Geriausios darbalaukio programėlės, kurias galite atsisiųsti iš „Windows 10“

Geriausios atsisiųsti „Windows 10“ darbalaukio programėlės

„Microsoft“ pašalino darbalaukio įtaisus „Windows 10“ naudai „Microsoft Store“ programoms.

Tačiau „Windows Live“ plytelės ir „Microsoft Store“ programos negali visiškai pakeisti darbalaukio įtaisų, o daugelis vartotojų, atnaujinusių „Microsoft“ naujausią OS, vis dar praleidžia darbalaukio valdiklius.

Pasak Redmondo milžino, darbalaukio programėlės buvo pažeidžiamumas, kurį įsilaužėliai galėjo naudoti norėdami pasiekti vartotojų kompiuterius:

Programėlių mūsų svetainėje nebėra, nes „Windows 7“ ir „Windows Vista“ „Windows“ šoninės juostos platforma turi rimtų pažeidžiamumų. […]. Programėlės gali būti panaudotos bet kuriuo metu pakenkti jūsų kompiuteriui, pasiekti kompiuterio failus, parodyti jums nepageidaujamą turinį arba pakeisti jų elgesį. Užpuolikas netgi galėjo naudoti programėlę, kad galėtų visiškai valdyti savo kompiuterį.

Nors „Microsoft“ oficialiai nebepalaiko darbalaukio įtaisų, vis tiek galite juos grąžinti į „Windows 10“ kompiuterį naudodami trečiųjų šalių programas.

Tačiau prieš diegdami šias programas, taip pat turėtumėte atsižvelgti į „Microsoft“ įspėjimo žodžius ir atnaujinti savo kompiuterio apsaugą.


Negalite tinkamai naudoti programėlių savo kompiuteryje? Viskas nėra taip blogai, kaip atrodo. Peržiūrėkite šį vadovą, kad išspręstumėte problemas!


Kai pasirinksite darbalaukio įtaisų tvarkyklę, jums reikės pagrindinės informacijos apie šiuos įrankius. Mes atsakysime į tokius klausimus:

 • Ar jame yra per daug įtaisų?
 • Ar šis įtaisų tvarkyklės įrankis išleidžia per daug išteklių jūsų kompiuteryje?
 • Ar galite prie jo pridėti išorinių valdiklių?
 • Ar turite atnaujinti rankiniu būdu?
 • Ar galite pritaikyti tai su odomis?
 • Iš kur galite atsisiųsti šiuos darbalaukio įtaisų įrankius?

Pradėkime nuo geriausio įrankio, kuris atitiks jūsų poreikius, pasirinkimo.

Įvertinimas (nuo 1 iki 5) Nemokama / mokama Pritaikoma Pridėkite naujų įtaisų Automatinis atnaujinimas
8 „GadgetPack“ 5 Laisvas Taip Nėra Taip
Programėlės atgaivintos 4.5 Laisvas Taip Ne Ne
Lietaus matuoklis 4.5 Laisvas Taip Ne Taip
„Win10“ valdikliai 4 Laisvas Taip Taip Ne
Gadgetaristas 4 Laisvas Taip Taip Nėra
Reklama

Geriausios nemokamos darbalaukio programėlės, naudojamos „Windows 10“

„8GadgetPack“

8gadgetpack-windows-10-desktop-gadgets

„8GadgetPack“ leidžia naudoti populiarius darbalaukio įtaisus sistemoje „Windows 10“. Neseniai įrankis buvo atnaujintas, kad veiktų „Windows 10“.

Naujausia programos versija „8GadgetPack“ 29.0 versija taip pat pateikia daug klaidų.

Dauguma darbalaukio įtaisų veikia senesnėse „Windows“ versijose. Nors „8GadgetPack“ buvo optimizuotas naujesnei „Microsoft“ OS, vis dar yra keletas programėlių, kurios dar nesuderinamos su naujosiomis versijomis.

