6 geriausia virtuali fortepijono programinė įranga [Windows 10 & Mac]

 • Užuot atsisiuntę ir neįdiegę programų į savo kompiuterį, galite naudoti internetines virtualias fortepijono klaviatūras
 • Jei jums labiau patinka realus pianinas, o ne virtuali versija, patikrinkite geriausius skaitmeninius pianinus su MIDI palaikymu
 • Jus taip pat gali sudominti muzikos transkripcijos įrankiai, kurie be jūsų pagalbos rašo muzikines natas iš dainų
 • Norėdami sužinoti daugiau nuostabių vadovų, apsilankykite mūsų garso skyriuje
Virtualios fortepijono programinės įrangos priemonės

„Windows 10“ yra labai universali universali operacinė sistema. Galite jį naudoti norėdami vykdyti programas, susijusias su švietimu, darbu, žaidimais ir viskuo, kas gali būti naudojama kaip programa.

„Mac“ vartotojams viskas nesiskiria. Taigi, nenuostabu, kad muzikantai virtualioms fortepijono programoms paleisti naudoja ir galingas „Microsoft“ OS bei „Mac“.

Kodėl verta naudoti virtualų fortepijoną? Na, virtualaus fortepijono naudojimas turi daug privalumų, palyginti su tradiciniu fortepijonu.

Pirma, jums nereikia tuščios piniginės fortepijonui ar klaviatūrai, nes virtualios fortepijono programinės įrangos priemonės, skirtos „Windows 10“ ir „Mac“, paprastai yra nemokamos. Be to, virtuali klaviatūra leidžia lengviau įrašyti savo kūrybinius kūrinius. 

Taigi, jei esate trokštantis muzikantas ir ieškote geriausios fortepijono programinės įrangos, tada patekote į reikiamą vietą. Žemiau pateiktame sąraše mes sukūrėme geriausių fortepijono programinės įrangos įrankių, suderinamų su „Windows 10“ ir „Mac“, sąrašą.

6 geriausios virtualios fortepijono programos, leidžiančios atskleisti „Mozart“

1. „Adobe Audition“

atsisiųsti „Adobe Audition“

Internete galima rinktis iš daugybės virtualių fortepijono programinės įrangos įrankių. Tačiau nė vienas nėra toks įdomus kaip „Adobe Audition“.

Nuo pat pradžių turite žinoti, kuo šis garso redagavimo įrankis, skirtas „Windows“ ir „Mac OS“, yra toks populiarus. Na, galite nustebti sužinoję, kad ketinate gauti daugiau nei įprastą garso redagavimo rinkinį.

Tiksliau sakant, jame yra funkcijos ir papildiniai, paprastai randami skaitmeninėse garso darbo stotyse.

Yra dešimtys kartų taupančių garso redagavimo funkcijų ir galingų efektų, įskaitant „Doppler Shifter“ ir „Graphic Phase Shifter“.

Be to, patogioje sąsajoje yra darbo srities skydai, daugiafaziai analizės įrankiai ir galingas „Mixer“ skydelis. Visa tai leidžia kurti, maišyti ir atkurti fortepijono turinį kaip vėjelį!

Peržiūrėkite įdomiausias pagrindines funkcijas> , įtrauktas į šį garso redagavimo įrankį:

 • Itin efektyvios garso atkūrimo funkcijos
 • Medijos naršyklė garantuoja efektyvų sesijų valdymą
 • Palaiko daugybę garso failų formatų ir kodekų
 • Leidžiama koreguoti kelis takelius vienu metu
 • Galima įsigyti kaip atskirą prenumeratą arba kaip „Creative Cloud“ plano dalį
 • Studentai ir mokytojai gali sutaupyti daugiau nei 60% „Creative Cloud“

Atsisiųskite „Adobe Audition“


2. Mielas mažasis fortepijonas

„Sweet Little Piano“ sąsaja

Puikiai tinka muzikantams, ieškantiems ne tik paprasto, bet ir minimalistinio stiliaus pianino

„Sweet Little Piano“ programinė įranga yra šiek tiek apgaulinga, nes ji atrodo paprasta, tačiau iš tikrųjų yra turtinga funkcijomis. Programa pirmiausia yra virtualus fortepijonas, tačiau ją taip pat galima naudoti kaip virtualią fleitą, gitarą, akordeoną ir vargonus.

