Kaip naudoti „Minecraft“ nėra pakankamai elementų mod

 • „Minecraft“ populiarumas dažniausiai susijęs su didžiuliu pritaikymo lygiu. Žaidėjai gali pritaikyti žaidimą, pridėdami modifikacijas ir suderinamumo paketus.
 • Šiame straipsnyje mes parodysime, kaip atsisiųsti, įdiegti ir nustatyti Nepakanka „Minecraft“ elementų mod.
 • Norėdami gauti daugiau tokių „Minecraft“ trikčių šalinimo vadovų, kaip šis, galite pažymėti mūsų „Minecraft“ puslapį.
 • Jei ieškote įkvėpimo žaidimų skyriuje, apsilankykite „Gaming Hub“.
„Minecraft“ nepakanka daiktų mod

„Minecraft“ yra vienas iš labiausiai žinomų „vokseliu“ pagrįstų žaidimų, ir tai nerodo jokio ženklo, kad senstama ar netenkama vartotojų.

Tačiau žaidimas nuolat atnaujinamas modais. Populiarus yra N ot Enough Items (NEI) (versijos 1.12.2, 1.7.10 ir daugiau)


Kaip naudoti „ Nepakanka elementų“ mod? 

1. Atsisiųskite ir įdiekite „Forge“

Atsisiųskite ir įdiekite kalvę

Prieš įdiegdami „ Not Enough Items“ , pirmiausia turėsite įdiegti „ Forge Mod Loader“ . Čia galite įdiegti „Forge“.

Įdiegę ir paleisdami „Forge“, galite tęsti kitus veiksmus.


2. Atsisiųskite „Enough Items“, „CodeChickenLib“ ir „Just Enough Items“

Norint, kad NEI veiktų, turėsite atsisiųsti ir įdiegti dar 2 suderinamumo modifikacijas. Pirmiausia atsisiųskime „Nepakanka elementų“. NEI galite atsisiųsti spustelėdami čia.

Tai pateks į „CurseForge“, svetainę, kurioje bus visi modai, kuriuos mes atsisiųsime. Kai būsite šioje svetainėje, spustelėkite skirtuką Failai ir pasirinkite „Nepakankamų elementų“ versiją, kurią ketinate įdiegti.

Jei norite žaisti su „Minecraft 1.7.10“ nepakankamais elementais, turėsite pasirinkti NEI 1.7.10 versiją. Nustačius norimą NEI versiją, spustelėkite mažą atsisiuntimo rodyklę šalia versijos pavadinimo.

Tai pradės atsisiuntimą. Jums reikia saugoti bylą.

Dabar atsisiųskime NEI suderinamumo modifikacijas. Pirmiausia, „ CodeChickenLib “ spustelėdami čia. ir tada tiesiog pakanka elementų „Curse Forge“, spustelėkite čia. Norėdami atsisiųsti suderinamumo paketus, naudokite tuos pačius metodus, kuriuos atlikote elementams „Nepakanka“ .

Taip pat įsitikinkite, kad visuose 3 atsisiųstuose paketuose yra ta pati versija. Kai visi failai bus atsisiųsti, atėjo laikas pereiti prie visko įdiegimo.


3. Įdiekite „Enough Items“, „CodeChickenLib“ ir „Just Enough Items“

įdiegti suderinamumo modifikacijas

 1. Paspauskite Win klavišą + R, kad atidarytumėte langą Vykdyti.
 2. Paieškos laukelyje įveskite  % appdata% . Tokiu būdu  kompiuteryje bus paleistas aplankas „ Tarptinklinis ryšys“ .
 3. Pačiame šio aplanko viršuje pamatysite aplanką .minecraft. Atidarykite šį aplanką ir ieškokite modų aplanko. Jei neturite, tiesiog sukurkite naują aplanką.
 4. Dabar paimkite „ Not Enough Items“ , „ CodeChickenLib“ ir „ Just Enough Items“ ir nuvilkite juos į šį aplanką.

Tai padarę, modai bus įdiegti. Vis dėlto mums dar ne viskas, dar reikės įsitikinti, kad turime tinkamą „Forge“ versiją.


4. Atidarykite „Minecraft“ paleidimo priemonę ir pasirinkite „Forge“ profilį

kalvės paleidimo įrenginys

Norėdami pasirinkti teisingą „Forge“ versiją, turime atidaryti įprastą „Minecraft“ paleidimo priemonę, kurią leidžiame žinoti ir mylėti. Čia galime spustelėti rodyklę aukštyn šalia grojimo mygtuko.

Iš ten raskite profilį pavadinimu „ Forge“ . Spustelėkite jį, tada spustelėkite didelį žalią mygtuką Groti . Tada „Minecraft“ turėtų paleisti įdiegus „ Forge“ ir „ Neužtenka“ elementus .

Dabar nėra pakankamai elementų. Dabar galite kurti medžiagą arba įdiegti keletą kitų šaunių modų. Vienas iš puikiausių dalykų, susijusių su NEI, yra tai, kad jis turi platų mod palaikymą, kuris leidžia jums sukurti ir įdiegti skirtingus dalykus įdiegtuose modifikatoriuose.


DUK: Sužinokite daugiau apie „Nepakankamų elementų“ mod

 • Koks yra receptų vaizdas?

Šiame rodinyje rodomi visi daikto kūrimo būdai. Tai gali būti padaryta amatų darbastalyje, krosnyje, alaus stende ar kitame specialiame amatų inventoriuje. Tačiau norint jį naudoti, „Minecraft“ reikia nuolat atnaujinti.

 • Kas yra naudingumo mygtukai?

Yra 4 mygtukai su saule ir mėnuliu, kurie yra laiko nustatomi mygtukai. Pasirinkę jie gali nustatyti laiką Aušra, Vidurdienis, Prieblanda ir Vidurnaktis. Tai tik paankstins laiką į priekį, kad nesulaužytų mašinų, besiremiančių pasaulio laiku. Taigi, jei žaidėjas kelis kartus spustelės dienos mygtuką, jis eis į priekį. Širdies mygtukas užgaus žaidėją, užpildys alkio juostą ir sustabdys jų degimą, jei liepsnos.

 • Kaip man atidaryti „Enchantment Selector“

Paspaudę Enchantment klavišą (pagal numatytuosius nustatymus X klavišas), galite parodyti kerėjimo parinkiklio GUI. Tai leidžia žaidėjui įdėti daiktą į lizdą ir pasirinkti užkeikimus ir lygį, kurį būtų galima pritaikyti iš kerėjimo lentelės.

 • Kas yra nepakankamai elementų mod?

„Not Enough Items“ yra pagrindinis naudingųjų modų modulis ir per daug prekių bei „Receptų knygos“ tęsėjas .

Tai pasirodo žaidime, kai žaidėjo inventorius ar kita GUI, kurioje yra aprašas, yra atidaromas, leidžiantis žaidėjui peržiūrėti daugelio FTB „Modpacks“ elementų receptus ir naudojimą.

Pagal numatytuosius nustatymus mod modulio GUI galima greitai įjungti ir išjungti naudojant O klavišą.