[Išspręsta] Klaidos kodas: m7111-5059 „Netflix“ tarpinio serverio klaida

  • Jei susidūrėte su „Netflix“ klaidos kodu m7111-5059, tai reiškia, kad jūsų „Netflix“ aptinka su saugumu susijusią problemą.
  • Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog išjunkite savo VPN paslaugą, ir tai leis jums grįžti prie mėgstamų laidų ir filmų žiūrėjimo.
  • Apsilankykite išsamiame „Netflix Hub“, jei norite gauti daugiau informacijos ir šio tipo problemų sprendimo būdus.
  • Norėdami įsitikinti, kad niekada nebūna per toli nuo sprendimo, apsvarstykite galimybę pažymėti mūsų išsamų „Netflix Error Fix“ skyrių.
„Netflix-error-m7111-5059“

„Netflix“ klaida m7111-5059 pasirodo, kai „Netflix“ aptinka, kad bandote pasiekti jos paslaugą naudodamiesi tinklo atblokavimo, tarpinio serverio ar VPN (virtualaus privataus tinklo) serveriu. Jis ateina su tokiu pranešimu:

Panašu, kad naudojate atblokavimo priemonę arba tarpinį serverį. Išjunkite bet kurią iš šių paslaugų ir bandykite dar kartą.

Kadangi „Netflix“ laidos yra prieinamos tik tam tikrose šalyse, žmonės naudojasi VPN, kad pasiektų „Netflix“ iš padirbtos vietos, o platforma tam trukdo išmesdama „Netflix“ klaidą n7111-5059.


Kaip pataisyti „Netflix“ klaidos kodą m7111-5059?

1. Išjunkite savo VPN arba interneto nukreipimo programinę įrangą

išjungti-VPN-Netflix-error-m7111-5059

Skirtingai nuo kitų klaidų, „Netflix“ klaida m7111 1331 5059 tiksliai nurodo, kas negerai, ir šiuo atveju jūs naudojate VPN. Todėl išjungti VPN nėra reikalo. Na, tai yra, jei norite žaisti „Netflix“ turinį, kuris yra jūsų šalyje.

Galite ištaisyti „Netflix“ klaidą m7111 5059 paprasčiausiai pakeisdami tinklo nustatymus į numatytąsias. Norėdami pasirinkti IP parametrus, tiesiog pasirinkite „ Automatiniai nustatymai“.

Be to, „Netflix“ nepalaiko IPv6 tarpinio serverio tuneliavimo per IPv4 tinklą. Tai tikrai sukeltų „Netflix“ klaidą m7111 1331 5059.


2. Naudokite saugesnį VPN

„Netflix“ klaida-m7111-5059-patikimas-VPN

Ar iš tikrųjų esate „Netflix“ iš savo šalies ribų ir norite neatsilikti nuo mėgstamų laidų? Tai gali būti priežastis, kodėl naudojote VPN, ir tai suprantama. Tačiau ne visi VPT gimsta lygūs.

Kai kurie VPN negali atblokuoti „Netflix“ arba „Netflix“ įtraukė jūsų naudojamą IP adresą į juodąjį sąrašą. Tiesą sakant, „Netflix“ įtraukia daugelio VPT IP adresus į juodąjį sąrašą. Kai pasieksite srautinio perdavimo paslaugą naudodami juodajame sąraše esantį IP adresą, gausite „Netflix“ klaidą m7111-5059.

Dabar sprendimas gali būti bandymas ir klaida; tai reiškia, kad jūs bandote IP adresus, kol vienas veikia. Arba galite pakeisti geresnę VPN paslaugą, kad kartą ir visiems laikams pašalintumėte „Netflix“ klaidą m7111-5059.

Mes paskelbėme išsamų geriausių „Netflix“ VPN vadovą. Galite jį perskaityti ir pasirinkti iš vieno. Atsisiuntę VPN, kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra prisijungti per pageidaujamą vietą ir prijungus VPN paleisti „Netflix“.


3. Kreipkitės į savo interneto paslaugų teikėją

„Netflix-error-m7111-5059-contact-isp“

Programinė įranga, nepaisant jų sudėtingumo, toli gražu nėra tobula. Nors „Netflix“ klaida m7111-5059 sako, kad jungiatės iš VPN arba per tarpinį serverį, tai gali būti painiava.

Kai kurie vartotojai pranešė, kad nenaudodami VPT, atblokuoto ar tarpinio serverio tunelio, susidūrė su „Netflix“ klaida m7111-5059. Šiuo atveju problema yra ta, kad „Netflix“ mato jūsų srautą kaip iš vienos iš šių draudžiamų paslaugų.

Dabar galite susisiekti su savo interneto paslaugų teikėju. Kai kalbate su jais, praneškite jiems apie tai. Taip pat reikalaukite, kad jie pašalintų bet kokią problemą, dėl kurios jūsų srautas yra susijęs su VPN ar tarpinio serverio naudojimu.

Jei neketinate žiūrėti pasaulinių laidų, jūsų „Netflix“ turinys bus pritaikytas jūsų regionui. Naudojant VPN geografinei vietai pakoreguoti atsiranda „Netflix“ klaida m7111-5059.


Mes ištyrėme būdus, kaip atsikratyti šios klaidos. Rekomenduojama naudoti patikimesnę VPN paslaugą arba išjungti visas blokavimo priemonių formas naudojant „Netflix“.

DUK: Sužinokite daugiau apie „Netflix“

  • Kaip apeiti „Netflix“ tarpinį serverį?

Norėdami apeiti „Netflix“ tarpinį serverį, turėsite savo kompiuteryje įdiegti VPN paslaugą. Jei jūsų VPN neveikia, peržiūrėkite išsamų „Netflix VPN“ klaidų vadovą.

  • Kodėl „Netflix“ sako, kad naudoju tarpinį serverį?

Jei „Netflix“ gali atpažinti, kad naudojate tarpinį serverį, jūsų naudojamas VPN gali būti įtrauktas į „Netflix“ serverių juodąjį sąrašą.

  • Kuris VPN veikia su „Netflix“?

Pažvelkite į geriausios „Netflix“ VPN programinės įrangos pasirinkimą.