„Movie Maker“, skirta „Windows 8“, „Windows 10“ [Parsisiųsti nuorodas]

„Movie Maker“, skirtas „Windows 10“

Nors vis tiek galite naudoti „Movie Maker“ sistemoje „Windows 8“, tačiau paleidus „Windows 8.1“, „Windows 10“ ji pakeista „Movie Moments“ programa.

filmų kūrėjų langai 8

Kaip daugelis iš jūsų jau žino, „Microsoft“ nusprendė neįtraukti tam tikrų funkcijų į „Windows 10“, „Windows 8.1“. Viena iš šių funkcijų buvo „Windows Movie Maker“, leidžianti vartotojams kurti savo vaizdo failus su nuotraukomis, filmais ar kita laikmena ir pridėti prie jo tam tikrus efektus.

Nors nėra „Windows Movie Maker“, skirtos „Windows 10“, „Windows 8“ integruotai į operacinę sistemą, vartotojai vis tiek gali ją atsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteriuose. Produktą galima nemokamai atsisiųsti iš „Microsoft“ svetainės ir įdiegti bet kuriame kompiuteryje, kuriame veikia „Windows 8“ arba „Windows 10“, „Windows 8.1“.

  • SUSIJEDS: Geriausios „Windows 10“ filmų programos, kurias galite atsisiųsti dabar

Atsisiųskite ir įdiekite „Windows Movie Maker“ į „Windows 10“, „Windows 8“

atsisiųsti-filmų kūrėjas-windows-8

Jei norite atsisiųsti ir įdiegti „Windows Movie Maker“ bet kuriame „Windows 10“, „Windows 8“ ir „Windows 8.1“ įrenginyje, jums tereikia apsilankyti „Microsoft“ svetainėje ir atsisiųsti diegimo programą (arba galite spustelėti šią tiesioginę „Movie Maker“ atsisiuntimo nuorodą) ). Tai išsaugos failą pavadinimu „ wlsetup-web.exe “ jūsų kompiuteryje. Kai paleisite šį failą, jis jūsų įrenginyje įdiegs .NET Framework 3.5, nes būtina įdiegti „Movie Maker“.

Pastaba: jei jūsų kompiuteryje yra .NET Framework 3.5.1, ji bus tiesiogiai diegiama „Movie Maker“

Kai procesas prasidės, pamatysite atidarytą „Windows Live Essentials“ diegimo programą ir turėsite galimybę įdiegti kai kurias kitas funkcijas į „Windows 8“, „Windows 10“ kompiuterį. „Windows Live Essentials“ lange pamatysite dvi jums prieinamas parinktis: įdiekite visus šio paketo įrankius arba pritaikykite diegimą ir pridėkite tik jums reikalingus įrankius. Jei norite tik „Movie Maker“, turėtumėte pasirinkti pastarąjį.

filmų kūrėjas-langams-8-langams-8.1

Pasirinkę tai, ką norite įdiegti, tereikia spustelėti mygtuką „ Įdiegti “. Palaukite, kol procesas bus baigtas, ir spustelėkite „ Uždaryti “. Dabar „Windows 8“ arba „Windows 8.1“, „Windows 10“ kompiuteryje turėsite „Windows Movie Maker“.

Kaip matote, procesas yra labai paprastas ir tam nereikia nieko, išskyrus veikiantį interneto ryšį ir porą minučių jūsų laiko. Dabar galite pradėti kurti vaizdo įrašus naudodami „Movie Maker“ sistemose „Windows 10“, „Windows 8“.

Ar yra „Movie Maker“ „Windows 10“ atsisiuntimo nuoroda?

ATNAUJINIMAS:  Gaila, „Windows Movie Maker“ nebegalima atsisiųsti. Žinoma, yra daugybė svetainių, leidžiančių atsisiųsti senesnes programos versijas. Tačiau „Microsoft“ paaiškina, kad šios svetainės nesiūlo tikrojo.

Be to, Redmondo milžinas įspėja vartotojus, kad atsisiuntimo nuorodose gali būti kenkėjiškų programų, virusų ir kitų panašių grėsmių. Taigi, geriausias sprendimas yra vengti spustelėti atsisiuntimo nuorodą. Vietoj to galite kurti filmus naudodami „Windows 10“ nuotraukų programą arba naudoti trečiosios šalies filmų programinę įrangą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausią filmų kūrimo programinę įrangą, kurią galite naudoti „Windows 10“, peržiūrėkite šį sąrašą.

Susijusios istorijos, kurias reikia patikrinti:

  • Ši „Windows 10“ filmų programa veikia kaip jūsų pačių filmų duomenų bazė
  • Scenarijų rašymo programinė įranga: geriausios priemonės filmų scenarijams rašyti
  • Redaguokite filmus ir klipus naudodami nemokamą „Windows Video Editor Master“ programą

Redaktoriaus pastaba: Šis pranešimas iš pradžių buvo paskelbtas 2013 m. Liepos mėn. Ir nuo to laiko buvo visiškai atnaujintas ir atnaujintas dėl šviežumo, tikslumo ir išsamumo.