5 geriausia nuotraukų redagavimo programinė įranga, skirta „Windows 10“ [2020 UPDATE]

 • Šiame sąraše pateikiama geriausia nuotraukų redagavimo programinė įranga, skirta visų tipų vartotojams, pradedantiesiems ir baigiant profesionalais.
 • Ne visi įrankiai yra nemokami, tačiau pagrindinėms funkcijoms įvertinti galite naudoti nemokamą bandomąją versiją arba nemokamą demonstracinę versiją. 
 • Norite perkelti savo nuotraukas į visiškai naują dimensiją? Kodėl gi ne paversti juos vaizdo įrašais su šiais nuostabiais įrankiais.
 • Jei norite daugiau, pažvelkite į mūsų skaitmeninės fotografijos centrą ir pasirūpinkite.
nuotraukų redagavimo programinė įranga asmeniniam kompiuteriui

Norite lengvai koreguoti ar galbūt sudėtingiau pakeisti savo nuotraukų albumus? Tada gali būti tinkamas laikas patikrinti naujausią „Windows“ nuotraukų redagavimo programinę įrangą.

Aistringi fotografai, be abejo, turės platų momentinių nuotraukų archyvą, kurį dabar reikia tobulinti naudojant vaizdo redaktorių.

Jei tai skamba kaip jūs, skaitykite toliau. Kaip jau pastebėjote, savo nuotraukoms patobulinti galite naudoti internetinę nuotraukų redagavimo programinę įrangą.

Tačiau darbalaukio programos reguliariau atnaujinamos, todėl galite maksimaliai išnaudoti naujausias nuotraukų redagavimo technikas.

Tai viskas leidėjų dėka, kurie kas vienerius ar dvejus metus išleidžia naujas pavyzdinių nuotraukų redaktorių versijas, kad suteiktų jiems naujų įrankių ir funkcijų.

Naujausi vaizdo redaktoriai:

 • vektorinės grafikos įrankiai
 • RAW keitikliai
 • platus filtro efektas
 • dažymo ir piešimo variantai
 • objektyvo iškraipymo korekcija
 • šešėlio ir paryškinimo koregavimo parinktys
 • nuotraukų valdymo ypatybės
 • sluoksnių kaukės ir daug daugiau pažangių redagavimo įrankių

Tai yra vienos geriausių kompiuterio nuotraukų redagavimo programų.

Kokia nuotraukų redagavimo programinė įranga yra geriausia?

„Adobe Photoshop Elements“ (rekomenduojama)

„Photoshop Elements“ vaizdo optimizavimo programinė įranga

„Photoshop“ jau seniai yra pramonės standarto nuotraukų redagavimo programinė įranga ir visų kitų nuotraukų redaktorių etalonas.

Programinės įrangos „Elements“ sprendimas yra šiek tiek nuimta „Photoshop CC“ alternatyva, tačiau tai yra ir ekonomiškesnė bei paprastesnė programa, kurią galima naudoti nuotraukų redagavimui nei „CC“.

„Adobe“ sukūrė „Photoshop Elements“ kaip patogesnę naudoti CC alternatyvą. Kaip tokią, programinė įranga apima „Guided“ režimą, kuriame pateikiamos pamokos ir šablonai paveikslėliams redaguoti.

Fotografai taip pat įvertins greito redagavimo režimą, kuriuo naudodamiesi pagrindiniais programos redagavimo įrankiais galite pritaikyti greito taisymo taisymus.

Norint patobulinti redagavimą, programinė įranga turi ekspertų režimą. „Element“ ekspertų režime yra daugiau nei 90 kūrybinių vaizdų filtrų ir visa programinės įrangos redagavimo įrankių gama.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Gausus pasirinkimo įrankių, reguliavimo sluoksnių, kaukių, dažų variantų asortimentas
 • Objektyvo iškraipymo korekcijos parinktis, klono įrankis, vektorinės grafikos įrankiai ir kt
 • „Elements Organizer“ vaizdų katalogavimui
 • Išplėstinės vaizdų paieškos parinktys
 • Nauji valdomi efektai, naujos dinamiškos skaidrių demonstracijos ir panoramos įrankis, sujungiantis nuotraukas

Taigi, „Photoshop Elements“ tikrai yra vienas iš privalomų atvaizdų redaktorių 2020 m.

