NUSTATYTI: „Microsoft Office“ neatidaro [Word, Excel, PowerPoint]

 • Paprastai, kai nepavyksta paleisti programos, ji pateikia klaidos pranešimą, pranešdama vartotojui, kas vyksta. Šiuo atveju „Microsoft Office“ paprasčiausiai neatsidaro.
 • Norėdami sužinoti, kur yra problema, galite atlikti kelis veiksmus. Jie apima užduočių tvarkyklės atidarymą arba saugaus režimo naudojimą.
 • Taip pat turėtumėte apsilankyti šiame „Microsoft Word“ skyriuje ir mėgautis geriausiais šios „Office“ programos privalumais.
 • Jei dar nesate, naudokite greitus mūsų „Windows 10“ trikčių šalinimo centro sprendimus.
Pataisykite „Microsoft Office“ neatidarymą

„Windows 10“ vartotojai pranešė apie problemą, susijusią su „Microsoft Office“ 2010 ir 2013 versijomis, kai tokie produktai kaip „Word“, „Excel“ ar „PowerPoint“ nebus atidaryti ir negrąžins klaidų ar raginimų.

„Windows 10“ vartotojų pateiktose ataskaitose „Microsoft Office“ rinkinys tam tikrą laiką veikė puikiai ir be aiškios priežasties skirtingų „Office“ komponentų spartieji klavišai nustojo paleisti programą.

„Microsoft Office“ negrąžino klaidos ir nedavė jokio raginimo, kai pasirodė ši problema. Tikimės, kad atlikdami toliau nurodytus veiksmus sugebėsite išspręsti savo problemas.

Ką daryti, jei „Microsoft Office“ neatsidaro?

 1. Atidarykite „Task Manager“
 2. Eikite į šaltinį
 3. Naudokite saugųjį režimą
 4. Pataisykite arba įdiekite iš naujo
 5. Įdiekite „Windows“ naujinimus
 6. Pašalinkite „Windows“ naujinimus
 7. Išjungti priedus
 8. Įsitikinkite, kad „Office“ yra suaktyvinta
 9. Pašalinkite „Word“ registro raktus
 10. Pašalinkite senas spausdintuvo tvarkykles

1. Atidarykite „Task Manager“

taisyti-ofisu-neatverti-langai-8 (2)

Jei bandėte atidaryti „Microsoft Office Word“ (pavyzdžiui) iš „Windows 10“ kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio ir jis nieko nepadarė, pabandykite atidaryti „Task Manager“.

Paspauskite „ Ctrl“ + „Shift“ + Esc arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite užduočių juostą ir pasirinkite „Užduočių tvarkyklė“. Pažvelkite į atidarytas programas arba  skirtuke Išsami informacija , kur ją rasite kaip WINWORD.EXE .

Jei matote procesą ten, tai reiškia, kad „Windows 10“ mano, kad programa atidaryta, ir nieko nedarys. Tokiu atveju pabandykite sukurti naują dokumentą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Redaguoti .

Kai kuriais atvejais šis metodas pasirodė esąs naudingas ir gali jums padėti.


Negalite atidaryti užduočių tvarkyklės? Nesijaudinkite, mes turime jums tinkamą sprendimą.


2. Eikite į šaltinį

„Microsoft Office“

Jei „Microsoft Office“ spartieji klavišai nieko nedaro, kai bandote juos paleisti, gali būti, kad kyla problemų dėl pačios nuorodos ir tikrojo vykdomojo failo, kurį jis turėtų atidaryti, ryšio.

Priklausomai nuo įdiegtos „Office“ versijos, turėtumėte juos rasti vienoje iš šių vietų:

 • C: Programos failai „Microsoft OfficeOffice“
 • C: Programos failai (x86) „Microsoft OfficeOffice“

Pabandykite paleisti reikiamą įrankį iš čia, jei jis veikia, tada buvo kaltas jūsų spartusis klavišas. Sukurkite naują naudojamų „Office“ komponentų nuorodą ir pakeiskite sugedusius.

Jei „Office“ spartusis klavišas neveikia sistemoje „Windows 10“, pažiūrėkite į šį naudingą vadovą, kad lengvai išspręstumėte problemą.


