Atsisiųskite „Microsoft Security Essentials“

„SecurityApplication“ / „Free“ / „Windows“, „Windows 7“ / 4.10 versija. 209.0 / Atsisiųsti dabar

Apsaugoti kompiuterį nuo internetinių grėsmių, pvz., Kenkėjiškų programų ir virusų, yra nepaprastai svarbu, o statyti internetinį saugumą dėl efektyviai neveikiančios programinės įrangos yra laiko gaišimas.

Štai kodėl „Microsoft“ sukūrė savo antivirusinę programinę įrangą pavadinimu „Microsoft Security Essentials“, kuri yra viena iš populiariausių antivirusinių programų praeityje.

„Microsoft Security Essentials“ sistemos reikalavimai

  • Operacinė sistema: „ Windows Vista“ (1 ar 2 pakeitimų paketas), „Windows 7“
  • Procesorius : 1,0 GHz taktinis arba didesnis
  • Atmintis : 1 GB ar didesnė RAM
  • Disko vieta : 200 MB
  • Interneto ryšys : reikalingas norint įdiegti ir atsisiųsti naujausias virusų ir šnipinėjimo programų duomenų bazes
  • Interneto naršyklė :
    • „Windows Internet Explorer 6.0“ arba naujesnė versija.
    • „Mozilla Firefox 2.0“ arba naujesnė versija.

Ekrano nuotraukos

‹›
‹›

Mūsų apžvalga

Argumentai "už"
Labai mažas poveikis sistemos ištekliams
Automatinių naujinimų integruota funkcija
Skelbimų nėra
Diegimo procese nėra „bloatware“
Minusai
Negalima pakeisti atnaujinimų laiko
Nepatikimi nuskaitymo laiko intervalai
Jei praleidote naujinį, užtruks nuo 48 iki 72 valandų, kol atnaujinimas bus priverstinai įdiegtas

„Microsoft Security Essentials“ yra nemokama antivirusinė programinė įranga, skirta apsaugoti jūsų kompiuterį nuo kompiuterio virusų, šnipinėjimo programų, „rootkit“ ir kitų internetinių grėsmių.

Pirmoji šios programinės įrangos versija buvo išleista 2009 m., Ji palaikė „Windows XP“ ir visas naujesnes „Windows“ versijas. Kaip ir daugelis kitų antivirusinių įrankių, šis taip pat suteikia tokio paties tipo apsaugą, tikrindamas kompiuterį realiuoju laiku, stebėdamas atsisiųstus failus dėl virusų.

„Microsoft Security Essentials“ buvo sukurtas kaip „Windows Live OneCare“ ir „Windows Defender“ pakaitalas ankstesnėse „Windows“ versijose. Jei ši programinė įranga aptinka kenkėjišką programinę įrangą, vartotojo bus paprašyta atlikti veiksmus. Jei vartotojas per 10 minučių nepasirenka jokio veiksmo, programa atliks numatytąjį veiksmą ir susidoros su grėsme.

Verta paminėti, kad „Microsoft Security Essentials“ sulaukė teigiamų atsiliepimų dėl supaprastintos vartotojo sąsajos, nemokamos programinės įrangos licencijos ir mažo išteklių naudojimo. Tačiau vartotojai nebuvo patenkinti jo apsaugos įvertinimu. Palyginti su kitais antivirusiniais įrankiais, „Microsoft Security Essentials“ pasiekė prastesnių rezultatų nei konkurentai.

Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių įrankių, „Microsoft Security Essentials“ neapima ugniasienės apsaugos, tačiau vis tiek pavyko pasiekti didžiulį populiarumą visame pasaulyje. Dėl šio fakto bėgant metams pasirodė kenkėjiški „Microsoft Security Essentials“ klonai.

⇒  Perskaitykite visą palyginimo apžvalgą: „Microsoft Security Essentials“ ir geriausi trečiųjų šalių antivirusiniai įrankiai

„Microsoft“ vis dar kuria šį įrankį, o naujausia stabili versija buvo išleista vasario mėnesį. Kadangi tai yra toks populiarus įrankis, nusprendėme jį išbandyti ir sužinoti, ar jis veikia „Windows 10“.

Kaip jau minėjome anksčiau, „Microsoft Security Essentials“ buvo sukurtas kaip „Windows Defender“ pakaitalas ankstesnėse „Windows“ versijose, nes „Windows Defender“ apsaugojo reklamines ir šnipinėjimo programas tik iki „Windows 8“.