Galite pakeisti vartotojo sąsają ir klaviatūros išdėstymą, kad atitiktų jūsų poreikius. Taip pat galima pakeisti natas į aštrias ar plokščias.

Unikalus dalykas šioje programinėje įrangoje yra tai, kad joje yra iš anksto susieti klaviatūros klavišai, generuojantys MIDI užrašus. MIDI garso failai puikiai tinka muzikantams, nes juos galima lengvai įrašyti ir redaguoti.

Apskritai, jei ieškote kažko, kas yra lengva naudoti, tačiau vis tiek siūlo daugybę funkcijų, tuomet norėsite išbandyti „Sweet Little Piano“.

Atsisiųskite „Sweet Little Piano“


Ieškote daugiau virtualių muzikos instrumentų? Patikrinkite geriausius dabar prieinamus!


3. Mano telefonas pianinu

Šią „Windows Store“ programą galima naudoti tiek „Windows“ telefone, tiek „Windows 10“ įrenginyje

Mano „Piano Phone“ - daugybė dalykų, susijusių su juo. Pavyzdžiui, jame yra daugybė integruotų dainų, kurias galite naudoti grodami ir mokydamiesi.

Šioje programoje yra dar viena funkcija, leidžianti vienu metu naudoti vieną ar dvi klaviatūras. Taip pat yra būgnų rinkinys, kurį galite naudoti norėdami išlaikyti savo grojimą ritmu ar pagerinti savo muzikos garsą.

Ši programa taip pat turi kitų virtualių instrumentų, tokių kaip elektrinė gitara, akustinė gitara, trimitas, smuikas, elektrinis fortepijonas ir kt.

Vienintelis šios programos trūkumas yra tai, kad nėra galimybės įrašyti. Dauguma vartotojų naudos šią programą tik pramogoms.

Arba, jei norite įrašyti virtualius instrumentus, visada galite naudoti „Windows 10“ garso įrašymo įrenginį. Peržiūrėkite šį sąrašą su mūsų geriausiais pasirinkimais.

Atsisiųskite „My Piano Phone“


4. Visi fortepijonas

„> Nuo pat pirmųjų iki profesionalių muzikantų„ Every Piano “yra puikus virtualus instrumentas kiekvienam vartotojui

Kiekvienas fortepijonas sugeba kurti garsus, tiksliai imituojančius tikrąjį fortepijoną. Tiesą sakant, „Every Piano“ garsas skamba taip autentiškai, kad net imituoja pianino pedalą.

Be to, kad programa yra tikroviška, ji leidžia jums įrašyti, pritaikyti klaviatūrą, atkūrimą, muzikos balus, leisti pustonį ir kt. Taip pat yra daugybė muzikos partitūrų, kurias galite naudoti tobulindami fortepijono įgūdžius.

Iš oficialios „Every Piano“ svetainės galite atsisiųsti įvairius papildinius, kurie gali padidinti programos pramoginę ir edukacinę vertę.

Taip pat yra atsisiunčiamų odų, kurias galite naudoti norėdami pagerinti vartotojo sąsajos estetiką. Kitos funkcijos apima išorinės MIDI klaviatūros ir VSTI palaikymą.

Taip pat yra įvairių režimų: vaikų režimas, suaugusiųjų režimas ir vyresnio amžiaus režimas. Nuo įrašymo galimybių iki mokomosios medžiagos - „Every Piano“ yra tikrai universali programa.

Atsisiųskite visiems fortepijoną


Norite kurti muziką kaip profesionalas? Pagerinkite savo žaidimą naudodami šiuos MIDI klaviatūros programinės įrangos sprendimus!


5. A73 fortepijono stotis

Gerai atrodo ir gerai žaidžia

„A73“ fortepijono stotyje netrūksta puikių funkcijų, tačiau ji turi programą, dėl kurios programa išsiskiria iš minios. Ji turi vartotojo sąsają, kuri yra ir estetiškai labai maloni, ir profesionali.

Tiesą sakant, ji atrodo tiksliai kaip reali profesionali klaviatūra su informacijos ekranais ir slankikliais.

