Geriausia 5 programinė įranga, skirta atidaryti EPS failus

 • Sukūrę savo darbą grafikos ir dizaino programinėje įrangoje, gali reikėti išsaugoti ir perkelti vaizdą į kitą kompiuterį su kita operacine sistema
 • Kiekvienam grafikos profesionalui svarbu turėti programinę įrangą, palaikančią šį failo formatą, todėl ji palengvina dizaino kūrimo modifikavimo ir vizualizavimo procesą
 • Pateikiame geriausią funkcijų turinčią programinę įrangą, palaikančią daugybę failų formatų, įskaitant .EPS, kad galėtumėte atidaryti ir modifikuoti savo darbą neprarasdami jo kokybės
 • Šis įrašas yra įtrauktas į mūsų failų atidarymo centrą, todėl drąsiai sužinokite daugiau apie tai, kaip atidaryti nežinomus failų tipus
Kaip atidaryti EPS failus

EPS failas yra grafikos failo formatas, išsaugotas „Encapsulated PostScript“ formatu. EPS failai paprastai naudojami meno nuotraukoms, tokioms kaip piešiniai, logotipai ar daiktai, išsaugoti.

Be to, jis taip pat yra standartinis failo formatas, perduodantis vaizdo duomenis tarp skirtingų operacinių sistemų. Šiuos failus naudoja skirtingos grafikos ir dizaino redagavimo programos, palaikančios formatą.

Tačiau tada palaikoma grafikos programinė įranga naudojama šiems EPS failams konvertuoti į PDF, JPG ir PNG failų formatus. Šiame vadove pabrėžiama geriausia programinė įranga, palaikanti šį failo tipą ir gali būti naudojama modifikuoti EPS formatą sistemoje „Windows 10“.

Reklama

Kaip atidaryti EPS failus „Windows 10“

Tai yra specialus formatas, kurio negalima tiesiog atidaryti jūsų OS. Norint atidaryti EPS failus „Windows 10“ kompiuteryje, jums reikės atskiros grafikos projektavimo programinės įrangos. Čia yra geriausia grafinio dizaino programinė įranga, kurią galima naudoti norint atidaryti EPS failus „Windows 10“.

Kaip atidaryti EPS failą sistemoje „Windows“?

„Adobe Illustrator“

„Adobe Illustrator“ yra populiari ir plačiai naudojama piešimo programa, kurią dizaineriai naudoja kurdami ir redaguodami vektorinę grafiką. Tai galingas įrankis, kurį galima naudoti norint atidaryti EPS failus „Windows 10“ kompiuteryje.

Ši programinė įranga naudoja vaizdinius žemėlapius, o ne taškinius žemėlapius, kad padarytų vaizdus, ​​leidžiančius keisti ir pertvarkyti piešinį neprarandant kokybės. „Illustrator“ yra pramonės standartas kuriant logotipus, skaitmeninį meną ir piešinius.

Be to, „Adobe Illustrator“ palaiko daugybę grafinių failų formatų, tokių kaip SVG, DWG, PDF, FXG ir ypač EPS.

Daug funkcijų turinti grafinė programinė įranga yra būtina „Windows 10“ vartotojams, kurie kasdien sąveikauja su EPS failais ir taip kuria tvarkingą, profesionalios kokybės grafinį turinį.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Platus tipų rinkinys nuostabiai tipografijai
 • Visiškas vektorinis palaikymas neribotam mastelio keitimui
 • 100X drobė didelio formato projektams kurti
 • Dizaino peržiūros galimos perteikti realiuoju laiku
 • Žingsnis po žingsnio, programėlės programoje ir įkvepiantis turinys, kad galėtumėte pradėti
„Adobe Illustrator“

„Adobe Illustrator“

Atidarykite ir redaguokite EPS failus naudodami brangiausią pasaulyje vektorinės grafikos programinę įrangą. 20,99 USD per mėn. Apsilankykite svetainėje

Adobe Photoshop

„Adobe Photoshop“ yra populiariausia grafikos redagavimo programa, naudojama visame pasaulyje. Ši pramonės standarto programinė įranga pirmiausia naudojama redaguoti grafinius ir skaitmeninius vaizdus. „Photoshop“ galima naudoti EPS failams atidaryti „Windows 10“ kompiuteriuose.

„Photoshop“ turi unikalų pleistro įrankį, kuris automatiškai pašalina dėmeles iš dizaino, ir turinio supratimo funkciją, kuri suderina jūsų darbo aplinką su aplinkinėmis vietomis, pašalindama nepageidaujamas nuotraukas iš savo darbo projekto.

Be to, įrankis taip pat palaiko įvairius dokumentų ir vaizdų formatus, tokius kaip SVG, DWG, PDF ir ypač EPS failus.

Šis įrankis leidžia lengvai redaguoti ir modifikuoti EPS failus leidžiant pritaikyti vaizdą, spalvą, dydį ir kitus daugybę patobulinimų.

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Profesionalūs nuotraukų redagavimo įrankiai (apkarpyti, pašalinti, keisti dydį, pridėti spalvų, efektų ir dar daugiau)
 • Neribotas sluoksnių ir kaukių pasirinkimas bei įvairūs galimi teptukai
 • Automatiškai išsaugokite savo darbą debesyje, kad galėtumėte jį pasiekti bet kur ir bet kada
 • Sukurkite greitus ir tikslius pasirinkimus naudodami objekto pasirinkimo įrankį
 • „Adobe Camera Raw“ patobulinimai
Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Tvarkote EPS failus? Tai nėra geriausios pasaulyje vaizdo ir grafinio dizaino programinės įrangos problema! 20,99 USD per mėn. Apsilankykite svetainėje

„Adobe Acrobat Reader“

„Reader“ praktiškai yra PDF sinonimas - ryšys tarp šių dviejų yra taip giliai įsišaknijęs, kad paprasčiausiai neįmanoma įsivaizduoti vieno be kito.

