6 geriausia šriftų tvarkymo programinė įranga, skirta „Windows 10“ [2020 vadovas]

 • Šriftų tvarkyklės yra nepaprastai naudingos diegiant ir tvarkant šriftus „Windows“ kompiuteryje, kad galėtumėte žaisti naudodami kelis šriftus ir šriftų stilius, ypač jei dirbate tipografijoje.
 • Žiniatinklyje yra daugybė šriftų tvarkyklių, tačiau geriausi išsiskiria intuityviomis ir išsamiomis funkcijomis, tokiomis kaip paieška didelėse šriftų kolekcijose ar šriftų organizavimas į skirtingas kategorijas.
 • Jei „Windows“ negali įdiegti šriftų, galite patikrinti mūsų paprastus sprendimus, pavyzdžiui, patikrinti sugadintus TTF failus.
 • Apsilankykite mūsų grafikos ir dizaino skyriuje, kad peržiūrėtumėte daugiau nuostabių vadovų!

Šriftų tvarkyklės programinė įranga leidžia efektyviau organizuoti dideles šriftų kolekcijas.

Geriausios šriftų tvarkyklės programos apima šriftų suaktyvinimo ir deaktyvavimo parinktis ir įrankius, jų sutvarkymą į bibliotekas ir grupes, glifų pavyzdžių peržiūrą ir spausdinimą, šriftų kolekcijų paiešką ir dar daugiau.

Šriftų tvarkyklė yra gana svarbus rinkinys visiems, kuriems reikia naudoti daugybę šriftų grafikai, dokumentams ir svetainių dizainui.

Tai yra keletas geriausių „Windows 10“ ir kitų platformų šriftų tvarkymo programinės įrangos.

Šriftų tvarkymo įrankiai, skirti „Windows 10“ kompiuteriams

„Adobe“ šriftai

„Adobe“ šriftai

Jei naudojate „Adobe Cloud“ darbalaukio programą, geriausias šriftų tvarkymo įrankis yra „Adobe Fonts“. Negana to, jūs taip pat gaunate neribotą prieigą prie daugiau nei 1000 šriftų, kuriuos galite naudoti savo projektuose.

Labai lengva naudotis „Adobe“ šriftų biblioteka. Pirma, jūs naršote galimų šriftų sąrašą, kad surastumėte tą, kuris geriausiai tinka jūsų dabartinio projekto krypčiai. Pasirinkę norimą naudoti šriftą, tiesiog naudokite perjungiklį, kad jį suaktyvintumėte.

Atminkite, kad „Adobe“ rekomenduoja pašalinti nebenaudojamus šriftus. Tokiu būdu optimizuosite „Adobe“ įrankių našumą, o šrifto meniu išliks gražus, švarus ir nedeklaruotas.

Kitos įdomios „Adobe Fonts“ funkcijos:

 1. Pažymėkite savo mėgstamus šriftus, kad juos rastumėte greičiau, kai kitą kartą reikės naudoti
 2. Peržiūrėkite savo šriftų istoriją
 3. Tvarkykite savo šriftus
 4. Kurkite pasirinktinius šriftus

⇒ Peržiūrėkite „Adobe Fonts“

Typografas (mūsų pasirinkimas)

„Typograf“ yra lengvas ir paprastas šriftų tvarkytuvas, kuriame pateikiama išsami įdiegtų „TrueType“, „OpenType“, 1 tipo, sistemos, bitų žemėlapio ir spausdintuvo šriftų apžvalga.

Programinė įranga suderinama su „Windows“ platformomis nuo XP iki 10.

Jį galima įsigyti už 35 USD su nuolaidomis tūriui, o mėnesį galite išbandyti neregistruotą „Typograf“ versiją.

 • Atsisiųskite „Typograf“ nemokamai iš oficialios svetainės
 • Gaukite „Typograf“ pilną versiją

„Typograf“ yra šriftų tvarkyklė, turinti aiškų ir aiškų vartotojo sąsajos dizainą bei įvairius patogius šrifto įrankius ir parinktis.

Galite naudoti programinę įrangą, norėdami sukurti šriftų duomenų bazės archyvą, įdiegti ir pašalinti šriftus, tvarkyti juos naudodami rinkinius, atspausdinti iki 80 šriftų viename A4 puslapyje, peržiūrėti įvairius šriftų tipus ir palyginti šriftų lenteles.

Įrankis pateikia išsamias šrifto ypatybes, kurios apima failo duomenis, stilių, dizainerį, versiją, „Unicode“ simbolių rinkinį, šriftų klasifikaciją ir kitą informaciją.