Žinoma, virtuali fortepijono programinė įranga ne tik atrodo gerai, bet ir turi daug nuostabių funkcijų.

Pradedantiesiems yra pilno dydžio šešių oktavų klaviatūra, leidžianti ne tik išpumpuoti savo kūrybinius fortepijono kūrinius, bet ir leisti groti daugiau nei 100 virtualių muzikos instrumentų, įskaitant būgnus, gitarą ir bosą.

Viena iš naudingiausių šios fortepijono programos savybių yra ta, kad ji leidžia vienu metu groti trimis skirtingais instrumentais.

Taip pat yra galimybė išsaugoti savo projektus. Tai reiškia, kad jums nereikės atsisiųsti trečiųjų šalių programų, kad galėtumėte sujungti ir įrašyti savo kompozicijas.

Taip pat į programą įtraukti išsamūs dokumentai, kurie gali jums padėti, jei nežinote, kaip valdyti tam tikras programos funkcijas.

Apskritai dėl profesionalios sąsajos ir daugybės jos savybių A73 fortepijono stotis yra viena iš geriausių, kai kalbama apie virtualius pianinus, suderinamus su „Windows 10“ OS.

Atsisiųskite A73 fortepijono stotį


6. Virtuali MIDI fortepijono klaviatūra

Galingas ir profesionalus

Virtuali MIDI fortepijono klaviatūra idealiai tinka profesionaliems fortepijono grotojams ar muzikantams, norintiems atlikti nereikalingų funkcijų programą.

Vartotojo sąsaja tikrai nėra kažkas, kuo jūs sužavėsite, tačiau ji yra aiški ir aiški. Dizainas akivaizdžiai pritaria praktiškumui, o ne estetikai, o tai vėlgi idealu profesionalams.

Svarbu pažymėti, kad pati programa negamina jokio garso, o norint kurti muziką, jums reikės MIDI sintezatoriaus.

Taip pat gali rodyti užrašus iš kitų instrumentų, kurie yra prijungti prie jūsų kompiuterio MIDI prievadų. Tada galite pakoreguoti garsą, sureguliuodami parinktis Transpose ir Base Octave.

Kiti šios programos valdikliai apima fazerio gylį, išraišką ir moduliavimą. Galėsite gaminti įvairiausius garsus, nes programoje yra daugybė iš anksto nustatytų programų, tokių kaip tango akordeonas, fortepijonas.

Apskritai, nors virtuali MIDI pianino klaviatūra yra galinga ir universali, ji geriausiai tinka profesionalams.

Atsisiųskite virtualią MIDI pianino klaviatūrą


Norite tapti muzikos prodiuseriu? Norėdami greičiau pasiekti, naudokite šias nuostabias programinės įrangos programas!


Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalus fortepijono grotuvas, šios 5 geriausios virtualios fortepijono programinės įrangos, skirtos „W indows 10“ ir „Mac“, tikrai sužavės.

Kiekviena programa turi unikalių trūkumų ir pranašumų, todėl prieš priimdami teisingą sprendimą būtinai išnagrinėkite viską.

Laimei, juos visus galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti, todėl galite žaisti su jais ir rasti sau idealų virtualų fortepijoną.

DUK: Sužinokite daugiau apie geriausią virtualių fortepijono programinę įrangą

 • Kaip grojate virtualų pianiną?

Galite groti virtualų pianiną naudodami vieną iš geriausių kompiuterių klaviatūrų, jei kiekvienas klaviatūros klavišas būtų susietas su fortepijono klavišu. Taip šiais laikais veikia dauguma programinės įrangos įrankių.

 • Ką reiškia virtuali klaviatūra?

Virtuali klaviatūra yra tikroviško klaviatūros programinė įranga. Tai naudinga, kai klaviatūra nebespaudžia klavišų teisingai.

 • Kokia yra geriausia muzikos žymėjimo programinė įranga?

„Notion 6“ ir „Forte 10 Home“ yra vieni geriausių šiuo metu muzikos žymėjimo programinės įrangos įrankių. Jei jus domina atrasti panašias parinktis, peržiūrėkite geriausių muzikos žymėjimo įrankių pasirinkimus.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.