6 geriausi „Windows 10“ atminties valikliai

  • Atminties valymo programos padeda padidinti kompiuterio našumą, ištrindamos sugedusius failus ir dubliuodamos turinį
  • Mūsų geriausias sąrašas padės jums įsigyti tinkamą kompiuterio optimizavimo programą
  • Operatyviosios atminties optimizavimo programinė įranga yra ypač naudinga tiems, kurie pasikliauja daug atminties naudojančiomis programomis, tokiomis kaip vaizdo redagavimo įrankiai ar žaidimai
  • Patikrinkite mūsų optimizavimo ir valymo centrą, kad gautumėte daugiau apžvalgų ir populiariausių sąrašų
„Windows 10“ atminties valiklis

Kai perkate naują kompiuterį, jis prikrautas jums nereikalingų daiktų, kurie gali užimti atmintį ir padaryti jį lėtesnį, o visiškai nauja mašina paprastai neturėtų taip elgtis.

Visi nori kompiuterio, kuris greitai paleidžia ir vykdo operacijas maksimalia talpa, neatsižvelgiant į mašinos markę ar kainą. Tačiau jūs negalite išvengti lėtos kompiuterio problemos, nes tai įvyks laikui bėgant arba net kai tik įkelsite failus iš kietojo disko ar kito atminties įrenginio.

Galite naudoti „Microsoft“ „Windows“ atnaujinimo įrankį, kuris išvalo visas programas ir palieka jūsų kompiuterį nesugadintą, tačiau yra ir kitų stipresnių įrankių, kurie yra skirti tik tam, kad jūsų kompiuteris galėtų atkurti griovelį ir dirbti taip, lyg ką tik būtų atstatytas gamyklinis nustatymas.

Atminties valikliai yra programos, tikrinančios jūsų kompiuterį ir pašalinančios keblias vietas, defragmentuojant standųjį diską, taisant registrą ir atlaisvinant atmintį, atsikratant nereikalingų ir pasikartojančių elementų jūsų kompiuteryje, tačiau yra ir tokių, kurie yra dar daugiau.

Reklama

geriausia atminties valymo programinė įranga, skirta „Windows 10“

Restoro (redaktoriaus pasirinkimas)

„Restoro“ yra universalus įrankis, skirtas beveik bet kokio tipo „Windows“ problemoms ir kenkėjiškų programų grėsmėms išspręsti. „Restoro“ gali pašalinti sugedusius failus, ištrinti pasikartojantį turinį, ištaisyti arba atkurti pradinius registro parametrus, ištaisyti DLL failus ir daug daugiau.

Tai yra vienas iš lengviausių naudoti iki šiol išbandytų kompiuterio taisymo įrankių, tereikia įdiegti programą, paleisti pradinį nuskaitymą ir leisti „Restoro“ atlikti savo darbą.

Programa taip pat gali spręsti problemas, susijusias su reklamine programine įranga, išpirkos programa, virusais ir kenkėjiškų programų pašalinimu. Tai yra viena iš efektyviausių priemonių atkurti „Windows“ sistemą, o tai įmanoma dėl didžiulės oficialių „Windows“ registro failų duomenų bazės, kurią gauna „Restoro“.

Viena tikrai naudinga funkcija yra stebėjimas realiuoju laiku, kuris pastebi problemas ir jas išsprendžia kelyje.

Apskritai, „Restoro“ yra viena geriausių investicijų, kurią galite padaryti, kad saugiai pataisytumėte ir atkurtumėte „Windows“ OS arba padidintumėte kompiuterio našumą išvalydami atmintį.

⇒ Gaukite „Restoro“ čia

„IObit Advanced SystemCare“ (siūloma)

atminties valiklis, skirtas „Windows 10“

Naujo kompiuterio pirkimas paprastai yra vienas iš sprendimų, kuriuos galvoja vartotojai, bandydami susidoroti su lėtu kompiuteriu, ir niekas neveikia. Laimei, yra stipresnių sprendimų, kurie gali sutaupyti jūsų pinigų, pavyzdžiui, investuoti į atminties valymo įrenginį, pvz., „IObit“.

Ši programa atlieka sistemos taisymą jūsų kompiuteryje, išvalo jūsų registrą giliau, nei galite įsivaizduoti, prideda optimizavimą realiuoju laiku ir yra prieinama, jei atsižvelgsite į jo teikiamą aukščiausios kokybės našumą.

„IObit Advanced SystemCare“ yra „Free“, „Pro“ ir „Ultimate“ tipo.

„IObit Advanced SystemCare Free“ funkcijos apima pagrindinę apsaugą, atsarginių kopijų kūrimą ir atkūrimą, sistemos optimizavimą, privatumo apsaugą, o jos „Speed ​​Up“ funkcija atsikrato nepageidaujamų failų, o fragmentuoja registrą.

„IObit Advanced SystemCare Pro“ turi daug papildomų funkcijų, tokių kaip apsauga nuo kenkėjiškų programų ir sistemos optimizavimas realiuoju laiku, be nemokamos versijos.