Kitas privalumas yra tas, kad galite įdiegti kitas, išskyrus šias, programėles, pvz., „Windows Vista“ ar „Windows 7“ programėles.

Jei nenaudojate visų įtaisų, esančių atsisiuntimo pakete, galite tiesiog ištrinti visas papildomas programėles.

Kalbant apie „Windows 7“, galite jį laikyti neribotą laiką kartu su savo programėlėmis. Peržiūrėkite šį vadovą, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti.

„8GadgetPack“ yra šios programėlės: 7 šoninė juosta, darbotvarkė, programų paleidimo priemonė, kalendorius, mainų sritis, laikrodis. Valdymo sistema. Procesoriaus matuoklis. Valiuta, priminimas, „DriveInfo“, diskų matuoklis, informacijos santraukų antraštės, „Glassy“ procesoriaus monitorius, „Google Mail“, „Mail Checker“, „MiniRadio“, daugiametis matuoklis, „My Weather“, „Network Monitor II“, „Picture Puzzle“, maitinimo būsena, skaidrių demonstravimas, „Sticky Notes Online“, garso reguliavimas , „Weather“ ir „Webradio“ šoninės juostos įtaisas.

Galite nemokamai atsisiųsti „8GadgetPack“ iš oficialios programos svetainės. Be to, galite sužinoti toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kaip įdiegti „8GadgetPack“.

 • Gaukite „8GadgetPack“

Programėlės atgaivintos

gadgets-revived-windows-10-desktop-gadgets

Šis įrankis leidžia atsisiųsti pasirinktas darbalaukio programėles. Pirmiausia turėsite atsisiųsti darbalaukio įtaisų diegimo programą ir tada galėsite pasirinkti programėles, kurias norite įdiegti savo darbalaukyje.

Galimos programėlės yra sugrupuotos į 19 kategorijų, o kiekvienoje kategorijoje yra įvairių tos pačios programėlės versijų.


Norite toliau pritaikyti „Windows 10“ patirtį? Patikrinkite šiuos nuostabius gyvus tapetus.


Skirtumai daugiausia susiję su programų dizainu. Pvz., Galite rinktis iš 10 kalendoriaus versijų ir 10 laikrodžio versijų.

Visą kategorijų sąrašą sudaro akumuliatorius, skaičiuoklė, kalendorius, Kalėdos, laikrodis, skaitikliai ir laikmačiai, pramogos ir žaidimai, paštas ir MP, daugialypė terpė, tinklas, naujienos ir kanalai, „MusicRadio“, televizorius, šiukšliadėžė, paieška, skaidrių demonstravimas, sistemos informacija Sistemos įrankiai, įrankis, oras.

Galite nemokamai atsisiųsti „Gadgets Revived“ iš oficialios programos svetainės.

 • Atgaivinkite programėles

Lietaus matuoklis

„Rainmeter“ yra populiarus „Windows“ darbalaukio pritaikymo įrankis. Pagrindinis jo pranašumas yra didžiulis turimų odų skaičius ir vis didėjanti programų kolekcija, kurią išleido tam skirta „Rainmeter“ bendruomenė.

„Rainmeter“ leidžia individualizuoti „Windows“ darbalaukį, kad galėtumėte iš karto pasiekti naudingą informaciją ir stebėti savo sistemos našumą.


Šios programėlės veiks labai gerai kartu su našumo monitoriaus programine įranga. Naudokite vieną iš mūsų sąrašo.


Galimų programėlių sąrašas yra gana turtingas, įskaitant užduočių sąrašus, medijos leistuvą, informaciją apie orą, procesoriaus naudojimą ir dar daugiau.

Neseniai buvo paleista „Rainmeter 4.3“ versija, kuri pagerino stabilumą ir našumą. „Rainmeter 4.0“ vis dar yra beta versijos, ir jei norite būti tikri, kad įrankis gerai veikia jūsų sistemoje, turėtumėte įdiegti „Rainmeter 3.3.2“.