Tačiau šis galingas PDF įrankis palaiko daugybę failų formatų, įskaitant ne tokius įprastus EPS failus, kuriuos galite lengvai atidaryti naudodami „Reader“, paversdami juos nešiojamojo dokumento formatu. Žinoma, automatiškai.

„Adobe Acrobat Reader“ yra į bendradarbiavimą ir į produktyvumą orientuota programinė įranga, kurią galite pasiekti iš bet kur, visuose savo įrenginiuose, ir visada greitai pasiekti ryškiai atrodančius dokumentus.

Šis trumpas vadovas padės jums atidaryti EPS failus naudojant „Reader“:

 1. Eikite į meniu Failas
 2. Pasirinkite Sukurti PDF
 3. Tada pasirinkite parinktį: Iš failo
 4. Naršykite iki failo saugojimo vietos
 5. Pasirinkite Failas ir Atidaryti ir viskas!

Greitai pažvelkime į pagrindines jo savybes :

 • Konversijos įrankiai bet kokiam failui (EPS, JPG, PPT, XLS, DOC, net tinklalapiams ir dar daugiau) paversti PDF formatu
 • Suspaudimo įrankiai, skirti sumažinti failų dydį ir išvalyti brangų vietą standžiajame diske, neprarandant kokybės
 • PDF redagavimo įrankių rinkinys (skaidyti, sujungti, pasukti, ištrinti, apkarpyti, pertvarkyti, palyginti ir dar daugiau)
 • Nuskaitykite į PDF, spausdinkite į PDF, atrakinkite PDF, eksportuokite PDF į kitus failų formatus ir net redaguokite tekstą PDF rinkmenose
 • Galingos bendradarbiavimo funkcijos (bendrinimas, peržiūra, komentavimas, pildymas ir pasirašymas visuose įrenginiuose)
 • Nustatykite ir pašalinkite slaptažodžius bei leidimus
„Adobe Acrobat“

„Adobe Acrobat“

Atidarykite EPS failus per mažiau nei minutę naudodami garsiausią pasaulyje PDF įrankį! Nemokamas bandymas Apsilankykite svetainėje

„CorelDraw 2020 Suite“

„coreldraw“ grafikos paketas 2020 WR

„CorelDraw“ yra „Corel“ sukurtas grafikos rinkinys. Šis grafinis rinkinys susideda iš įvairių įrankių, tokių kaip „CorelDraw“, kuris yra vektorinio iliustratoriaus įrankis. „CorelDraw“ yra gera „Adobe Illustrator“ alternatyva, jei norite atidaryti EPS failus.

Be to, „CorelDraw“ naudojama kuriant ir modifikuojant vektorinę grafiką naudojant programinę įrangą, kurią sudaro didžiulė šriftų, šablonų ir vaizdų biblioteka, kuri gali būti naudojama jūsų dizainui pagerinti.

Programinė įranga palaiko daugiau nei 120 failų formatų, įskaitant populiarius formatus, tokius kaip „Word“ dokumentai ir fotoaparato failai.

Šis įrankis gali būti naudojamas EPS failams peržiūrėti, redaguoti ir modifikuoti naudojant iliustratoriaus įrankį, kuris yra ideali darbo sritis, leidžianti manipuliuoti šiuo grafiniu failu pagal jūsų pageidavimus.

Gaukite „Corel Draw“

„PaintShop Pro 2020“ (PSP)

„PaintShop Pro 2020“ atidaro .eps failus

Jei ketinate atidaryti EPS failus sistemoje „Windows 10“, kartu su išplėstiniu vaizdų redagavimu ir skaitmeninėmis nuotraukomis; „PaintShop Pro“ pasižymi daugybe funkcijų.

Šis įrankis apima pažangias redagavimo funkcijas, paketinį vaizdų apdorojimą, HD vaizdo įrašų generavimą, žiniatinklio publikavimą ir sluoksnių redagavimą.

„PaintShop pro“ leidžia jums paimti vaizdus iš savo sistemos ir paversti juos unikaliai skaitmeniniu būdu pakeistais, puikios kokybės vaizdais. Be to, jis palaiko daugiau nei 100 failų formatų, įskaitant EPS formatą.

Galite greitai pakeisti EPS failo grafinio turinio toną, ryškumą ir spalvą naudodami kelis įmontuotus efektus.

Be to, šis įrankis taip pat leidžia jums sukurti paveikslėlių miniatiūras ir saugoti metaduomenis bei pasirinktines žymas. Taigi, „PaintShop Pro“ yra galingas grafikos įrankis, suteikiantis nuostabias nuotraukų redagavimo savybes.

⇒ Gaukite „PaintShop Pro“


Norite sužinoti, kaip ištrinti nuotraukų foną be specializuotos pašalinimo programinės įrangos? Pažvelkite į šį vadovą.


Šiame straipsnyje paminėtos programos buvo išbandytos sistemoje „Windows 10“, siekiant užtikrinti, kad jos galėtų atidaryti EPS failus.

Ar žinote kitų būdų, kaip atidaryti EPS failus „Windows 10“? Nedvejodami pasidalykite savo patirtimi su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje.