skirtingus maitinimo režimus arba išjungti nešiojamąjį kompiuterį tiesiai iš šios programos.

Programa gali parodyti jūsų akumuliatoriaus būseną ir dabartinį įkrovimo procentą. Be to, jūs taip pat galite pamatyti mokestį mWh.

Taip pat yra tokia informacija kaip pavadinimas, talpa ir papildoma informacija apie jūsų akumuliatorių. Baterijos būsenos monitorius leidžia pamatyti naudojamo akumuliatoriaus tipą, ciklų skaičių ir nusidėvėjimo procentą.

Programoje yra naudingas grafikas, todėl galite lengvai sekti akumuliatoriaus įkrovą. Be to, galite pamatyti procesoriaus greitį ir apkrovą.

„Battery Status Monitor“ taip pat leidžia stebėti procesoriaus ir kietojo disko temperatūrą, o tai gali būti gana naudinga.

„Battery Status Monitor“ yra tvirta programa ir siūlo reikiamą informaciją apie nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių ir kitus komponentus.

Programa yra visiškai nemokama, todėl patariame išbandyti.


Ar nešiojamojo kompiuterio baterija išsikrauna po miego režimo? Peržiūrėkite šį išsamų vadovą, kad išspręstumėte problemą!


Išmanesnis akumuliatorius

Kita programa, kuri gali padėti stebėti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę, yra „Išmanesnė baterija“. Programa turi patrauklią ir paprastą vartotojo sąsają, todėl puikiai tinka pirmą kartą vartotojams.

Išmanesnė baterija gali aptikti iki keturių baterijų, o to daugumai vartotojų pakanka.

Dėl paprastos vartotojo sąsajos galite lengvai pamatyti dabartinį įkrovimo procentą ir likusį akumuliatoriaus laiką. Žinoma, taip pat galite pamatyti akumuliatoriaus režimą ir ciklų skaičių.

Programa gali parodyti jums tokią informaciją kaip suprojektuota talpa ir visas įkrovimo pajėgumas. Be to, jūs taip pat galite pamatyti dabartinį pajėgumą mWh.

Jei reikia, galite patikrinti akumuliatoriaus įkrovos greitį ir įspėjimo vertes.

Programoje taip pat yra akumuliatoriaus diagrama, kurią galite naudoti norėdami stebėti akumuliatoriaus būseną. Turime paminėti, kad „Smart Battery“ apatiniame dešiniajame kampe prideda mažą piktogramą, kad galėtumėte lengvai stebėti akumuliatorių.

Be to, programa leidžia jums pakeisti energijos planą, ryškumą arba išjungti kompiuterį tiesiai iš užduočių juostos.

Išmanesnė baterija siūlo puikią vizualinę sąsają, taip pat daug informacijos, kuri gali padėti stebėti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklę.

Deja, ši programa nėra nemokama, tačiau galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti demonstracinę versiją.

Nešiojamojo kompiuterio baterijos būklė yra gana svarbi, todėl labai svarbu ją stebėti. Pateikėme geriausius nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus būklės įrankius, todėl būtinai išbandykite keletą įrankių iš mūsų sąrašo.

Laimei, visada yra sprendimų, kaip išvengti nemalonių ar net baisių įvykių. Yra daug atvejų, kai nešiojamieji kompiuteriai netikėtai užsidaro dėl akumuliatoriaus problemų. Štai kodėl nepaprastai svarbu išlaikyti šio svarbaus jūsų prietaiso elemento sveikatą.

TAIP PAT SKAITYKITE:

  • 6 geriausios pagrindinės plokštės informacinės programinės įrangos, kurią reikia naudoti
  • 6 kietojo disko veiklos stebėjimo programinė įranga ir naudoti įrankiai
  • 10 geriausių informacijos organizatorių programinės įrangos, kurią reikia naudoti
  • 7 populiariausios aparatūros diagnostikos priemonės, skirtos „Windows 10“ vartotojams
  • Geriausios priemonės ekrano kopijoms įkelti internete

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Kovo mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas dėl šviežumo ir tikslumo.