„Rainmeter“ galite nemokamai atsisiųsti iš oficialios programos svetainės.

 • Gaukite lietaus matuoklį

„Win10“ valdikliai

„Win10 Widgets“ yra darbalaukio pritaikymo programa, sukurta naudojant „Rainmeter“ struktūrą.

Šis įrankis žada atnešti jūsų darbalaukį į ateitį, leisdamas greitai rasti reikiamą informaciją naudodamas valdiklius, tokius kaip: oras, „WiFi“, akumuliatorius, muzika ir kt.

Be to, tinklo veiklos stebėjimas neabejotinai padės, tačiau, jei norite jį išlaikyti, išbandykite vieną iš pralaidumo monitorių iš mūsų sąrašo.

„Win10“ valdikliai veikia su bet kokiu ekrano užsklanda, bet kokiu ekrano dydžiu ir naudoja jūsų sukurtą „Windows 10“ akcento spalvą, kad prisitaikytų prie bendro jūsų sistemos dizaino.

Kalbant apie naujinimus, „Win10“ valdikliuose nėra įdiegta automatinio atnaujinimo sistema, o tai reiškia, kad turėsite reguliariai ieškoti naujinimų programos svetainėje, kad įsitikintumėte, jog naudojate naujausią programos versiją. .

„Siekdamas visur tobulinti darbalaukius ir išplėsti„ Rainmeter “bendruomenę, norėjau padaryti šį projektą prieinamą atsitiktiniams vartotojams, kurie galbūt nežino, kas yra„ Rainmeter “, arba noriu praleisti valandas, kurias reikia norint pritaikyti darbalaukį. Idėja yra ta, kad lengvai naudojama tema, kuri atrodo kaip „Windows“ dalis, patiks žmonėms, kurie paprastai nenaudoja „Rainmeter“ , - sako „Win10 Widgets“ kūrėjas.

Galite nemokamai atsisiųsti „Win10“ valdiklius iš oficialaus įrankio tinklalapio.

 • Gaukite „Win10“ valdiklius

Gadgetaristas

gadgetarian-windows-10-desktop-gadgets

„Gadgetarian“ yra įrankis, leidžiantis atnešti mėgstamas „Windows 7“ programėles į „Windows 10“ darbalaukį.

Ši programa yra labai lengva, o diegimo procesas yra labai intuityvus, tiesiog vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.

Baigę diegti, kad pakeitimai įsigaliotų, nereikia iš naujo paleisti kompiuterio.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukį, kad įgalintumėte kontekstinį meniu, ir pasirinkite parinktį „Programėlės“, kad sužinotumėte, ką šis įrankis suteikia.

Jei jūsų netenkina tam tikra darbalaukio programėlė, galite lengvai ją pašalinti.

Programėlę labai lengva pridėti darbalaukyje, tiesiog dukart spustelėkite pasirinktą įtaisą ir jis pasirodys darbalaukyje.

Verta paminėti, kad „Gadgetarian“ vaidmuo yra įgalinti „Windows“ savųjų programėlių funkcijas ir tai neturi įtakos operacinės sistemos vientisumui.

Galite nemokamai atsisiųsti „Gadgetarian“ iš „Windows Live Gadgets“.

 • Gaukite „Gadgetarian“

Čia jūs einate, jei norite pamatyti šias gyvas darbalaukio įtaisus savo kompiuterio ekrane, galite naudoti vieną iš šių penkių darbalaukio įtaisų įrankių, skirtų „Windows 10“.

Jei jau išbandėte kai kuriuos iš jų, papasakokite daugiau apie savo patirtį toliau pateiktame komentarų skyriuje.

SUSIJUSIOS ISTORIJOS, KURIAS REIKIA TIKRINTI:

 • 10 geriausių „Windows 10“ ekrano fiksavimo įrankių
 • Čia yra geriausios „Windows 10“ orų programos, kurias reikia naudoti
 • Populiariausi atsisiųsti „Windows 10“ ekrano užsklandos

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Spalio mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.