Tai reiškia, kad „Microsoft Security Essentials“ veikia tik senesnėse operacinėse sistemose, išskyrus „Windows 8“ ir „Windows 10“. Sužinokite daugiau apie oficialaus „Microsoft Security Essentials“ palaikymo pabaigą.

Tiek „Windows 10“, tiek „Windows 8“ naudoja „Windows Defender“ kaip numatytąją antivirusinę programinę įrangą, o kadangi „Windows Defender“ naudoja tuos pačius antivirusinius apibrėžimus kaip ir „Microsoft Security Essentials“, tai reiškia, kad „Windows Defender“ yra „Microsoft Security Essentials“ perėmėja.

Kaip įdiegti „Microsoft Security Essentials“ sistemoje „Windows 10“?

Kai bandysite įdiegti „Windows Security Essentials“ sistemoje „Windows 10“, gausite klaidos pranešimą, kuriame teigiama, kad jau turite įdiegtą „Windows Defender“ ir siūlo tą patį apsaugos lygį kartu su kai kuriomis naujomis funkcijomis, kurių nėra „Windows Security Essentials“.

„Windows Defender“ yra iš anksto įdiegta kartu su „Windows 10“ ir veikia automatiškai kiekvieną kartą paleidus kompiuterį. Šis įrankis siūlo apsaugą realiuoju laiku, tačiau jis taip pat yra su naršyklės integracija, kuri nuskaito failus prieš juos atsisiųsdama. Deja, ši funkcija nepalaiko trečiųjų šalių naršyklių ir šiuo metu ji veikia tik su „Internet Explorer“ ir „Microsoft Edge“.

Verta paminėti, kad „Windows Defender“ išsijungs, jei turite trečiųjų šalių antivirusinę programinę įrangą, kad išvengtumėte trukdžių. Tokiu atveju apskritai negalėsite paleisti „Windows Defender“, todėl turėkite tai omenyje.

„Windows Defender“ siūlo deramą apsaugą iš dėžutės, tačiau daugeliu atvejų geresnė apsauga turėtų būti trečiųjų šalių antivirusinė programinė įranga.

Norėdami patikrinti „Windows Defender“ konfigūraciją, tiesiog paspauskite „ Windows“ klavišą + S , įveskite gynėją ir rezultatų sąraše pasirinkite „ Windows Defender“ .

Jei turite įdiegtą trečiosios šalies antivirusinę programą, turėtumėte pamatyti pranešimą, kad „Windows Defender“ yra išjungtas.

Vienintelis būdas vėl įgalinti „Windows Defender“ yra visiškai pašalinti trečiųjų šalių antivirusinę programinę įrangą - ir tai gali būti ne pats geriausias sprendimas, ypač jei turite aukščiausios kokybės antivirusinės programos licenciją.

„Microsoft Security Essentials“ negalima įdiegti „Windows 8“ ar naujesnėse versijose, nes ji pakeista „Windows Defender“.

„Windows Defender“ gali būti tinkama antivirusinė programinė įranga, tačiau jei turite įdiegtą kitą trečiųjų šalių antivirusinę programinę įrangą, „Windows Defender“ iš viso negalėsite naudoti.

„Microsoft Security Essentials“ funkcijų apžvalga

  • „Windows“ užkardos integracija

    „Microsoft Security Essentials“ yra visiškai integruota su vietine „Windows“ užkardos paslauga.

  • „Rootkit“ ir realių grėsmių apsauga

    Visiškas branduolio stebėjimas dėl bet kokių nepageidaujamų pokyčių, naudojant įdiegtas prieš slaptas technologijas.

  • Realaus laiko apsauga

    Apsauga visą parą gali identifikuoti grėsmes ir jas izoliuoti, kol tampa problema jūsų sistemoje.

  • Sistemos nuskaitymas

    Ši funkcija įgalina tiek planuotą, tiek pagal pareikalavimą ir siūlo 3 nuskaitymo parinktis: greitas nuskaitymas , visas nuskaitymas ir pasirinktinis nuskaitymas

  • Sistemos valymas

    Įspėjimai pasirodys, jei programinė įranga ras kokią nors galimą grėsmę, suteikdama galimybę pasirinkti iš Karantinas , Pašalinti ir Leisti .

  • Dinaminio parašo paslauga

    Patikrinkite įtartinas programas prieš paleisdami jas į savo sistemą, taip numatydami programos bandomus atlikti pakeitimus.

Visos specifikacijos

Programinės įrangos versija
4.10. 209,0
Licencija
Laisvas
Kūrėjas
„Microsoft“

Microsoft Saugumo Pagrindai

Parsisiųsti dabar
  • „Windows“
  • Windows 7
  • Antivirusas