„Adobe Photoshop Elements“

„Adobe Photoshop Elements“

Nuotraukų redagavimas yra lengvas naudojant šią vienintelę vartotojui skirtą programinę įrangą, kurioje viskas yra. Ar esate pasirengęs pabandyti? Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„Adobe Photoshop Express“

„Adobe Photoshop Express“ nemokama programa „Windows 8“ (2)

„Photoshop Express“ yra „Adobe Photoshop“ programa, skirta „Windows“ telefonams, „iOS“ ir „Android“ platformoms.

Nors šioje programoje yra mažiau nuotraukų redagavimo įrankių nei „Elements“, tai greitas ir paprastas nuotraukų redaktorius mobiliesiems fotografams, kuriems reikia redaguoti momentines nuotraukas.

„Photoshop Express“ apima daugumą svarbesnių fotografams nuotraukų redagavimo įrankių.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Apkirpimo ir pasukimo, dydžio keitimo, išlaikymo, raudonų akių efekto, sodrumo, baltos spalvos balanso, švelnaus fokusavimo, ryškinimo ir užpildymo šviesos redagavimo įrankiai
 • Automatinio taisymo ir patobulinimo parinktis (suteikia patogu greitai nustatyti nuotraukų kontrastą ir ekspoziciją)
 • 15 kadrų ir daugiau nei 15 efektų (be to, „Adobe Looks Pack“ dar labiau padidina programos filtrų skaičių)
 • Išplėstinės bendrinimo parinktys („Twitter“, „Flickr“, „Instagram“, el. Laiškuose arba išsaugokite jas CC bibliotekoje)

Gaukite „Photoshop Express“

Skylum Luminar

Skylum Luminar

„Luminar“ iš „Skylum“ (buvęs „Macphun“) yra vienas iš karščiausių naujų „Windows“ nuotraukų redaktorių 2020 m.

Anksčiau tai buvo išskirtinis „Apple Mac“ redaktorius, tačiau „Macphun“ išleido „Luminar“ versiją, skirtą ir „Windows“ (tik 64 bitų platformoms).

Vaizdo redagavimo programinės įrangos įrankis suteikia didžiulę nuolaidą dabartiniams ir naujiems „Luminar“ vartotojams. Jei norite gauti stulbinančių rezultatų, galite juos derinti su „Aurora HDR“.

„Skylum Luminar“ yra „viskas viename“ nuotraukų redaktorius, kuriame pateikiami spalvų tonai, sluoksniai, ryškumas, nespalvotas apdorojimas, kontrastas, dehazas, šviesumo kaukė, maskavimas, objektų pašalinimas ir sluoksnių nuotraukų pagerinimo įrankiai.

Tikrasis „Luminar“ grožis slypi jo iš anksto nustatytuose nustatymuose, kuriuos galite pritaikyti lauko, kelionių, dramos, portretų ir kitoms nuotraukų kategorijoms. Pavyzdžiui, galite pasirinkti 60-ųjų juodos ir baltos spalvos iš anksto nustatytą nustatymą, kad jūsų nuotrauka būtų retro stiliaus.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Daugiau nei 40 filtrų, tokių kaip švelnus fokusavimas, tonas, grūdeliai, vinjetė, spindesys, aiškumas ir dar daugiau
 • RAW apdorojimo filtras, kad galėtumėte RAW vaizdams pritaikyti filtrus
 • Naujos bibliotekos ir vaizdų valdymo priemonės
 • AI dirbantys filtrai, parašų išvaizda ir daug daugiau

„Luminar“ biblioteka yra labai pritaikomas vaizdų katalogas, leidžiantis naršyti, vertinti ir tvarkyti.

Vartotojai gali lengvai pamatyti gražią vaizdų sieną, kuri veikia su esamais kietojo disko aplankais, prijungtais įrenginiais ir sinchronizuota debesies saugykla.

Nereikia iš naujo importuoti vaizdų, paprasčiausiai pasirinkus aplanką, jis bus pridėtas prie „Luminar“, kur nuotraukas bus galima peržiūrėti, pažymėti spalvomis, įvertinti ir redaguoti.

⇒ Gaukite „Skylum Luminar“ 

⇒ Įsigykite „Aurora HDR“

„CorelDRAW Graphics Suite 2020“

„CorelDraw Graphics Suite“ .eps failai

„CorelDRAW“ yra viena profesionali grafinio dizaino programinė įranga, kuri pakeitė vaizdų retušavimą naudodama savo unikalius sluoksnių pagrindu sukurtus nuotraukų redagavimo įrankius ir „bitmap-to-trace vector“ technologiją.

Kai kurie nuostabūs patobulinimo ir retušavimo pajėgumai yra trūkumų pašalinimas, perspektyvos koregavimas, tono ir spalvų koregavimas bei HDR redagavimas iš RAW vaizdų.