Ši programinė įranga taip pat apima patogų įrankį, kuris ieško pasikartojančių šriftų, kad galėtumėte ištrinti dublikatus.

„FontBase“

„FontBase“ yra gana nauja programinė įranga, skirta 64 bitų „Windows 10/8/7“, „Linux“ ir „Mac“ platformoms. Šis šriftų tvarkytuvas leidžia redaguoti ir pritaikyti šriftus, taip pat juos tvarkyti.

Programinė įranga yra nemokama programa, kurią galite pridėti prie „Windows“, paspausdami mygtuką „ Atsisiųsti nemokamai “ šiame tinklalapyje.

Tiesioginis „FontBase“ teksto redagavimas iš tikrųjų išskiria šią programinę įrangą iš kai kurių kitų alternatyvų. Tai leidžia vartotojams pritaikyti šrifto stilių ir realiuoju laiku pateikia atliktus koregavimus.

„FontBase“ vartotojai gali suaktyvinti šriftus jų neįdiegę, palyginti šriftus prisegdami juos ir kurti mėgstamas šriftų kolekcijas.

Be to, tai taip pat leidžia greitai pasirinkti ir naudoti šriftus iš „Google“ šriftų kolekcijos.

Kadangi tai vis dar gana nauja programinė įranga, taip pat galite tikėtis daugybės atnaujinimų, kurie dar labiau patobulins „FontBase“.


Valdykite šriftus sistemoje „Windows 10“ kaip tikras ekspertas, naudodamiesi visišku vadovu!

„NexusFont“

nexusfont

„NexusFont“ yra labai įvertinta nemokama šriftų tvarkyklė, turinti patrauklų ir intuityvų vartotojo sąsajos dizainą bei efektyvią šriftų valdymo sistemą.

Programinė įranga suderinama su daugeliu „Windows“ platformų, be to, ji turi nešiojamą versiją, kurią galite pridėti prie USB disko.

Spustelėkite mygtuką „ Atsisiųsti “, skirtą „NexusFont“, šiame tinklalapyje, kad programinės įrangos diegimo programą išsaugotumėte sistemoje „Windows“.

Daugialypėje „NexusFont“ vartotojo sąsajoje kartu su šriftų biblioteka ir šrifto informacija rodomas jūsų šriftų sąrašas.

„NextFont“ lango viršuje esančioje įrankių juostoje galite pasirinkti spalvų, paryškinto, kursyvo, pabraukimo ir stiliaus šrifto formatavimo parinktis.

„NexusFont“ vartotojai gali greitai įdiegti ir pašalinti šriftus iš programinės įrangos kontekstinio meniu, rasti šriftų dublikatus ir net eksportuoti šriftus kaip vaizdus.

Taip pat galite suskirstyti pasirinktus šriftus į grupes „Nustatyti“ ir greitai filtruoti bei rūšiuoti šriftus, pridedant jiems žymų.

Taigi šioje programinėje įrangoje yra visų įrankių ir parinkčių, kurių greičiausiai reikės iš šriftų tvarkyklės.


Sukurkite savo šriftą naudodami šiuos šriftų generavimo įrankius!


„Lagaminas Fusion“

„Suitcase Fusion“ yra vienas iš pramonės standartų 64 bitų „Windows 10“, 8 ir 7 platformų šriftų tvarkyklių, palaikantis įvairius šriftų formatus.

Tai yra pramonės standarto programinė įranga, nes ji suderinama su „Adobe“ ir „QuarkXPress“ dizaino programomis. „Suitcase Fusion“ mažmeninė prekyba siekia 119,95 USD, o tai gali pasirodyti ne pati geriausia vertė.

Tačiau šioje programinėje įrangoje yra daugybė novatoriškų funkcijų, kurias gali suderinti nedaug kitų alternatyvių šriftų tvarkyklių; taip pat yra atskiras „Font Doctor“ paketas, kuris nustato sugadintus šriftus.

„Suitcase Fusion“ suteikia daug patogių šriftų tvarkymo įrankių ir parinkčių.

Programinė įranga leidžia jums organizuoti šriftus į įvairias bibliotekas, kurti rinkinius „Šriftų sąrašai bibliotekose“, aktyvuoti ir deaktyvuoti šriftus, išsaugoti paieškas, pasirinkti daugybę paieškos filtrų ir greitai filtruoti šriftus naudojant „QuickFind“ įrankį.

„Suitcase Fusion“ jungiasi prie „Google“ šriftų kolekcijos, kad galėtumėte greitai pasiekti tuos šriftus.

