14 geriausių etikečių spausdinimo programinės įrangos, sukuriančios nuostabų dizainą

 • Visuotinai pripažįstama, kad etiketės iš tikrųjų gali atskirti ieškomą produktą nuo gaminio, kuris ant lentynos sėdi vienas
 • Etiketės taip pat naudojamos atliekant asmenines, su organizacija susijusias užduotis, pvz., Efektyviau tvarkant CD biblioteką
 • Jei jau tobulinote savo dizainą, jums reikės patikimo etikečių spausdintuvo, kad jūsų projektai būtų įgyvendinti
 • Sužinokite daugiau apie spausdinimo sprendimus mūsų skyriuje „Spausdinimas“
etikečių spausdinimo programinė įranga

Etiketės yra puikus būdas tvarkingai tvarkyti ir tvarkyti savo medžiagą, ar tai būtų kompaktiniai diskai, DVD, knygos ar kita medžiaga.

Tačiau dauguma žmonių vis tiek naudoja veltinį ar žymeklį rašydami ant etikečių, o tai gali būti nelengva užduotis, jei turite daug ką pažymėti. Štai kodėl etikečių spausdinimo programinė įranga yra labai rekomenduojama atlikti šį darbą.

Etikečių spausdinimo programinė įranga ne tik atima vargo, kai ant kiekvienos etiketės reikia rašyti ranka, bet ir sutaupo daugiau laiko bei sumažina jūsų stresą.

Neteisingos etikečių spausdinimo programinės įrangos pasirinkimas, ypač komercinėse ar pramoninėse aplinkose, turi neigiamų pusių, todėl turite gauti tinkamą.

Mes patikrinome geriausią etikečių spausdinimo programinę įrangą, kuri palengvins spaudimą ir sutaupys darbo valandas, o čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.

 1. „Adobe Spark“
 2. Disketch Disk Label
 3. Canva
 4. Aulux
 5. „Label Factory Deluxe“
 6. „BarTender“
 7. Akustika
 8. Diskų žymeklis 7
 9. „NiceLabel“
 10. Patogus etikečių gamintojas
 11. Etiketė Džiaugsmas
 12. „Avery“ dizainas ir spausdinimas
 13. „Papilio“ etikečių padėjėjas
 14. „Inkscape“

Geriausia nemokama etikečių spausdinimo programinė įranga, skirta „Windows 10“

1. „Adobe Spark“ (redaktoriaus pasirinkimas)Adobe kibirkštys

Kai kalbama apie grafinį dizainą, jokiu būdu negalite suklysti pasirinkdami „Adobe“ produktą. Žinoma, jie specializavo savo produktus į įvairias šakas, o jei jūs ieškote kažko, kas sukurtų logotipą, tada „Adobe Spark“ tai, ko jums reikia.

Kalbant apie tai, kaip lengva naudoti, tada vienintelis būdas gali būti dar paprasčiau, jei prenumeratą sudarytų grafikos dizaineris, kuris atliktų projektus už jus.

Tiesą sakant, jis yra firminis ir reklamuojamas kaip dizaino įrankis ne dizaineriams, nes daugelis funkcijų yra automatinės ir „atspėja“, ką bandėte padaryti.

Kalbant apie įvairovę, nesvarbu, kam bandote sukurti logotipą, nes šablonų meniu yra nepaprastai įvairus, ir jūs netgi galite naudoti jį kaip starterį ir jį iš ten modifikuoti.

Be to, palaikomas vaizdo dizainas ir integracija su kitais „Adobe“ produktais daro tai nepaprastai puikia priemone, ypač tiems, kuriems reikia sukurti sudėtingus projektus, kuriems reikalingas visas „Adobe Creative Suite“.

Argumentai už:

 • Nepaprastai lengva naudoti
 • Daug šablonų
 • Integruojamas su „Adobe Fonts“ ir „Adobe Stock“ prenumeratomis
 • Intuityvi vartotojo sąsaja

Minusai:

 • Daugybė šablonų yra už mokamos sienos

Gaukite nemokamą „Adobe Spark“


2. Disketch Disc Label

Pagrindinis „Disksketch Label Maker“ langasLabai efektyvi etikečių kūrimo ir spausdinimo programa yra NCH „Disketch Disc Label“ programinė įranga.

Šis įrankis leidžia lengvai ir greitai sukurti profesionalias etiketes ir viršelius. Pasirinkite iš pateiktų šablonų ir suasmeninkite etiketes su savo nuotraukomis ir meno kūriniais.

Svarbios funkcijos:

 • Etikečių atvaizdus ir tekstą lengva tvarkyti ir formatuoti
 • Įdėkite tekstą ir vaizdus ant sluoksnių
 • Gausus teksto stilių pasirinkimas
 • Lengvai formatuokite, keiskite jo dydį ir sulygiuokite tekstą

Etikečių spausdinimas taip pat leidžia spausdinti ant lipnių etikečių arba tiesiai ant spausdinamų diskų. Jei po ranka neturite spausdintuvo, galite eksportuoti failus ir siųsti juos į netoliese esančią spaustuvę. Prieš spausdindami galite rankiniu būdu pakoreguoti puslapio spausdinimo padėtį, o tai yra labai šaunu paskutinės minutės retušavimo manipuliacijoms.

Atsisiųskite dabar „Disketch Label“


3. Canva

drobės logotipasJei ieškote paprastumo savo dizainui ir pačiam projektavimo procesui, jums reikės tokio įrankio kaip „Canva“. Jis naudojasi visomis funkcijomis, kurių galite tikėtis iš į logotipą orientuoto grafinio dizaino įrankio, neužgriozdindamas vartotojo sąsajos per daug įrankių, apie kuriuos galbūt nieko nežinote.

Be to, jis turi daugybę šablonų, iš kurių galima rinktis, todėl jūsų kūrybinės galios jokiu būdu nebus jaučiamos dėl išteklių trūkumo.

Kalbant apie galutinius rezultatus, dizainai visada yra švarūs, linkę būti supaprastinti, nors drąsesni dizainai yra įmanomi naudojant tinkamus šriftų, spalvų, šablonų ir vaizdų derinius.

Jums nereikės patirties naudojant tokią programinę įrangą, nes ji ypač skirta platesnėms masėms, norinčioms sukurti atsitiktinius logotipus, pavyzdžiui, tuos, kuriuos galite pamatyti „Facebook“ ar „Twitter“ prekiaujamuose produktuose.

Puikus šios programos pardavimo taškas yra tai, kad ji yra labai draugiška senesnėms sistemoms, nepaisant grafinio dizaino įrankių reputacijos. Tai leis net tiems, kurie neturi žaidimų platformų ar darbo stočių, kasdienį dizainą kurti iš savo namų nešiojamojo kompiuterio.

Argumentai už:

 • Ateina su 30 dienų bandymu
 • Ilgalaikiai abonementų planai yra ypač naudingi
 • Daugybė šablonų, iš kurių galima rinktis
 • Intuityvi sąsaja

Minusai:

 • Sunku sukurti originalų dizainą, nes dauguma klientų laikosi tų pačių šablonų

Išbandykite „Canva free“


Redaktoriaus pastaba: Šis straipsnis tęsiamas kitame puslapyje. Jei jus domina kita spausdinimo programinė įranga ir įrankiai, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.