Kita vertus, „Ultimate Advanced SystemCare“ apima saugos įrankius, kurie apsaugo jūsų sistemą nuo naujų kenkėjiškų programų ir kitų grėsmių.

Tai yra puikus „Windows 10“ atminties valiklis, tačiau jį galima naudoti tik trijuose kompiuteriuose, o tai gali būti sudėtinga, kai yra keli kompiuteriai. Priešingu atveju jis įdiegiamas gana greitai ir jį atsisiųsti nereikia amžinai.

Dėl „IObit Advanced SystemCare“ patobulinto kompiuterio našumo gausite jautresnį ir greitesnį kompiuterį.

⇒ Atsisiųskite dabar „Advanced System Care 11“

„Iolo“ sistemos mechanikas (siūloma)

atminties valiklis, skirtas „Windows 10“

Šis „Windows 10“ atminties valymo įrenginys yra suderinamas su „Windows“ versijomis iš XP ir naujesnių versijų, be to, jis yra santykinai įkainotas, tačiau, skirtingai nuo kitų „IObit“, šis leidžia įdiegti keliuose kompiuteriuose, neatsižvelgiant į jų skaičių, tačiau ne komerciniam naudojimui.

Tarp įrankių, kuriuos galite paleisti, kad atnaujintumėte kompiuterį ir atlaisvintumėte atmintį, yra mygtukas „Repair Now“, kuris rodomas aptikus problemą. Spustelėjus jį, paleidžiamas konkrečiai problemai reikalingas taisymo įrankis.

Kitas įrankis yra CRUDD (dažniausiai nereikalingi arba nereikalingi lėtintuvai ir destabilizatoriai). Tai pašalina nereikalingus failus, kurie užstringa jūsų kompiuteryje ir pašalina visas papildomas programas, įdiegtas kartu su programomis, kurias pridedate prie savo kompiuterio.

Kiti įrankiai yra „LiveBoost“, skirtas padidinti jūsų procesorių ir RAM, taip pat „ActiveCare“, kuris atlieka jūsų sistemos analizę ir taisymą. Taip pat galite gauti kovos su kenkėjiškomis programomis įrankį, jei atnaujinsite „Iolo System Mechanic Pro“.

Taip pat gausite „ PowerSense“, kuri automatiškai koreguoja maitinimo parametrus ir procesoriaus režimus jūsų kompiuteryje, „ PC Accelerator“, kuris sulygina programos failus kietajame diske, „AcceleWrite“, kad organizuotumėte, kaip duomenys rašomi jūsų atminties įrenginiuose, „ IntelliStatus“ , rodantį informaciją apie jūsų RAM ir kietąjį diską, ir stabilumo apsauga, kuri sustabdo grėsmes sistemai.

Unikali savybė yra „Privacy Shield“ rinkinys, privatumo įrankis, skirtas „Windows 10“, kuris apsaugo jūsų asmeninius duomenis nuo priverstinio rinkimo ir bendrinimo. Naudodami šį įrankį, galite keliais pelės paspaudimais išjungti „Windows 10“ paslaugas, kurios dalijasi „WiFi“, renka naršymo įpročius ir kitą informaciją.

„Iolo System Mechanic“ padidina jūsų kompiuterio greitį, pašalina išpūstas programas, ištaiso problemas, atsisako ir apsaugo jūsų privatumą ir saugumą, todėl jūsų kompiuteris jaučiasi lyg naujas.

„Phoenix 360“ yra išsamus paketas, kurį sudaro 7 programinės įrangos produktai, įskaitant „Iolo System Mechanic“. Jei jus domina, tikrai turėtumėte pasinaudoti dabartine nuolaida nuo 79,95 iki 39,95 USD .

⇒ Gaukite „Phoenix 360“ paketą: sistemos mechanikas + privatumo apsauga + kenkėjiškų programų žudikas - 50% nuolaida

⇒ Pirkite dabar „System Mechanic Pro“

  • TAIP PAT SKAITYKITE: Pataisykite: „MEMORY_MANAGEMENT“ klaida sistemoje „Windows 10“

„Ashampoo WinOptimizer“

atminties valiklis, skirtas „Windows 10“

Jei norite greitesnės ir stabilesnės kompiuterinės sistemos, tada „ Ashampoo WinOptimizer“ yra puikus pasirinkimas, nes ji atlaisvina jūsų sistemą nuo nepageidaujamų duomenų, be to, turi galingus modulius, kurie padeda ištaisyti klaidas ir padidinti kompiuterio našumą.

Šis „Windows 10“ atminties valiklis turi vieno paspaudimo optimizavimo įrankį, kuris atmeta kietuosius diskus, taiso sugadintus sparčiuosius klavišus ir pašalina nepageidaujamus slapukus ar naršymo istoriją. Be to, jis valdo nereikalingas paslaugas ir automatinio paleidimo įrašus, kad atmestų jūsų procesorių ir atmintį kitiems procesams vykdyti.