Naujesnis „Fusion“ aspektas yra „Adobe Creative Cloud“ programų integracija, leidžianti naršyti visą šriftų kolekciją iš „Adobe Photoshop“ naudojant „Extensis“ šriftų skydą.

„TypeSync“ yra dar vienas naujas „Suitcase Fusion“ priedas, leidžiantis debesyje sinchronizuoti šriftus tarp dviejų kompiuterių.

Programinė įranga taip pat teikia automatinį šriftų valdymą su „Type Core“, kuris automatiškai įjungia ir išjungia šriftus, kai atidarote programas.

Taigi tai yra šriftų tvarkyklė su daugybe unikalių įrankių ir funkcijų.


Jei jus domina kita šriftų programinė įranga ir įrankiai, peržiūrėkite mūsų platų vadovų rinkinį.

Išplėstinė šriftų peržiūros priemonė

„Advanced Font Viewer“ yra dar viena „Windows“ šriftų tvarkyklė, kuri turėjo keletą įvertinimų. Kūrėjas sukūrė programinę įrangą, kad galėtumėte greitai peržiūrėti ir pasirinkti geriausius šriftų variantus iš savo kolekcijos. Šiuo metu „Advanced Font Viewer“ mažmeninė prekyba kainuoja 46,80 USD.

Tačiau yra ir neregistruota versija su ribotomis rūšiavimo parinktimis, kurias galite atsisiųsti iš šio tinklalapio.

„Advanced Font Viewer“ turi skirtukų sąsajos dizainą su pagrindiniais įrankiais, išdėstytais skirtukuose.

Ši programinė įranga rodys visus jūsų įdiegtus šriftus pagal vartotojo nustatytus parametrus ir leis jums atsispausdinti įdiegtų ir pašalintų šriftų pavyzdžius su tipų pavyzdžiais.

AFV vartotojai gali naudoti skirtuką Organizatorius, kad greitai automatiškai tvarkytų šriftų kolekcijas. Programoje yra skirtukai Informacija ir Metrika, kuriuose pateikiama daug išsamios informacijos ir šriftų metrikos vertės.

Galite ieškoti ir ištrinti pasikartojančius šriftus naudodami skirtuką „DupDetector“. Be to, AFV taip pat yra unikalesnis skirtukas „Daktaras“, kuris nustato netinkamus šriftų registro įrašus, o tai nėra kažkas, kurį įtraukia kiekvienas šriftų tvarkytuvas.


Išvada

Tai yra penki „Windows 10“ „crème de la crème“ šriftų tvarkytuvai, su kuriais galite tvarkyti ir naršyti šriftų kolekcijas.

Iš pasirinktų „Suite Fusion 8“ turi geriausią dizaino programų palaikymą ir yra bene novatoriškiausia programinė įranga.

Tačiau „FontBase“ ir „NexusFont“ yra nemokamos alternatyvos, kurios vis dar apima visus būtinus šriftų tvarkymo įrankius.

Nepaisant to, šios priemonės padės jums tapti kūrybiškesniems ir suteiks tikrą meninį jausmą jūsų projektams.

Kokią šriftų valdymo programinę įrangą naudojate? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.


DUK: Sužinokite daugiau apie šriftų tvarkymo įrankius

 • Kaip naudoti šriftų tvarkytuvę?

Štai kaip galite įdiegti ir tvarkyti šriftus sistemoje „Windows 10“. Vadove pateikiami veiksmai, kaip naudoti valdymo skydo aplanką „Šriftai“, atsisiųsti šriftus iš „Microsoft Store“, rasti kitus šaltinius šriftams atsisiųsti ir dar daugiau.

 • Kaip pamatyti visus savo šriftus?

Norėdami patikrinti visus šiuo metu „Windows 10“ įdiegtus šriftus, eikite į „Šrifto nustatymai“. Čia turėtumėte pamatyti visus šriftus, įskaitant pavadinimus ir teksto pavyzdį.

 • Kaip pataisyti sugadintą šriftą?

Jei „Windows 10“ kompiuteryje susiduriate su sugadintais šriftais, štai kaip galite lengvai pašalinti šrifto klaidas. Sprendimai yra patikrinti kalbos nustatymus, iš naujo įdiegti šriftus, išjungti mastelio keitimą naudojant aukštus DPI nustatymus ir kt.


Redaktoriaus pastaba : Šis įrašas iš pradžių buvo paskelbtas 2017 m. Gruodžio mėn. Ir nuo to laiko atnaujintas ir atnaujintas 2020 m. Balandžio mėn.