Visa tai ir dar daugiau yra įmanoma dėl neįtikėtino „Corel PHOTO-PAINT“ integruoto sprendimo ir „AfterShot 3 HDR“ funkcijos.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Profesionalus vektorinės iliustracijos įrankių rinkinys (dirbtiniu intelektu pagrįstas „bitmap-to-vector“ atsekimo technologija)
 • Išsamus nuotraukų redagavimo rinkinys
 • Ekspertinio lygio RAW arba JPEG vaizdų pataisymai ir patobulinimai
 • Pašalinkite triukšmą iš labai suglaudintų JPEG vaizdų
 • Nesuskaičiuojama daugybė efektų, kaukių, efektų ir lęšių
 • Pakeiskite spalvas, mišinį, tinklelio užpildymą, raštus, gradientus ir daug daugiau
 • Nesugriaunantis redagavimas

⇒ Gaukite „CorelDRAW Graphics Suite 2020“

„NCH PhotoPad“

nuotraukų redagavimo programinė įranga NCH PhotoPad

„PhotoPad“ yra vienas geriausių ir paprasčiausių garsiosios „NCH Software“ nuotraukų redaktorių. Šis įrankis siūlo daugybę funkcijų, kad galėtumėte lengvai redaguoti visas savo nuotraukas.

Tai įmanoma, nes palaiko visus populiarius vaizdų formatus. Be to, „PhotoPad“ turi nemokamą versiją.

Jis redaguoja RAW vaizdus, ​​turi daug puikių funkcijų ir leidžia redaguoti nuotraukas kaip profesionalas, neturėdamas per daug patirties su vaizdų redagavimo įrankiais.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Prieiga prie kiekvieno pagrindinio vaizdo manipuliavimo įrankio, pvz., Apkarpymo, dydžio keitimo, pasukimo, spalvų fiksavimo, šviesos ir spalvų balansavimo
 • Sujunkite kelias ekspozicijas, kad sukurtumėte nuostabius HDR vaizdus
 • Keli sluoksniai (kad galėtumėte pritaikyti ir pakeisti skirtingus efektus, tiesiogine tvarka nesunaikindami nuotraukos)
 • Puikiai tinka nuotraukų koliažams, efektams (aliejiniai dažai, animaciniai filmai, vinjetės, įvairūs filtrai), nuotraukų knygoms ir daugeliui kitų
 • Fono pakeitimo procesas, kurį galima lengvai atlikti, net jei nesate „infographics“ profesionalas

⇒ Gaukite NCH PhotoPad


Atkurkite senas nuotraukas naudodami geriausius įrankius, kad išsaugotumėte nuostabius prisiminimus!


Tai yra 5 geriausi nuotraukų redaktoriai, kuriuos reikia patikrinti šiais metais. Geriausias nuotraukų redagavimo programinės įrangos sprendimas iš tikrųjų priklauso nuo to, ko jums tiksliai reikia.

Kalbant apie jūsų redagavimo poreikius, rinkoje yra daugybė specializuotų nuotraukų redagavimo įrankių. Kai kurie yra labai lengvi, todėl puikiai tinka žemos klasės kompiuteriams ir labai svarbiems redagavimo poreikiams.

Kiti įrankiai siūlo išplėstines redagavimo parinktis, tinkamas profesionalams. Kas tai bus? Pasidalykite savo pasirinkimu per toliau pateiktą komentarų skiltį.

DUK: Sužinokite daugiau apie nuotraukų redaktorius

 • Kokia yra geriausia nuotraukų redagavimo programinė įranga pradedantiesiems?

Nors „Photoshop“ yra pramonės lyderė, „Photoshop Elements“ atrasite patogesnę alternatyvą, puikiai tinkančią pradedantiesiems. Įrankyje yra puikių pamokų ir šablonų paveikslėliams redaguoti.

 • Kokios programos gali redaguoti RAW failus?

„Skylum Luminar“ turi integruotą RAW apdorojimo filtrą, kad galėtumėte RAW vaizdams pritaikyti filtrus. „Adobe Photoshop“ taip pat leidžia redaguoti .raw failus ir iš esmės visų rūšių vaizdo formatus.

 • Kuri programinė įranga yra geriausia, jei norite redaguoti nuotraukas nemokamai atsisiųsdami?

„NCH PhotoPad“ yra tvirtas pretendentas į nuotraukų redagavimą, kurį galite nemokamai įdiegti ir vis tiek mėgautis profesionaliais būdais.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Gegužę ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugsėjo mėn.