3. Naudokite saugųjį režimą

naudokite saugųjį režimą

„Office“ produkto paleidimas saugiuoju režimu yra gana paprastas, kaip tai buvo ankstesnėse „Windows“ versijose.

Tiesiog atidarykite „ Run“  įrankį („Windows“ klavišas + R) ir įveskite produkto pavadinimą, kurį norite sekti / saugus .

Pvz., Jei norite atidaryti „Microsoft Excel“ saugiuoju režimu, įveskite „ Excel“ / seifą . Daugiau informacijos apie „Office“ produktų atidarymą saugiuoju režimu galite rasti čia.

Saugus režimas neveikia „Windows 10“? Neišsigąskite, šis trumpasis vadovas padės jums įveikti paleidimo problemas.


4. Pataisykite arba įdiekite iš naujo

taisyti-ofisu-neatidaryti-langai-8 (1)

Galiausiai, jei neturite kito sprendimo, pabandykite naudoti taisymo funkciją. Tai galite pasiekti atidarydami Valdymo skydą -> Programos ir funkcijos -> raskite „Microsoft Office“ ir viršutiniame meniu pasirinkite Keisti .

Pasirodžiusiame lange pasirinkite Taisyti ir vykdykite vedlį. Jei tai neišsprendžia problemos, turėtumėte pašalinti „Microsoft Office“ ir atlikti naują diegimą.

Daugiau informacijos apie „Microsoft Office“ pašalinimą ir įdiegimą galite rasti čia.


Ar negalite suremontuoti „Office“? Peržiūrėkite šį nuoseklų vadovą, kuris vėl padės jūsų „Office“ veikti.


5. Įdiekite „Windows“ naujinimus

„Microsoft“ per „Windows Update“ reguliariai išleidžia „Microsoft Office“ (ir kitų vidinių funkcijų bei programų) naujinimus.

Taigi, jei jūsų dabartinė „Office“ versija yra kažkaip sutrikusi, yra tikimybė, kad naujas atnaujinimas ją pataisys. Tai nebūtinai turi būti „Office“ naujinys.

Galbūt kai kurios kitos jūsų kompiuteryje įdiegtos funkcijos trukdo „Office“ ir neleidžia prie jos prisijungti. Abiem atvejais įdiegus naujus naujinimus problema gali būti išspręsta.

Norėdami įdiegti naujausius naujinimus savo kompiuteryje, tiesiog eikite į „ Settings“> „Update & Security“ ir patikrinkite, ar nėra naujinimų.

Jei kyla problemų atidarant programą „Nustatymas“, peržiūrėkite šį straipsnį, kad išspręstumėte problemą.


Ar kyla problemų atnaujinant „Windows 10“? Peržiūrėkite šį vadovą, kuris padės greitai juos išspręsti.


6. Pašalinkite „Windows“ naujinimus

 1. Eikite į nustatymus.
 2. Dabar eikite į „ Atnaujinimai ir sauga“ > „ Windows“ naujinimas.
 3. Eikite į Atnaujinimų istorija> Pašalinti naujinimus.
 4. Dabar raskite naujausią „Office“ naujinimą, įdiegtą jūsų kompiuteryje (galite rūšiuoti naujinimus pagal datą), dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir eikite į „Pašalinti“.
 5. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

Dabar padarykime visiškai priešingą ankstesniam sprendimui. Jei problema pradėjo reikštis atnaujinus „Office“ paketą, galite lengvai pašalinti naujausius naujinimus ir sužinoti, ar tai išsprendžia jūsų problemą.


7. Išjunkite priedus

išjungti priedus

 1. Atidarykite varginančią programą.
 2. Eikite į Failas> Parinktys .
 3. Spauskite papildinius, ir tada išjungti visus papildinius.
 4. Iš naujo paleiskite programą ir paleiskite ją neįjungę jokių priedų.

Kartais sugadinti priedai gali užblokuoti jūsų „Word“ / „Excel“ / „PowerPoint“ atidarymą bet kokio dokumento.

Kadangi negalite tiksliai žinoti, kuris priedas sukelia problemą, rekomenduojame pašalinti visus juos ir vėl įdiegti po vieną.

