6 geriausi „Windows 10“ registro valymo įrankiai [2020 vadovas]

 • Kasdien naudojant kompiuterį, gali atsirasti likusių failų, kurie ne tik užima vietos diske, bet ir gali sukelti sistemos klaidų ir net gedimų.
 • Šiame vadove yra, mūsų manymu, geriausi šiuo metu rinkoje esantys registro valikliai - išbandykite juos!
 • Tvarkant likusius duomenis, sugadintus DLL ir sugedusius registro raktus, būtina gera „Optimization“ programinė įranga.
 • Norėdami gauti daugiau puikių koregavimo įrankių, peržiūrėkite mūsų specialųjį paslaugų ir įrankių centrą.
Geriausi „Windows 10“ registrų valikliai

„Windows“ yra sudėtinga operacinė sistema, tačiau ji sudėtinga tik dėl to, kad ją galima pritaikyti atsižvelgiant į jos elgesį.

„Windows“ sistemoje galite praktiškai viską pakeisti - taip pat dėl ​​to ji gali patirti tiek daug atakų. Taigi, kur „Windows“ saugo visus šiuos nustatymus? Registre.

Bet kai turite tiek daug dalykų, kuriuos galite sekti, registras po kurio laiko gali tapti gana netvarkingas - čia atsiranda registro valytojų.

Šis sąrašas pateks į geriausius „Windows 10“ registro valymo įrenginius. Taip pat galite perskaityti mūsų įrašą, kuriame parodome, kaip ištaisyti sugadintą registrą sistemoje „Windows 10“.


Kokios yra geriausios „Windows 10“ registro valymo, taisymo ir optimizavimo priemonės?

 1. Restoro
 2. Pažangi sistemos priežiūra
 3. Registro taisymas
 4. Išmintingas registro valiklis
 5. „Iolo“ sistemos mechanikas
 6. CCleaner

Dabar pereikime sąrašą ir pažiūrėkime, kuris registro valiklis atitinka jūsų poreikius.

Reklama

Kaip išvalyti registrą?

Restoro (rekomenduojama)

Mūsų sąrašo papildymas yra programinė įranga, kuri ne tik pašalina kenkėjiškų programų padarytą žalą, bet ir pašalina pačią kenkėjišką programą.

Tai veikia efektyviai tikrinant kompiuterį, ar nėra klaidų ir pažeidimų, lyginant jį su duomenų baze, ir nedelsiant išsprendžia problemas.

Be to, galima nustatyti, kad programa nuolat stebėtų jūsų sistemą, tokiu būdu užtikrinant apsaugą realiuoju laiku nuo bet kokių galimų grėsmių ir taisant sugedusius registrus bei failus nuo jų atsiradimo.

Be taisymo aspekto, „Restoro“ taip pat veikia kaip efektyvus kompiuterio optimizavimo įrankis, leidžiantis mėgautis „WIndows 10“ sistema taip, lyg būtumėte ką tik ją įdiegę.

Apskritai, naudojant šį įrankį, jūsų kompiuteris nebebus užšaldytas ir staiga sustos, o tokios klaidos kaip „Blue Screens of death“ taps praeitimi.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Aptinka pavojingas svetaines ir blokuoja prieigą prie jų
 • Atkuria didžiausią jūsų kompiuterio našumą
 • Pakeiskite sugadintus „Windows“ failus
 • Atkuria ir pakeičia DLL failus
 • Pašalina kenkėjiškų programų grėsmes
 • Laisva brangaus disko vieta
 • Ištaisyti virusų pažeidimus
 • Ištaisykite klaidų pranešimus
 • Optimizuokite registrą
 • Techninės įrangos remontas

Trumpai tariant, jei norite antivirusinio įrankio, registro ir DLL taisymo priemonės bei kompiuterio optimizavimo priemonės, susidedančių į vieną efektyvią ir intuityvią programą, turite viską, ko reikia „Restoro“.

Restoro

Restoro

Atkurkite, taisykite ir optimizuokite savo kompiuterį naudodami šią „viskas viename“ programinę įrangą, kuri rūpinasi visais jūsų poreikiais. Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Išplėstinė „SystemCare“

Išplėstinė „SystemCare“ yra bene geriausiai atrodanti programinė įranga šiame sąraše, kalbant apie sąsajos dizainą. Nors pačioje programinėje įrangoje yra daugybė funkcijų, vienintelė mums aktuali dalis yra „ Registry Clean“ įrankis.


Jei jums reikia stebėti registro pakeitimus sistemoje „Windows 10“, patikrinkite geriausius šio straipsnio įrankius.


Jei nesate per daug išmanantis technologijas, šis įrankis jums puikiai tinka, nes sąsają yra labai paprasta suprasti ir ji yra greita, nesvarbu, kiek klaidų turi jūsų registras.

Tai taip pat leidžia automatiškai išjungti arba iš naujo paleisti kompiuterį, kai bus atliktas valymas, taip pat reikia automatinių atsarginių kopijų.