Naudodamasis defragmentavimo įrankiu ir galimybe visam laikui ištrinti failus, jūsų kompiuteryje yra visas priežiūros ir optimizavimo paketas. Tačiau jūs tiesiog gaunate tris licencijas, kurios gali būti labai ribojančios, jei yra keli kompiuteriai, nebent gausite šeimos plėtinio planą, kuris pridės dar penkias licencijas.

Taip pat kartu su „Ashampoo“ atminties valytuvu yra atsarginių kopijų tvarkyklė ir užduočių planavimo priemonė, tačiau ji neturi darbalaukio valdiklio, tokio kaip „Iolo“, kuris leidžia jums žvilgtelti per sistemos informaciją iš pirmo žvilgsnio. Norėdami patikrinti savo kompiuterio būklę, turite atidaryti visą programą.

    ⇒ Atsisiųskite „Ashampoo WinOptimizer 15“ dabar nemokamai

  • TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip išspręsti atminties nutekėjimą sistemoje „Windows 10“

„PGWare“ sukurtas „SuperRam“

atminties valiklis, skirtas „Windows 10“

„PGWare“ kuria naujoviškus programinės įrangos produktus, sukurtus taip, kad būtų lengva naudoti ir pritaikyti jūsų pačių gyvenimui. Tai apima jų „SuperRam“ atminties valiklį, skirtą „Windows 10“, kurį atsisiųsti iš karto ir pateikiamos su nemokamomis bandomosiomis versijomis, kurias galite naudoti, kad patikrintumėte prieš pilną diegimą.

„SuperRam“ leidžia jums rasti pernelyg didelę RAM naudojimo veiklą kompiuteryje prieš jį išvalant, nes kartais „Windows“ gali būti gana lėta, todėl šis įrankis labai greitai atlieka darbą.

Įdiegus „SuperRam“, jis pasirūpins pačiu atminties valymo ir RAM praplovimo darbu, kuris gali prasidėti trumpai, tačiau tai atlikus jūsų kompiuterio našumas bus silpnesnis. Neigiama yra tai, kad valymas ar praplovimas gali užtrukti ilgai, tačiau tai pagaliau padeda.

Jis taip pat nuolat veikia jūsų kompiuterio fone, o kai jūsų kompiuteris pasiekia tam tikrą slenkstį, „SuperRam“ atlaisvina kompiuterio atmintį, taigi programos veikia greičiau ir pasiekia fizinę atmintį.

Privalumai, kuriuos gaunate iš šio įrankio, yra spartesnės programos, kompiuterio valdymas, nuolatinis atminties valymo įrankis, veikiantis fone, ir begalinė atmintis.

Atsisiųskite „PGWare“ „SuperRam“

  • TAIP PAT SKAITYKITE: Išspręskite: „Jūsų kompiuteryje trūksta atminties“ sistemoje „Windows 10“, 8.1 arba 7

Koshy John („DiskMax“)

atminties valiklis, skirtas „Windows 10“

Koshy John „ DiskMax “ yra „Windows 10“ atminties valymo priemonė, padedanti iš kompiuterio ištrinti nenaudingus šlamšto failus ir kitus nereikalingus duomenis, kurie sunaudoja jūsų atmintį ir diską, taip sulėtindami jūsų mašiną.

Tai paprasta ir paprasta naudoti, be to, jūs viską kontroliuojate. Joje taip pat yra keturi analizės tipai: greita , standartinė , išsami ir išsami , išdėstyta pagal jų ypatybes.

Tai, kas jums patiks šiame įrankyje, yra tai, kad jis atlieka visą darbą. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra atsakyti į klausimą kiekvieną kartą, kai bandote ištrinti elementą, kitaip galite pažymėti, kad įrankis prisimintų.

Jos ypatybės yra automatinis šiukšliadėžės ištuštinimas, vartotojo istorijos ir laikinų failų ar slapukų išvalymas, talpyklos išvalymas, registro įrašų pašalinimas, įvykių žurnalų išvalymas, gilus nuskaitymas ir failų pertvarkymas bei daug daugiau.

Atsisiųskite „Koshy John“ „DiskMax“

Pasiruošę atlaisvinti vietos kompiuteryje? Praneškite mums, kurį „Windows 10“ atminties valiklį negalite laukti, palikdami komentarą žemiau esančiame skyriuje.

DUK apie atminties programinės įrangos valymą

  • Koks yra geriausias kompiuterio RAM valiklis?

Mes rekomenduojame „Restoro“ kaip geriausią RAM valymo priemonę ir kaip geriausią, kai reikia išspręsti kompiuterio problemas.

  • Kaip atlaisvinti atmintį kompiuteryje?

Galite rankiniu būdu pašalinti failus ir programas, tačiau tai greičiausiai paveiks kai kuriuos registro failus, ypač ištrinant programas, todėl geriausia naudoti specializuotą programinę įrangą.

  • Ar „Microsoft“ turi registro valymo priemonę?

Deja, „Microsoft“ neturi integruoto registro valiklio.