„Windows 10“ paleisties aplankas [vieta, prieiga, elementai]

 • Skirtuke „Užduočių tvarkytuvės paleidimas“ pateikiama pakankamai įžvalgų apie tai, kokios tiksliai yra programos, paleidžiamos paleidžiant. Bet šis įrankis praverčia tik tikrinimo tikslais, ir jums reikės rasti kitų būdų, kaip pridėti programas, pavyzdžiui.
 • Tai galite padaryti pridėję programinę įrangą tiesiai į aplanką „Startup“. Jei įdomu, kaip jį rasti, neieškokite daugiau, mes jums tai sutvarkėme čia.
 • Patikrinkite daugiau patogių pataisymų mūsų „Windows 10“ vadovuose.
 • Nesidrovėkite patyrinėti „Tutorials Hub“, kad gautumėte daugiau techninių gudrybių ir patarimų.
kur yra paleisties aplanko langai 10

„Windows 10“ užduočių tvarkyklės įrankyje yra paleidimo skirtukas. Tai yra numatytasis „Windows 10“ paleisties tvarkytuvas, kuriuo vartotojai gali išjungti paleisties programinę įrangą.

Tačiau skirtuke „Užduočių tvarkytuvas“ nėra jokių galimybių vartotojams pridėti programas prie paleisties. Taigi, kai kurie vartotojai gali ieškoti paleidimo nustatymų programinės įrangos languose, kad pridėtų naujų programų prie sistemos paleidimo.

Vis dėlto „Windows 10“ yra „Startup“ aplankas, prie kurio vartotojai gali pridėti programas ir failus. Visa to aplanko programinė įranga ir programos bus paleistos automatiškai, kai paleidžiama „Windows“. Tas aplankas palaidotas pakatalogių serijoje.

Todėl kai kuriems vartotojams gali kilti klausimas, ar jie jį tiksliai rado.

Kur yra „Windows 10“ paleisties aplankas?

Daugumai vartotojų „Startup“ aplankas yra šiuo adresu:

C:UsersAppDataRoamingMicrosoftWindowsStartMenuProgramsStartup

Taip pat yra antrasis visų naudotojų paleisties aplankas, kuris turėtų būti:

C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsStartup

Kaip atidaryti paleisties aplanką su paleidimu

Kaip matote, visas „Startup“ aplanko kelias yra šis:

C:UsersUSERNAMEAppDataRoamingMicrosoftWindowsStartMenuProgramsStartup

Vartotojai turės pakeisti USERNAME savo tikruoju vartotojo abonemento vardu ir įvesti tą kelią į „File Explorer“. Tuo keliu bus atidarytas aplankas, rodomas momentinėje nuotraukoje, esančioje žemiau.

Tačiau geriau atidaryti „Startup“ aplanką naudodami „Run“. Norėdami tai padaryti, paspauskite „Windows“ klavišą + R spartusis klavišas. Tada teksto laukelyje Vykdyti įveskite shell: startup . Tai atidarys aplanką „Startup“, kai vartotojai paspaus mygtuką Gerai .

Norėdami atidaryti visų vartotojų paleisties aplanką, įveskite shell: common startup skiltyje Run ir spustelėkite OK .

Kaip pridėti programinę įrangą į paleisties aplanką

„File Explorer“ atidarę aplanką „Paleidimas“, vartotojai dabar gali pridėti naujų programos nuorodų į sistemos paleidimą. Be to, vartotojai į tą aplanką taip pat gali įtraukti failų nuorodas.

Tada aplanke „Startup“ esantys failai paprastai bus atidaryti naudojant numatytąją programinę įrangą. Taip vartotojai gali pridėti sparčiuosius klavišus prie „Windows“ paleisties aplanko.

 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią vietą aplanke „Startup“ ir pasirinkite New > Shortcut .

 • Spustelėkite mygtuką Naršyti, kad atidarytumėte langą tiesioginėje apačioje esančioje momentinėje nuotraukoje.

 • Pasirinkite programą arba dokumentą, kurį norite įtraukti į paleistį, ir paspauskite mygtuką Gerai .
 • Paspauskite mygtuką Kitas .
 • Tada paspauskite mygtuką Baigti . „Startup“ aplanke dabar bus pasirinkta programinė įranga ar failas.
 • Programa, esanti aplanke „Startup“, bus atidaryta iš naujo paleidus „Windows“.

Kaip pašalinti programinę įrangą iš paleisties aplanko

Vartotojai gali pašalinti programas iš „Startup“ aplanko jas ištrindami. Norėdami tai padaryti, pasirinkite tame aplanke esančią programą ir spustelėkite mygtuką Ištrinti . Tai tikriausiai ištrins nuorodą į šiukšliadėžę.

Vartotojai taip pat gali paspausti sparčiuosius klavišus „Ctrl + A“, kad pasirinktų visus sparčiuosius klavišus aplanke „Paleistis“. Tada paspauskite „File Explorer“ mygtuką „ Delete “, kad juos ištrintumėte. „Windows 10“ skirtuke „Užduočių tvarkytuvė“ paleidimas taip pat bus pateiktos programos, kurias vartotojai įtraukė į aplanką „Paleistis“.

Todėl vartotojai gali išjungti programas su ta priemone, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami užduočių juostą ir pasirinkdami Užduočių tvarkyklę .

Spustelėkite to įrankio lange skirtuką Pradėti. Tada vartotojai gali pasirinkti reikiamą programą ir spustelėti Išjungti .

Pastaba: „Windows 7“ užduočių tvarkyklėje nėra skirtuko „Pradėti“. Tačiau „Win 7“ vartotojai gali atidaryti paleisties tvarkyklę įvesdami „ msconfig“ į „Run“ ir spustelėdami Gerai . Tada sistemos konfigūracijos lange pasirinkite „Startup“ skirtuką.

„Windows 7“ vartotojai gali atžymėti to skirtuko elementų žymės langelius, kad paleisdami išjungtumėte programas. Taigi, taip vartotojai gali pridėti naują programinę įrangą ir failus į „Windows“ paleisties aplanką.

Tačiau šio aplanko užpildymas sulėtins sistemos paleidimą. Daugybė paleidimo programinės įrangos taip pat išeikvos sistemos išteklius. Todėl nepridėkite per daug dalykų į aplanką.


Taigi, šie sprendimai turėtų padėti tinkamai valdyti paleidimo aplanką. Praneškite mums, jei radote juos naudingus, paspausdami toliau pateiktą komentarų skyrių.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Windows 10“ paleidimo aplanką

 • Kaip atidaryti „Startup“ aplanką?

Naudodami „WinKey + R“ derinį, iškvieskite langelį Vykdyti ir įveskite vieną iš šių komandų, kad atidarytumėte aplanką „Paleidimas“: „ shell“: „startup“ arba „ shell“: „common startup“ , po to - „Enter“ klavišas.

 • Kur yra „Startup“ aplankas?

Visas „Startup“ aplanko kelias yra šis: C:UsersUSERNAMEAppDataRoamingMicrosoftWindowsStartMenuProgramsStartup

Pastaba: „USERNAME“ reikšmę turėsite pakeisti tikruoju vartotojo abonemento vardu.

 • Kas yra „Startup“ aplankas?

„Startup“ aplankas yra įmontuota „Windows“ funkcija (pirmą kartą pristatyta sistemoje „Windows 95“), leidžianti vartotojams nustatyti tas konkrečias programas ir programas, kurios bus automatiškai paleistos paleidus „Windows“.

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2019 m. Vasario mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Gegužės mėn.