Tokiu būdu galėsite sužinoti, kuris iš jų sukelia problemų. Užduotis užima daug laiko, tačiau iš tikrųjų neturi per daug pasirinkimų.


8. Įsitikinkite, kad „Office“ yra įjungta

įsitikinkite, kad „Office“ yra įjungta

Jei jūsų „Microsoft Office Suite“ kopija nėra autentiška, negalėsite atidaryti jokios „Office“ programos. Techniškai galėsite normaliai atidaryti bet kurią programą, tačiau nieko negalėsite su ja padaryti.

Negalite kurti naujų dokumentų, atidaryti ir redaguoti esamų dokumentų. Tai tik tuščias apvalkalas. Taigi, įsitikinkite, kad „Office“ tinkamai įjungtas, ir bandykite dar kartą prisijungti.


Neveikia „Microsoft Office“ aktyvinimo vedlys? Greitai peržiūrėkite šį straipsnį, kad tinkamai suaktyvintumėte „Office“.


9. Pašalinkite „Word“ registro raktus

Registro redaktorius

 1. Eikite į „Search“, įveskite regedit ir atidarykite registro rengyklę.
 2. Eikite į vieną iš šių kelių:
  • „Word 2002“: HKEY_CURRENT_USERSprograminė įranga „MicrosoftOffice10.0WordData“
  • „Microsoft Word 2003“: HKEY_CURRENT_USERSprograminė įranga „MicrosoftOffice11.0WordData“
  • „Word 2007“: HKEY_CURRENT_USERSprograminė įranga „MicrosoftOffice12.0WordData“
  • „Word 2010“ : HKEY_CURRENT_USERSprograminė įranga „MicrosoftOffice14.0WordData“
  • „Microsoft Word 2013“: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice15.0Word
  • „Word 2016“: „ HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice16.0Word“
 3. Dabar tiesiog spustelėkite duomenų klavišą ir ištrinkite jį.
 4. Iš naujo paleiskite kompiuterį.

Jei turite problemų su „Word“ atidarymu, pabandysime ištrinti kai kuriuos registro raktus. Tikimės, kad programa veiks ir po to.

Negalite pasiekti registro rengyklės? Viskas nėra taip baisu, kaip atrodo. Peržiūrėkite šį paprastą vadovą ir greitai išspręskite problemą.


10. Pašalinkite senas spausdintuvo tvarkykles

pašalinti senas spausdintuvo tvarkykles

Galiausiai, kai kurie vartotojai taip pat pranešė, kad įdiegus senas spausdintuvo tvarkykles jūsų „Windows 10“ kompiuteryje „Microsoft Office“ neveikia.

Tokiu atveju rekomenduojame perskaityti šiame straipsnyje išsamias instrukcijas, kaip ištrinti senas spausdintuvo tvarkykles.

Viskas apie tai. Mes tikrai tikimės, kad bent vienas iš šių sprendimų padėjo išspręsti „Microsoft Office“ problemą.

Jei turite komentarų, klausimų ar pasiūlymų, tiesiog praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

Be to, nepamirškite, kad ši problema dažniausiai kyla naudojant „Microsoft Word“. Vis dėlto mes pateikiame išsamius sprendimus, taikomus visoms „Office“ programoms:

 • „Microsoft Word“ neatsidaro
  • Kartais bandant atidaryti bet kurį „Word“ dokumentą gaunamas tas pats rezultatas: jūs tiesiog negalite praleisti atidaryto mėlyno langelio.
 • „Word“ dokumentai neatidaromi
  • Vartotojai dažnai skundžiasi, kad dukart spustelėti „Word“ dokumentą (.doc arba .docx) yra nenaudinga. Jie negali atidaryti „Word“ failo arba failo piktograma tuščia.
 • „Microsoft Office“ nebus atidaryta „Windows 10“
  • Dar daugiau galite susidurti su gaila situacija, kai „Office“ visiškai negali atsidaryti. Taikykite pirmiau pateiktus sprendimus ir patvirtinkite tą, kuris jūsų atveju yra sėkmingas.

Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Lapkričio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Birželio mėn., Siekiant šviežumo, tikslumo ir išsamumo.