4 geriausi „Game Boy“ emuliatoriai, skirti „Windows 10“

Nuo 1989 m., Kai jis buvo pristatytas, „Game Boy“ padarė didžiulį ženklą vaizdo žaidimų pasaulyje. „Nintendo“ svajojo apie tą nešiojamąją žaidimų sistemą, kuri leis jiems padaryti proveržį. Ši svajonė išsipildė ir tai buvo sprogimas. „Game Boy“ tapo perkamiausiu visų laikų nešiojamuoju įrenginiu.

Jei planuojate lipti į nostalgijos laivą ir pakartoti keletą mėgstamiausių žaidimų, geriausias būdas būtų naudoti „Windows“ emuliatorių. Paruošėme keletą emuliatorių, kurie leis tai padaryti „Windows“ kompiuteryje. Mes jau aptarėme „Sega Genesis“ ir „NES“ emuliatorius ir siūlome juos patikrinti taip pat, jei norėtumėte žaisti keletą žaidimų iš šių konsolių.


Geriausi „Windows“ žaidimų berniukų emuliatoriai

Šiame straipsnyje mes padėsime jums pasirinkti gerą „Windows“ kompiuterio emuliatorių, tačiau pirmiausia turėsite atkreipti dėmesį į keletą klausimų:

 • Kaip veikia „Game Boy“ emuliatorius?
 • Ar jis suderinamas su jūsų „Windows“?
 • Ar galite mėgautis draugais (daugelio žaidėjų)?
 • Ar tai leidžia pakeisti žaidimo parinktis?
 • Ar galite naudoti apgaulės kodus tame konkrečiame „Game Boy“ emuliatoriuje?
 • Ar už tai reikia mokėti?
 • Kuris „Game Boy“ emuliatorius palaiko periferinius įrenginius (vairasvirtes)?

Atsakymus į šiuos klausimus ir dar daugiau galite rasti aukščiau.

Įvertinimas (nuo 1 iki 5) Kaina Cheats leidžiama Daugelio žaidėjų Žaidimo parinkčių keitimas Paskutinis palaikymas
„Visual Boy Advance-M“ 5 Laisvas Taip Taip Taip 2017 m
TGB dvigubas 4.5 Laisvas Taip Ne Nėra 2016 m
KIGB „Gameboy“ emuliatorius 4 Laisvas Taip Taip Taip 2008 m
BGB 3.5 Laisvas Taip Taip Taip 2015 m

„Visual Boy Advance-M“

„Visual Boy Advance-M“ langai

Kalbant apie tam tikrų „Game Boy“ emuliatorių populiarumą, šis yra prieš kitus. Kodėl taip yra, galite paklausti? Du žodžiai: stabilumas ir suderinamumas. „Visual Bboy Advance-M“ apima daugumą pavadinimų, kuriuos galite sugalvoti. Be to, jis yra stabilus ir gerai veikia, jei mėgdžiojate „Game Boy“ arba „Game Boy Advance“ žaidimus. Galite individualizuoti savo žaidimo patirtį įvairiais būdais, o kai kurie iš jų yra:

 • Norėdami žaisti naudokite žaidimų pultą
 • Koreguokite žaidimo skiriamąją gebą
 • Paspartinti ar sulėtinti žaidimą

„Visual Boy Advance-M“ galima įsigyti nemokamai ir nėra jokių papildomų funkcijų, kurias turite atsisiųsti, kad galėtumėte ją paleisti. Galite atsisiųsti šią nuorodą.


TGB dvigubas

TGB dvigubi langai

Mes pristatėme „Visual Boy Advance“ kaip populiariausią emuliatorių su daugybe funkcijų. Tačiau „TGB Dual“ turi puikią parinktį, kurios nėra jokiame kitame emuliatoriuje. Galimybė vienu metu paleisti 2 ROM ir žaisti du skirtingus žaidimus. Pavyzdžiui, galite žaisti tiek „Pokemon Red“, tiek „Pokemon Blue“ ir tarp žaidimų prekiauti „Pokemon“. Jis palaiko „Game Boy“ ir „Game Boy Advance“ imitavimą, taip pat žaidimą internete su draugais. Be to, jis puikiai veikia „Windows 10“, nes emuliatorius reguliariai atnaujinamas.

TGB Dual emuliatorių galite gauti nemokamai, naudodamiesi šia nuoroda.


KIGB žaidimų berniukų emuliatorius

KIGB „Game Boy Emulator“ langai

KIGB yra vienas iš seniausių „Game Boy“ emuliatorių, tačiau vis tiek yra gera alternatyva abiem aukščiau paminėtoms galimybėms. Jis palaiko iki 4 grotuvų tame pačiame kompiuteryje. Be to, emuliatorius palaiko „Game Boy Printer“ parinktį, kuri buvo gana įdomi jos pristatymo metu. Kitas dalykas, kurį verta paminėti, yra šešėlinė galimybė ir palaikymas žaidžiant internetu. Blogai, kad ši puiki emuliacijos parinktis nebuvo atnaujinta nuo 2008 m., Tačiau vis tiek veikia išskirtinai gerai „Windows 10“.

Norėdami išbandyti šį emuliatorių, patikrinkite šią nuorodą.


BGB

BGB langų emuliatorius

BGB yra vienas gerai subalansuotas emuliatorius, leidžiantis mėgautis mėgstamais klasikiniais „Game Boy“ ir „Game Boy Advanced“ žaidimais. Jis pateikiamas derinimo parinktimi, todėl galite analizuoti arba pakeisti ROM ypatybes. Tai praverčia, jei norite naudoti žaidimų cheats ar dalyvauti ROM kūrimo procese. Be to, grafika ir garsas yra labai gerai optimizuoti, taip pat yra ir žaidimų pulto palaikymas.

Emuliacija puikiai veikia visose „Game Boy“ versijose, su daugiau nei 1000 išbandytų žaidimų. BGB buvo atnaujintas 2015 m., Todėl yra suderinamas su „Windows 10“.

BGB emuliatorių galite gauti iš šios nuorodos.


Tai buvo mūsų rekomendacijos geriausiam „Windows“ žaidimų berniukui. Kadangi „Pokemon Go“ nebėra dalykas, visi jūs, „Pokemon“ gerbėjai, galite išbandyti puikius „Game Boy“ pavadinimus, kurie išgarsino franšizę. Nesigailėsite.

Ar sutinkate su mūsų sąrašu? Koks jūsų mėgstamiausias visų laikų „Game Boy“ žaidimas? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

SUSIJUSIOS ISTORIJOS, KURIAS REIKIA TIKRINTI:

 • Kaip naudoti „Xbox One“ valdiklį „Windows 10“
 • 4 geriausia programinė įranga, skirta žiūrėti 360 laipsnių vaizdo įrašus sistemoje „Windows 10“
 • 12 populiariausių „Windows 10“ darbalaukio programų paleidimo priemonių
 • 10 geriausių laikmačio programų, skirtų „Windows 10“, kad padidintumėte jūsų produktyvumą
 • Kaip sukurti nešiojamas programas sistemoje „Windows 10“