Išplėstinė „SystemCare Pro“

Išplėstinė „SystemCare Pro“

Išvalykite registrą ir pašalinkite nereikalingus raktus, kad padidintumėte kompiuterio našumą iki 200%! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

Registro taisymas

Registro taisymas yra įrankis, panašiai kaip ir kiti sąraše esantys, jis nuskaito jūsų registrą ir nurodo, ar yra klaidų, ir jei yra, jis bandys jas ištaisyti.


Šiame naudingame straipsnyje patikrinkite geriausią „Windows 10“ registro ieškiklio programinę įrangą.


Kuo tai skiriasi nuo kitų įrankių, tai detalių, kurias jis parodo apie klaidas, skaičius.

Tai gali tiksliai pasakyti, kas yra negerai, todėl jums lengviau nuspręsti, ar norite ką nors padaryti.

Nuskaitymo greitis įspūdingas, o rezultatai išsamūs.

Registro taisymas

Registro taisymas

Saugiai nuskaitykite, išvalykite ir taisykite neteisingus registro įrašus naudodami „Registry Repair“! Nemokamai apsilankykite svetainėje

Išmintingas registro valiklis

Išmintingas registro valiklis

„Wise Registry Cleaner“ turi paprastą ir išvaizdžią sąsają, kuri veikia gerai ir per jūsų registrą eina greičiau nei dauguma kitų šiame sąraše esančių programų.


Negalite redaguoti registro sistemoje „Windows 10“? Peržiūrėkite mūsų vadovą, kad greitai išspręstumėte problemą!


Taip pat galite suplanuoti registro nuskaitymus, todėl jis protingai tikrins jūsų registrą kiekvieną kartą ir praneš, jei ką reikia išvalyti.

Be to, jis automatiškai sukurs jūsų registro atsarginę kopiją, jei kas nors nepavyktų.

Gaukite „Wise Registry Cleaner“

IOLO sistemos mechanikas

Šis įrankis yra ne tik kompiuterio stiprintuvas ir procesų optimizavimo įrankis, bet ir valo, taiso bei optimizuoja jūsų registrą.

Visą procesą sudaro du dideli žingsniai: automatinis registro problemų taisymas (valymas, optimizavimas ir problemų aptikimas) ir automatinis registro fragmentacijos problemų taisymas.

Registras yra svarbus „Windows OS“ komponentas, todėl jo veikimas ir švarumas užtikrins, kad su juo nekils jokių problemų. „IOLO System Mechanic“ yra įrankis, kuris gali jums padėti.

Gaukite IOLO sistemos mechaniką

CCleaner

„CCleaner“ yra populiariausias įrankis valyti registrą. Pati programinė įranga nėra specialiai sukurta tik norint išvalyti registrą, tačiau ji yra viena geriausių priemonių tai padaryti.

Prieš ką nors darydamas, jis automatiškai sukurs jūsų registro atsarginę kopiją, kad galėtumėte ją atkurti, jei nutiktų kas nors blogo.

„CCleaner“ taip pat yra nešiojama programinė įranga, todėl jums net nereikia jos įdiegti. Jis taip pat pateikiamas su mokama versija, kuri gali stebėti jūsų kompiuterį realiuoju laiku.

Gaukite nemokamą „CCleaner“ leidimą


Stebėkite „Windows“ registro pakeitimus kaip tikras technikas naudodamiesi šiais puikiais įrankiais!


Tai buvo 6 geriausi „Windows 10“ prieinami registro valymo įrenginiai.

Tiesą sakant, kuo ilgiau naudosite savo kompiuterį, tuo daugiau netvarkos pavers „Windows“ registras, todėl tam tikru momentu jo valymas tampa būtinu. Priešingu atveju jūsų kompiuteris tampa labai lėtas naudoti.

Koks jūsų mėgstamiausias įrankis norint išlaikyti kompiuterį šviežią ir greitą? Pasidalykite savo patirtimi su mumis per toliau pateiktą komentarų skyrių.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Registry Cleaners“

 • Ar „Windows 10“ turi įmontuotą registro valymo priemonę?

Deja, ne. „Microsoft“ nepalaiko registro valymo priemonių naudojimo.

 • Kodėl verta pirkti registro valymo priemonę, kai yra daugybė nemokamų alternatyvų?

Daugumoje nemokamų registro valiklių gali būti šnipinėjimo programų, reklaminių programų ar virusų. Jei nuspręsite įdiegti nemokamą registro valymo priemonę, taip pat apsvarstykite galimybę pridėti gerą antivirusinę priemonę.

 • Ar turėčiau pabandyti rankiniu būdu išvalyti savo registrą?

Trumpai tariant, ne. Registras yra sistemos failas, kuriame yra svarbios informacijos apie jūsų kompiuterį, ir jis pagal nutylėjimą nesaugo atsarginių kopijų.


Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2020 m. Balandžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Rugpjūčio mėn., Kad būtų šviežesnis, tikslus ir visapusiškas.